mgr

Grzegorz Zimorski

Fizjoterapeuta

Grzegorz Zimorski - mgr fizjoterapii. Jeszcze przed studiami interesował się fizjoterapią oraz rehabilitacją, szczególnie w zakresie medycyny sportowej. Od najmłodszych lat związa... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Grzegorz Zimorski - mgr fizjoterapii. Jeszcze przed studiami
  interesował się fizjoterapią oraz rehabilitacją, szczególnie w zakresie medycyny sportowej. Od najmłodszych lat związany był ze sportem i to skłoniło go do odkrywania tajników jak najszybszej regeneracji po doznanych kontuzjach. Wiedza przekazana na studiach, kursach czy warsztatach pozwoliła mu na pojęcie procesów mechanicznych oraz fizjologicznych w skutecznej odbudowie uszkodzonych struktur.
  Głównie stara się zwracać uwagę na prawidłową pracę powięzi. Dlatego też pracuje między innymi metodą Fascial Distortion Model (FDM), poprawiając tym samym pracę oraz funkcjonalność tej ważnej tkanki naszego organizmu. Dodatkowo pracuje metodami terapii manualnej, masażu głębokiego oraz sportowego, Kinesiotaping, masażu bańką chińską.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Ból pleców

  Pan Grzegorz profesjonalnie podszedł do sprawy. Podczas wywiadu doszliśmy do źródła bólu. Natomiast sam masaż mimo że trochę bolesny, prowadzony był w dość przyjaznej atmosferze. Ból minął po dwóch dniach. Pozdrawiam i polecam.

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: terapia przeciwbólowa

  W ręce Pana Grzegorza trafiłam z ogromnym bólem pleców. Pani na recepcji na wstępie poinformowała mnie ze nie będzie to przyjemny zabieg -" będziemy Pani likwidować ból". Tak było.. Pierwsze uciśniecia to był jakiś terror, za późno na uciekanie. Zabieg sam w sobie bolesny Ale za to skuteczny. Warto przecierpieć ten czas żeby móc wrócić do normalnego funkcjonowania . Po 2 wizytach u Pana Grzegorza mogę stwierdzić że jest to 65 kg zła (w pozytywnym znaczeniu) a mówienie jak bardzo go nienawidzę za to że sprawia mi tyle bólu skutkowało dziękowaniem za komplement . Człowiek z ogromnym zasobem wiedzy w pełni zaangażowany, profesjonalnie podchodzi do sprawy .
  Gorąco polecam !

 • A
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Rehabilitacja związana z chondromalacją rzepki

  Bardzo przyjemna atmosfera podczas rehabilitacji połączona z profesjonalnym podejściem do zagadnienia i pacjenta. Zabiegi czasem bolesne, ale pomagają ;)

 • Już po pierwszej wizycie u Grzegorza znacznie zmniejszyły się dolegliwości, z którymi zgłosiłam się do gabinetu. W czasie zabiegów panuje przyjazna atmosfera, pomimo tego że zabiegi są dość bolesne. Grzegorz cierpliwie wyjaśnia wątpliwości, odpowiada na pytania, motywuje i służy radą. Z czystym sumieniem polecam!! :)

 • J

  Bardzo dobry specjalista, doskonale zna się na fizjoterapii. Bardzo sprawnie rozprawił się z moim bólem barku, stosując różne metody, m.in. masaż sportowy, fala uderzeniowa, Indiba. Zabiegi prowadzi w miłej atmosferze, jest dokładny i precyzyjny. Z chęcią odpowiada na pytania oraz potrafi z zaangażowaniem opowiadać o stosowanych metodach leczenia. Widać, że przykłada się do tego co robi i zależy mu na efektach swojej pracy. Szczerze polecam!

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Zwykła wizyta 30-min

  Była to moja pierwsza wizyta w gabinecie fizjoterapeutycznym i nie do końca wiedziałem czego się spodziewać. Grzegorz podszedł bardzo profesjonalnie, a masaż i "leczenie" które wykonał odczułem od razu. Kolejna wizyta za kilka dni.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik Therapy

  Do Pana Grzegorza trafiłam przypadkiem i jestem z tego bardzo zadowolona :) Bardzo sympatyczny, młody fizjoterapeuta u którego widać pełne zaangażowanie i pasję do pracy.
  Pyta, słucha, doradza i rozwiązuje problem. Do pacjenta (nawet tego dociekliwego ;p ) podchodzi z cierpliwością i potrafi zmotywować do wykonywania odpowiednich ćwiczeń mobilizacyjnych. Ból kolan odpuścił więc szczerze polecam i bardzo dziękuje!!!

 • A

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pełna koncentracja na znalezieniu przyczyny bólu.
  Buduje świetną atmosferę w trakcie spotkania. Polecam gorąco

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowiec w każdym calu, wielka wiedzą, umiejętność przełożenie jej na praktykę. Bolesna kontuzja lokcia po kilku zabiegach przestała istnieć. Polecam!