Hanna Korth-Piotrowska, gastrolog Gdynia

lek. Hanna Korth-Piotrowska

Zapisz

Gastrolog więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
ul.Słupecka 45, Działki Leśne, Gdynia
Gabinet internistyczny lek. med. Hanna Korth-Piotrowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chcialam serdecznie podziękować i wyrazić najwyższe uznanie dla pracy dr Hanny Korth- Piotrowskiej gastroenterologa z Pracownii Endoskopowej Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. 24 grudnia 2019 r. byłam z Mamą (87 lat) na badaniu kolonoskopii. Badanie nie należy do przyjemnych, jednak dzięki wspaniałemu i profesjonalnemu podejściu do starszej osoby, badanie udało się przeprowadzić w mało stresującej atmosferze. Łagodne i ciepłe słowa kierowane do mojej Mamy ciepłym głosem, bardzo ją uspokoiły. Pani dr Hanna Korth- Piotrowska, która robiła kolonoskopię, to bardzo dobry specjalista, ale również bardzo dobry człowiek. Swoją wiedzą, doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą oraz empatią sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie w jej rękach. Pani dr w rzeczowy i przystępny sposób wytłumaczyła wyniki badania i nas uspokoiła. Nie jest to pierwsze moje spotkanie z tym profesjonalnym lekarzem. Kilka miesięcy temu, dr dwukrotnie robiła mi gastroskopię. Jestem pełna szacunku i uznania dla profesjonalizmu pani dr. Dlatego chciałam z całego serca podziękować pani dr Hannie Korth- Piotrowskiej, lekarzowi z powołania i wspaniałemu człowiekowi. Szczerze polecam i oby jak najwięcej takich specjalistów z powołaniem!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku badanie kolonoskopowe

Jest to kolejne badanie u tego lekarza. Wykonane jest niezwykle delikatnie i zupełne bezboleśnie. Można zupełnie się badania nie bać a strach przed nim ma naprawdę "wielkie oczy". Polecam lekarza i jego umiejętności do tego jest bardzo miła i uprzejma co ma wpływ atmosferę w czasie badania. Do tego wspaniale współpracuje z asystującą pielęgniarką. Naprawdę polecam i bez znieczulenia ogólnego!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku kolonoskopia

Każdy przed kolonoskopią ma obawy i to zrozumiałe. W moim przypadku było gorzej niż w najgorszych przeczuciach. Od wejścia do gabinetu grobowa atmosfera. Pani doktor z łaską rozmawia, śpieszy się bo ma opóźnienie a zarazem przy mnie kończy obiadek. Byłam poinformowana że za 400 zł będę mieć badanie z znieczuleniem a w rzeczywistości dostałam zastrzyk placebo, miał na celu jedynie spowodować że zakręci mi się w głowie, a nawet tego nie poczułam. Nie ma szans na to że dadzą coś dodatkowo. Wszystko jest inaczej gdy się dzwoni i umawia, słyszymy że będzie silny lek, że badanie nie będzie boleć. Nawet w trakcie badania gdy krzyczałam lekarka poirytowana pytala mnie co mnie niby boli. Cały czas była obrazona że przeze mnie jeszcze większe opóźnienie będzie. Na moje pytania typu ile jeszcze zostało, czy coś już widać czy jakiekolwiek inne próby nawiązania kontaktu by poczuć się odrobinę lepiej, byłam zbywana. Dzięki temu byłam nie tylko w bólu do tego jeszcze nie wiedziałam co się dzieję i kiedy to się skończy. Było to bardzo negatywne doświadczenie a ból po badaniu odczuwam nadal mimo że minął już prawie tydzień.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku Kolonoskopia

Badanie przeprowadzone w sposób fachowy, szybko i profesjonalnie. Pani doktor i współpracująca z nią pielegniarka dzialaja tak, by rozluźnić pacjenta i zminimalizowac bol. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i rzetelny lekarz - profesjonalne podejście do pacjenta i to co najważniejsze - przejmuje się i chce dojść do sedna sprawy. Dzięki niej w końcu udało mi się dowiedzieć na co jestem chory. Dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania