dr hab. n. med.

Grażyna Lisowska

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr hab. n. med. Grażyna Lisowska, specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Adiunkt habilitowany Katedry i Kliniki Laryngologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
więcej

Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr hab. n. med. Grażyna Lisowska, specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Adiunkt habilitowany Katedry i Kliniki Laryngologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Przyjmuję dorosłych i dzieci od 4 roku życia.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani docent można wystawić tylko najlepszą opinię. Świetny specjalista, potrafi postawić trafną decyzję w ciągu jednej wizyty. Do tego dodam bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta. Polecam i dla dorosłych i dla dzieci.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Docent bardzo miła i uprzejma.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Byłam już u wielu laryngologów ale z takim podejśćiem lekarza spotkałam się po raz pierwszy . Oceniam Panią bardzo dobrze i polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja bardzo krótka a zapłaciłam 120 zł , ale pani doktor bardzo miła , rzeczowa, zna się na fachu.

 • M

  jestem bardzo zadowolona z konsultacji mojej 5 letniej córki. fachowe podejście do tematu, dokładna analiza pacjenta, pani Docent bardzo miło, cierpliwa i wyrozumiała, ma fantastyczne podejście do dziecka. lekarz z powołania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Podejście do dziecka, staranność badania, przeprowadzenie wywiadu, a także kontakt z rodzicem WZOROWY! Bardzo Panią Doktor Lisowską polecam wszystkim rodzicom maluchów, którzy obawiają się, skądinąd, mało przyjemnego badania laryngologicznego.

 • Bardzo dobry lekarz ,jak by lekarze podchodzili do pacjenta tak jak doc Lisowska i wykonywali swój zawód to napewno sporo ludzi uratowało by sie na czas bo nie wiem czy gdyby nie doc Lisowska nadal bym stapał po tym świecie

 • Pragnę bardzo gorąco podziękować Pani docent Grażynie Lisowskiej za uratowanie mi życie poprzez właściwe zdiagnozowanie choroby i operację.Był to już ostatni tzw. "dzwonek" a choroba to brodawczak na strunie głosowej i dalej.Byłem leczony przez lekarza pierwszego kontaktu,laryngologa,otolaryngologa od około 7 - 8 miesięcy było tylko gorzej tj. na wysokich tonach nie mogłem już mówić,mocno chrypiałem,po badaniu w gabinecie u Pani docent Grażyny Lisowskiej rzeczowe podejście do sprawy,wyjaśnienie i decyzja.Gdyby nie przypadek zrządził,że dowiedziałem się o docent Lisowskiej prawdopodobnie nie pisałbym już tej opinii.Czeka mnie do końca co kilka miesięcy wizyta aby zapobiec zapaleniu się czerwonego światła...Polecam docent Lisowską,ciepła miła osoba ale zarazem rzeczowa,konkretna.Jeszcze raz serdecznie dziękuję,wdzięczny pacjent - Stanisław

 • Bardzo dobry lekarz świetnie wyposażony gabinet Pani doktor wszystkiego słucha robi wywiad z pacjentem a później dokładnie bada. Wszystko tłumaczy i spokojnie odpowiada na pytania pacjenta.Bardzo miła i ciepła osoba. Serdecznie polecam.

 • Na razie nie mam zastrzeżeń.
  Jako pierwsza zdiagnozowała mnie sensownie. Wcześniej przerobiłam kilka RTG, niepotrzebną punkcję, zjadłam tonę antybiotyków.
  Pani dr oparła się na TK. Znalazła na niej polipy, których nie było w opisie. Niestety było już za późno na leczenie, skończyłam na operacji dzięki różnym konowałom: internistom i laryngologom ze szpitala w Gliwicach.
  Zostałam w przychodni Limed, u pani dr. Mam nadzieję, że pomoże mi jeszcze z migdałami i z powikłaniami po serii antybiotyków, bo na internistów przestałam już liczyć.

  Konkretna, rzeczowa. Dobry specjalista.

 • Pani docent to świetny specjalista, uratowała mi słuch, mimo że inni lekarze mówili ze juz nic nie da sie zrobić. Jest tez bardzo mila i poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu dokladnie wyjaśnia chorobę i tłumaczy leczenie. Polecam, to fachowiec na najwyższym poziomie.