Grzegorz Wróbel, stomatolog Zielona Góra

lek. dent. Grzegorz Wróbel

Stomatolog więcej

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Stanisława Moniuszki 18A/U-6, Zielona Góra
Stomatologia na Moniuszki

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia na Moniuszki Inny

Rewelacyjne podejście do klienta/pacjenta. Świetne rozeznanie i profesjonalna (czytaj: miła) obsługa. Ceny rozsądne, czas pracy bardzo krótki - pan doktor uwija się bardzo szybko! Dobry stomatolog! Dojazd w porządku, a godziny nawet późne, wieczorne. Polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany

Według mnie , świetny fachowiec z bardzo empatycznym podejściem do pacjenta.
Polecam szczególnie gdy ktoś ma do załatwienia trudne " stomatologiczne sprawy " .


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana Doktora i jego podejście do leczenia i do pacjenta.Odpowiedzialność, rzetelność i wiedza.Po 3 latach chodzenia od gabinetu do gabinetu i nieskutecznego leczenia dużych problemów ze śluzówką jamy ustnej trafiłam do gabinetu na Moniuszki.I dopiero tu skierowano mnie na test alergii na metale używane w stopach stomatologicznych,okazało się ,że mam zaawansowaną alergię na nikiel ! Leczenie nie jest jeszcze zakończone,ale przestałam się martwić,ponieważ trafiłam na lekarza,który naprawdę MYŚLI co trzeba zrobić dla pacjenta i co jest dla niego korzystne.Poza tym doktor Grzegorz jest bardzo miłym ,kontaktowym człowiekiem i stwarza podczas wizyty profesjonalną,dobra atmosferę.
Małgorzata


D
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki doktorowi Grzegorzowi całkowicie zmieniłam podejście do wizyt w gabinecie stomatologiczny. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Na każdym etapie postępowania medycznego widać profesjonalizm i zaangażowanie doktora Leczenie zębów jest bez bolesne i w miłej atmosferze. Pacjentka Dorota z Helu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz! Leczyłam się u niego jak jeszcze praktykował w Szczecinie. Uratował mi zęba, wcześniej spisanego na straty. A to była 5:( Cierpliwie mnie uspokajał i kazał przychodzić na wizyty. Dzięki niemu nadal mogę szeroko się uśmiechać:D


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania