Lek.

Hanna Banach-Wawrzyniak verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Lekarz z powołania ! Ciepła ,serdeczna Pani doktor i potrafi przywrócić nadszarpnięte zdrowie i aby znowu cieszyć się życiem.

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Arkadiusz Filewski
  Arkadiusz Filewski
  Psychiatra
  Ujejskiego 80 b, Bydgoszcz
  Specjalista, zdecydowanie konktretny i nie owija w bawełnę. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam. więcej

  Roma Szczepańska
  Roma Szczepańska
  Psychiatra
  ul. Ogrody 14, Bydgoszcz
  Na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, przeprowadzono wywiad, dopytano o każdy szczegół, czułam się zaopiekowana.… więcej

  Marcin Koprowski
  Marcin Koprowski
  Psychiatra
  ul. Ku Wiatrakom 44, Bydgoszcz
  Bardzo konkretnie, rzetelny lekarz. Zdecydowanie polecam komuś, kto obawia się pierwszej wizyty u psychiatry. Wspaniałe… więcej

  Agnieszka Krzemińska
  Agnieszka Krzemińska
  Psychiatra
  ul. Kurpińskiego 19, Bydgoszcz
  Pani Doktor jest świetnym fachowcem potrafi słuchać, doradzić, dzięki Jej pomocy, rozmowie z Nią zaczęłam wierzyć… więcej

  Edyta Kruszyńska
  Edyta Kruszyńska
  Psychiatra
  Marii Skłodowskiej-Curie 9, Bydgoszcz
  Profesjonalne podejście do pacjenta , ze zrozumieniem , na spokojnie . Już samo wnętrze przychodni potrafi wyciszyć… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem abolwentką Akademii Medycznej i w Gdańsku. Wiele lat przepracowałam w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy.II stopień specjalizacji z psychiatrii zrobiłam pod kierunkiem prof.n.med.Janusza Rybakowskiego.Od wielu lat prowadzę prywatną praktykę lekarską.
   10 lat byłam konsultantem psychiatrą w Szpitalu Uniwersyteckim im dr Biziela.Pracuję w Wojew.PZP, współpracuję z Kliniką Psychiatrii Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.Traktuję pacjenta całościowo, biorąc pod uwagę stan zdrowia somatycznego i jego wpływ na stan psychiczny i odwrotnie. Bardzo kocham swoją pracę i zapraszam do współpracy.

  Specjalizacje

  • Psychiatria

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Lekarz z powołania ! Ciepła ,serdeczna Pani doktor i potrafi przywrócić nadszarpnięte zdrowie i aby znowu cieszyć się życiem.

  • A

   Wspanialy lekarz, super podejscie do pacjenta, postawila mnie na nogi, Pani doktor bardzo mi pomogła w kryzysowym okresie mojego życia, nie tylko lekami ale również ciepłym słowem i uśmiechem. Jest nie tylko lekarzem w bialym fartuchu, ale czlowiekiem ktory potrafi wysluchac czlowieka, naprawde polecam

  • H

   Wspaniały lekarz. Przyjęła mnie, gdy nikt inny nie chciał mi pomóc. Wyciągnęła z największego dołka, pomaga z moim problemem - trudnościami z zasypianiem. Zawsze wysłucha, popyta o sytuację rodzinną. Polecam z całego serca.

  • K

   Nie wiem skad tyle pzoytywnych opini w moim przypadku bylo tak, ze po zapytaniu sie gdzie pracuje, jaki mam apetyt i jak sypiam, stwierdzila, ze smutki moge wylewac nie tylkow domu ale w pracy rowniez, a to ze jestem nie wydajna w pracy jakos nie wziela pod uwage, cofnela mi l4, co uwazam za niesprawiedliwe gdyz jestem na psychotropach od 2 lat i nie moge wyjsc z depresji, jestem po zlamaniu nerwowym, no wiec po tak krotkim wywiadze mysle ze nie poznala mojego stanu naprawde tylko odciążyla zus zeby mi nie wyplacil przypadkiem za duzo. No w moim przypadku sie nie sprawdzila powiem - porazka. Nie wierze juz zadnym lekarzom bo nie ma juz z powolania. Potraktowali mnie jak rutynowa pacjetke-oby tak dalej heh

  • T

   Bardzo super lekarz pomogła mojemu synowi i mnie po wypadku samochodowym, zapisała leki ale powiedziała że mamy je brać w zależności od naszego samopoczucia. Psychika jest to bardzo delikatna dziedzina. Pomogła nam rozmową i wsparciem,jak przychodziła depresja szliśmy na wizytę. Terak jest jużOK ale pomogła nam w trudnej chwili

  • J

   Moim zdaniem Pani dr Hanna Banach - Wawrzyniak jest najlepszym psychiatrą, jakiego spotkałem w swoim dość długim życiu, bo:
   1. jest znakomitym fachowcem;
   2. jest przyjazna i życzliwa dla cierpiących, a przy tym bardzo miła;
   3. nie przepisuje leków, które ścinają z nóg, a wręcz przeciwnie: stawiają na nogi;
   4. w razie potrzeby mam zawsze do dyspozycji telefon Jej gabinetu, telefon komórkowy i adres mailowy;
   5. nie szczędzi czasu dla pacjentów.
   6. w krytycznej dla mnie sytuacji bardzo mi pomogła, za co dziękuję i wiem, że zawsze mogę liczyć na Jej Pomoc.
   Apeluję do wszystkich (nie tylko mojej Pani doktor) pacjentów - użytkowników tego pożytecznego portalu: miejcie odwagę podpisać swoje oceny imieniem i nazwiskiem.
   Anonimowo łatwo kogoś oszkalować. Stare przysłowie mówi, że słowo wylatuje skowronkiem, a wraca kamieniem. Proszę też redakcję portalu, aby staranniej weryfikowała negatywne, zwłaszcza anonimowe opinie.
   Jerzy Lisiecki
   Bydgoszcz

  • W

   Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą.Mam do niej pełne zaufanie. Pomogła mi i mojemu synowi.Jest wnikliwa i przyjacielska.Polecam szczerze.

  • R

   Pani doktor bardzo mi pomogła w kryzysowym okresie mojego życia, nie tylko lekami ale również ciepłym słowem i uśmiechem.Wnikała również w mój ogólny stan zdrowia,zalecając dodatkowe badania, które ujawniły schorzenie o którym nie wiedziałem i zacząłem je leczyć.
   Jestem jej dozgonnie wdzięczny.

  • P

   Jako pacjentka P.Hanny Banach-Wawrzyniak jestem bardzo zadowolona z jej leczenia,ponieważ dzięki Niej"żyje na nowo" i Ona tę szansę mi dała.Przychodzac do Jej gabinetu ok. 2 lat temu w stanie ciężkiej schozofrenii,dziś jetem człowiekiem pogodnym i cieszącym się życiem, a to wszystko za sprawą tej dobrej kobiety.Z każdej wizyty u P.Doktor wychodze wzmocniona i uśmięchnieta.Jest osoba miła i potrafi Swą wiedzą,doświatczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta zdziałac wiele dobra.

  • P

   Jestem pacjentem Pani Doktor od dawna.Jest kompetentnym ,doświadczonym lekarzem.
   Poleciłem jej gabinet kilku moim znajomym,którzy również są bardzo zadowoleni z leczenia.
   Ponadto jest wspaniałym człowiekiem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG