Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Rzeczypospolitej 5, Warszawa
Centrum Medyczne Damiana (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
53 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gameta Warszawa Centrum Zdrowia

Do doktora trafiłam po około 2 latach starań o dziecko i kilkunastu wizytach u innych ginekologów. Lekarz bardzo konkretny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zlecił komplet badań (ja + mąż). Zdiagnozował u mnie PCOS (zespół policystycznych jajników). Po wprowadzeniu odpowiedniego leczenia zaszłam w ciążę (już w pierwszym cyklu!). Dziś jestem szczęśliwą mamą. Polecam Pana doktora!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gameta Warszawa Centrum Zdrowia

Byłam u Pana Doktora na kontrolnej wizycie ginekologicznej.
Pochylił się nad moimi problemami i odpowiedział mi na wszystkie pytania. Badanie było kompleksowe i bardzo delikatne. Wszystkie kwestie zostały załatwione na jednej wizycie, co bardzo doceniam, bo wielu lekarzy do tej pory wymagało kilku spotkań by wykonać standardowe badania okresowe.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gameta Warszawa Centrum Zdrowia badanie ginekologiczne

Byłam u Pana Doktora wczoraj po raz pierwszy i muszę przyznać, że wzbudził moje pełne zaufanie. Profesjonalizm, spokój, cierpliwie udzielane odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a co dla mnie bardzo istotne - umiejetność komunikacji z drugim człowiekiem. Należę raczej do wrażliwych pacjentek i po raz pierwszy wyszłam z gabinetu lekarskiego spokojna i "zaopiekowana" (jedna ciąża już jest za mną, wiec mam porównanie z wieloma innymi ginekologami). Marta


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gameta Warszawa Centrum Zdrowia HSG, wizyty kontrolne, monitoring cyklu

fantastyczny lekarz,niezwykły w swoim bardzo ludzkim podejściu do pacjenta. Kompetentny fachowiec, przy ktorym pacjentka czuje sie bezpiecznie. Swoją opinie wystawiam nie tylko na podstawie kilkunastu wizyt ale rowniez na podstawie np. przeprowadzonego badania HSG( drożność jajników). Naczytałam się najgorszych opinii o w internecie o tym badaniu, na wizytę szłam sparaliżowana, bałam się bólu- Doktor wytłumaczył mi jak ma wyglądać badanie i zapewnił że nie będzie tak statecznie i powiem jedno- strach ma wielkie oczy- wrażenia z badania absolutnie nie pokryły sie z tym co naczytałam sie w internecie. Nie mogę dać innej opinii aniżeli z całego serca polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Inny

Wspanialy lekarz, ktory traktuje swoja prace nie jak zawod, lecz powolanie. Profesjonalny, o ogromnej wiedzy medycznej, ma holistyczne podejscie do zdrowia .W trudnych chwilach , jako lekarz otacza czlowieka opieka, dajac poczucie bezpieczenstwa. Dzieki Jego leczeniu, po paru latach staran , szczesliwie zaszlam w ciaze. Malo jest takich lekarzy.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Południewski jako pierwszy ginekolog skutecznie wyleczył mnie z wielokrotnie nawracających infekcji bakteryjno-grzybiczych pochwy. Jest profesjonalny, wizyty przebiegają sprawnie, w razie wątpliwości, wyczerpująco odpowiada na pytania. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą.


N
Użytkownik zweryfikowany

Dr Poludniewski prowadził moja ciążę oraz osobiście zrobił mi cięcie cesarskie , wszystko było dobrze , jest miły, delikatny i z poczuciem humoru , jestem nadal jego pacjentka i nie zamierzam zmieniać lekarza .


P
Użytkownik zweryfikowany

Moje odczucia odnośnie wizyty u Pana doktora są bardzo mieszane z jednej strony wydaje się miły i bardzo elokwentny natomiast jeśli chodzi o profesjonalizm to tutaj już mam zastrzeżenia. Pan doktor postawił u mnie błędną diagnozę ,której nie potwierdził żaden z następnych ginekologów u których konsultowałam mój przypadek.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bylam bardzo zadowolona z tego lekarza. Bardzo szczegółowo odpowiadal na pytania. Robił wszystkie badania które trzeba a wiedząc ze nie ja ponosze kosztów robil tez dodatkowe badania


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo nie polecam! Po roku "leczenia" HPV doprowadzil mnie do IV grupy cytologicznej i stanu przed-rakowego. Przez rok nie zaproponowal cytologii, na moje prosby o zbadanie ktora grupe HPV mam odpowiedzial, ze nie ma potrzeby badania. Przez rok "leczenia" dostalawalam tylko kosztowne szczepionki. Probowal tez wyludzic pieniadze na zmiane antykoncepcji ze spirali na kosztowny chip. Nigdy nie mial czasu, zawsze sie spieszyl i mnie zbywal, odbieral telefony podczas wizyt, ewidentnie nie zalezy mu na zdrowiu pacjentek tylko na pieniadzach. Bardzo nie polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia