Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12, 42-600 Tarnowskie Góry
Centrum Medyczne LiMED logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Zając konsultacja ortopedyczna

  Jestem po wizycie z moją 4latką u Pana doktora. Pan doktor bardzo sympatyczny, z pełną empatią badał i rozmawiał z córką. Wszystko skrupulatnie wytłumaczył, tak abym zrozumiała. Pierwszy raz wyszłam od lekarza I mogłam wszystko wytłumaczyć i powtórzyć mężowi. Na prawdę lekarz z powołaniem.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roman Kaczor Inny

  Super lekarz polecam wszystkim z dolegliwościami żołądka. Pozdrawiam serdecznie

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Zając konsultacja ortopedyczna

  Lekarz z powołania, świetne podejście do maluszka, wizyta bez pośpiechu a badanie USG bardzo dokładne. W razie potrzeby dalsze leczenie w oddziale w Piekarach

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Alicja Kasperska-Zając Inny

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Profesor. Po raz pierwszy jakikolwiek lekarz poświecił mi tyle uwagi i zrozumienia. Pani Profesor wyjaśniła wszystko w bardzo dokładny sposób i nakierowała co dalej robić w stosunku mojej choroby. Pani Profesor emanuje empatią i jej ogromna wiedza sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowana. Jak tylko wykonam wszystkie badania zalecone przez Panią Profesor to na pewno wrócę do niej z wynikami.

  G
  Profil zweryfikowany
  Zbigniew Kaletka Inny

  Naprawdę lekarz z powołania polecam z całego serca. Bardzo miły pomocny dawno takiego lekarza nie spotkałam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Kuropatnicka Inny

  Do Pani Doktor trafiłam po wielu nietrafnych próbach diagnozowania mojego nadciśnienia. Wszyscy lekarze stawiali na stres, młody wiek, zalecając spacery i poprawę diety. Tutaj? Kompletna odmiana. W końcu ktoś zechciał z uwagą spojrzeć na badania krwi, porozmawiać, przeprowadzić badania. W końcu czuje, że jestem w dobrych rękach.
  Kolejnym przykładem są powikłania po covidzie, które zbagatelizowane i przez przychodnię i przez SOR zostały zauważone i są leczone! Podczas gdy inni opowiadali, że przecież wszystkim coś jest po wirusie i kiedyś może samo przejdzie, Pani doktor wszystkim się zajęła.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Kuropatnicka Inny

  Bardzo dobra i kompetentna. Nie boi się postawić diagnozy chociaż wcześniej 2 kardiologów unikało swojej odpowiedzialności. Tłumaczy bardzo dokładnie i z zaangażowaniem. Szczera a przy tym pełna empatii i zrozumienia. Serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Zając Inny

  Pomimo wielu pozytywnych opinii nt. Pana doktora - które to przekonały mnie do umówienia się na wizytę z dzieckiem, moje doświadczenia nie były tak pozytywne. Uważam jednak , że wizyta która kosztuje naprawdę niemało, nie powinna tak wyglądać, a lekarz powinien udzielić odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wizyta trwała może 15 minut po czym Pan doktor nas delikatnie wyprosił pomimo zadawanych kolejnych pytań dotyczących nurtującego mnie problemu z powodu którego pojawiliśmy się w gabinecie. Dodał, że skupiliśmy się na jednym problemie a pozostałe pytania to już na kolejny raz i drugi pacjent czeka. Dodatkowo na zaleceniach otrzymanych od Pana doktora zostały wyszczególnione m.in. ćwiczenia i redresja co jest bardzo ciekawe bo żadne ćwiczenia nie zostały przedstawione. O redresji również nie było mowy.
  Jestem zawiedziona tym jak wyglądała wizyta. Po takiej ilości pozytywnych opinii sądziłam, że wyjdę z gabinetu w pełni doinformowana a na pewno nie zostanę wyproszona :( Czekamy na kolejną wizytę ale tym razem u innego ortopedy...

  dr n. med. Piotr Zając

  Standardowo wizyty trwają 20 min. Pani wizyta trwała dokładnie 22 minuty (wydruk z systemu komputerowego). Zwykle dotyczą jednego problemu. Z tego co pamiętam kolejny problem został zgłoszony już po zamknięciu wizyty w systemie (tj. po 22 minutach). Niestety system komputerowy nie pozwala wznowić wizyty bez ponownego wprowadzenia danych w rejestracji i oczywistego wydłużenia czasu wizyty. Niestety z powodów epidemicznych personel poradni jest zmuszony pilnować czasu wizyt. Pacjenci w poczekalni mogą przebywać tylko w ściśle określonej liczbie. 
  Przykro mi, że nie sprostałem Pani oczekiwaniom.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Zając Inny

  Polecam wizytę u Doktora. Dokladnie wszystko zostało wyjasnione, na kazde pytanie udzielona odpowiedz. Kontakt z dzieckiem super. Polecam serdecznie.

  dr n. med. Piotr Zając

  Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, pozdrawiam serdecznie :-)

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Zajęcki Inny

  Profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera. Pan Doktor to gaduła, dlatego biopsja wykonana jest bardzo szybko i bezboleśnie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania