Adresy (2)

Prywatna praktyka lekarska
Dubois 16, Gliwice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych radioterapeutów onkologicznych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych radioterapeutów onkologicznych w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Dubois 16, Gliwice

Prywatna praktyka lekarska

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu raka gruczołu krokowego(prostaty) i raka piersi. Poza tym posiadam doświadczenie w leczeniu raka płuca, jelita grubego i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Rak piersi
  • Rak jelita grubego
  • Nowotwory
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Radioterapia onkologiczna

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo sympatyczny Pan doktor. Szczegółowo wyjaśnij co dalej robić, zlecił potrzebne badania. Wszystko w przyjaznej atmosferze w szpitalu na NFZ.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo empatyczny lekarz, z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Wraz z całym zespołem Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego w Tomaszowie Mazowieckim przyczynił się do mojego wyleczenia. Serdecznie dziękuję za fachową opiekę i skuteczne leczenie!

M
Profil zweryfikowany

Nie zawsze wierzę w dobre opinie wystawiane lekarzom, jednak w przypadku dr Owczarka, jest to najprawdziwsza prawda. Poszłam na wizytę z polecenia mojej koleżanki, której mama leczyła się u doktora. Warto było przyjechać 160 km z Wrocławia do Gliwic. Nie spotkałam na swojej drodze tak rzeczowego i konkretnego lekarza. Wzbudził moją sympatię jako człowiek i pełne zaufanie jako profesjonalista. Oprócz świetnie zleconej radioterapii uważam że jest znakomitym psychologiem, po kilku rozmowach skutecznie uznysłowił mi, że nie należy na siłę doszukiwać się dolegliwości, które nie istnieją. Pomimo młodego wieku, doktor ma bardzo duże doświadczenie. Zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Mialam wielkie szczęście, że trafiłam do Niego w tak trudnym dla mnie okresie życia. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną troskę i ludzkie podejście... To mało spotykane w dzisiejszej służbie zdrowia.


P
Profil zweryfikowany

Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek. Za kazdym razem jak z nim rozmawiam nie moge wyjsc z podziwu... mily,usmiechniety. Bardzo rzeczowe, profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Szybkie umówienie wizyty i zlecenie wszystkiech badań. Lekarz godny polecenia.


P
Profil zweryfikowany

Super lekarz bardzo mi pomógł. Przesympatyczny i kompetentny fachowiec. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jego spokojne podejście do choroby dodaje wiary, że wszystko będzie dobrze. Przeprowadzone leczenie oraz zalecone badania przyniosły pożądany efekt. Cierpliwość i życzliwość w stosunku do pacjenta jest tym co wyróżnia Pana doktora. Polecam i dziękuję!!!


G
Profil zweryfikowany

Miałam przyjemność poznać Dr Owczarka byłam u niego z moją mamą i uważam że jest świetnym fachowcem zresztą jak wszyscy w Instytucie Onkologii w Gliwicach, doktor konkretny miły sympatyczny,zero zastrzeżeń pozdrawiam:):):)


G

Jestem na TAK, rzeczowy, taktowny, sympatyczny i pomocny. Dziękuję za pomoc.
Panie doktorze tak trzymać. Pozdrawiam w imieniu własnym i mojej małżonki a Pana pacjentki.


G

Jestem pacjentka doktora od kilku lat. Zawsze pomocny i rzeczowy. Wyslal mnie na operacje na drugi koniec Polski, interesowal sie przebiegiem mojej choroby-dzwonil do szpitala a na koniec przeszlam naswietlania.Teraz jest wszystko w porzadku. Jestem bardzo zadowolona!


G

Jestem po operacji raka i byłam u Dr. na badaniu kontrolnym. Przystojny, miły i nic poza tym. Badanie pobieżne, zupełny brak zainteresowania tym, co mówię,poświęcił mi może 3-5 minut, czułam się, jak rzecz na przesuwającej się taśmie! Spodziewałam się przekazów na badania obrazowe, dostałam tylko rtg. płuc - za mało! Oszczędność szpitali nas zabija!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania