lek. dent.

Grzegorz Morawski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem dentystą, przyjmującym zarówno dzieci jak i dorosłych. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie i przez parę lat pracy odbyłem wiele kursów i szkoleń, a liczba ich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Expert

  Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie robi zęby ,nie dużo kosztują usługi w stosunku do innych prywaciarzy.Polecam!!!!!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: zakończenie leczenia zęba

  Leczenie kanałowe wykonane bardzo dokładnie, plomba założona profesjonalnie nawet nie czuć, że jest. Polecam zdecydowanie Pana Grzegorza :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: leczenie próchnicy

  Doktor godny polecenia, uprzejmy, dokladny, wyrozumiały, liczy sie z potrzebami i obawami pacjenta, dokładnie wszystko wytlumaczy, wyjasni, wizyty przebiegaja bezstresowo, chodzenie do dentysty stalo sie dla mnie przyjemnością a zeby w koncu sa wyleczone jak nalezy.

 • Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: leczenie kanałowe

  Dzisiaj byla ostatnia wizyta w temacie leczenia kanalowego. Wszystko przebieglo 10/10 :) Umowilem sie na kolejne wizyty w zwiazku z reszta zebow. To chyba najlepsza rekomendacja jaka mozna wystawic stomatologowi :)

 • Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: ból zeba

  Profesjonalista jakich malo. Wszystko spokojnie wytlumaczyl. Wyjaśnił wszystkie obawy Mily i kompetentny. Polecam

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: leczenie próchnicy

  Pan Doktor Morawski jest bardzo kompetentnym, miłym i cierpliwym człowiekiem. Wizyta u Pana Doktora była przyjemnością. Dołączam do grona zadowolonych pacjentów. Polecam z czystym sumieniem! :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doświadczenie Pana Grzegorza na najwyższym poziomie. Bardzo polecam . Bezboleśnie wykonanie wyrwania zęba. Chodź byłem pierwszy raz zasłużył na 5 z plusem.

 • K
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: leczenie stomatologiczne

  Pan Doktor Morawski jest bardzo kompetentnym, miłym i cierpliwym człowiekiem. Wizyta u Pana Doktora była przyjemnością. Dołączam do grona zadowolonych pacjentów. Polecam z czystym sumieniem!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: leczenie kanałowe

  Profesjonalnie, sprzęt wygląda na nowoczesny, a dentysta widać że bardzo się stara żeby zrobić dokładnie i żeby było bezboleśnie. Dodatkowo wydaje mi się, że dentysta używa 'nowszych' technik niż ci co się uczyli kilkanaście/dziesiąt lat temu- nie znam się ale takie odniosłem wrażenie

 • Ł
  Lokalizacja: Dental ExpertUsługa: ból

  Pierwsza z kilku wizyt za mną - leczenie kanałowe - Grzegorz to świetny dentysta i bardzo miły człowiek - wszystko wyjaśni, dokładnie przedstawi Jeśli myślisz o wizycie u dentysty - to wybór idealny

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dentystą, przyjmującym zarówno dzieci jak i dorosłych. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie i przez parę lat pracy odbyłem wiele kursów i szkoleń, a liczba ich ciągle rośnie :). W swojej pracy staram się patrzeć na problemy pacjentów kompleksowo ,a gdy zaistnieje potrzeba w łatwy sposób przedstawić różne warianty leczenia. Staram się podchodzić do mojej pracy z troską i zaangażowaniem.

  Gabinet jest wyposażony w najnowszy sprzęt m.in. urządzenie do maszynowego opracowywania kanałów czy RVG, które sprawią, że leczenie będzie szybsze i efektywniejsze.

  Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą, otwartą na ludzi i ambitną. Wolne chwile spędzam, na rowerze, w górach lub biegając.
  Zapraszam

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl