Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LiMED

Tylna 12

42-600 , Tarnowskie Góry , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Kaczor

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Pan Doktor to empatyczny, zaangażowany specjalista z duża wiedza. Wizyta przebiegła spokojnie, został zebrany szczegółowy wywiad, rozwiane wątpliwości i wskazana dalsza ścieżka leczenia. Polecam

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Niesamowity lekarz. W pełni zaangażowany i zainteresowany dolegliwościami. Doskonała komunikacja i otwartość na pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (131) o tym lekarzu


 • Róża Slusarczyk

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • O

   Bardzo opanowana lekarka. Już przy pierwszej wizycie dała mi skierowanie na rezonans magnetyczny.


 • Damian Kawecki

  Kardiolog, dr n. med.

  • H

   Profesjonalizm - życzliwość do pacjenta - wiedza oraz skromność.Człowiek lekarz
   który ratuje życie.DZIĘKUJE TAK MAŁO


 • Alicja Grzanka

  Alergolog, dr n. med.

  • K

   Takiemu specjaliście można w pełni zaufać. Ogromna wiedza, profesjonalizm, a przy tym "ludzkie" podejście do pacjenta. Pani Doktor jest zawsze uprzejma, poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko tłumaczy, a jej inteligencja i ogromna wiedza budzą pełen podziw. Jest znakomitym naukowcem, ale jeszcze lepszym lekarzem dla którego pacjent jest najważniejszy.


 • Zbigniew Kaletka

  Chirurg, Urolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LiMEDUsługa: moczenie nocne dziecka

   Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę godny polecenia.
   Cierpliwie tłumaczył mi co i jak. Miał odpowiednie podejście do dziecka. Problem dość wstydliwy, a mój syn czuł się całkiem swobodnie. Znalazł przyczynę problemu, postawił diagnozę, przepisał leki i wszystko się uspokoiło. Dawno nie spotkałam tak dobrego specjalisty do tej bardzo uprzejmego. Czego chcieć więcej?
   Polecam i pozdrawiam.
   Kasia (mama Maćka)


 • Grażyna Lisowska

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LiMEDUsługa: badania diagnostyczne

   Pani Profesor jest fachowcem w swojej dziedzinie i pewnie nie tylko, a przed wszystkim dobrym czlowiekiem a zarazem Aniołem na ziemi wśród ludzi po fachu. Trafna diagnoza na pierwszej wizycie - wczesniej zmagałam sie ze swoimi problemami 3 lata. Dzis poszłam z córka, która choruje od 3 lat rownież. Dziekuje Pani Profesor za spokój, który Pani nam dała.

  • G

   Pani Profesor jest godna polecenia. Fantastyczny i mądry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Leczę się u niej od lat, jeden z niewielu lekarzy, który poważnie potraktował moje dolegliwości i potrafił postawić trafną diagnozę. - Grzegorz.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Alicja Kasperska-Zając

  Alergolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedical

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani profesor bardzo dokładnie i wnikliwie bada pacjenta. Analizuje wyniki badań i zleca kolejne badania aby postawić diagnozę

  • E
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: uczulenie na salicylany

   Olbrzymia wiedza i doświadczenie Pani doktor sprawiły, że po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam się bezpiecznie i uwierzyłam, że będzie dobrze. Wreszcie znalazłam lekarza, który nie bał się przy uczuleniu na salicylany przepisać leków.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Hanna Kuropatnicka

  Kardiolog, Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet KardiologicznyUsługa: stałe leczenie

   Bardzo dobra kardiolog nikt z lekarzy nie umiał unormować ciśnienia u mnie ta Pani doktor dobrala mi świetnie leki jestem bardzo zadowolona , Pani doktor jest bardzo sympatyczna kompetentna wszystko dokładnie tlumaczy naprawdę polecam panią doktor Kuropatnicką

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LiMEDUsługa: Choroba serca

   Najwspanialszy lekarz! Uratowala moją babcię w szpitalu i pózniej przez parę lat jeżdziłam z babcią do niej do gabinetu w Tarnowskich Gorach. Ciepła,pełna empatii, anielska cierpliwość, uśmiech i fachowość. Ustawiła babci leki i dzięki niej moja babunia( mimo.ciężkiego stanu serca) mogła przeżyć jeszcze parę lat .Każdemu znajomemu polecałam panią Doktor i każdy po wizycie był zachwycony i co najważniejsze diagnoza, leki wszystko trafione w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Mirosław Chromiński

  Internista, Kardiolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LiMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Nawet nie wiem jak go opisać. Pan dr. Chromiński bada pacjenta, i bada, i bada, i bada. Dokładnie. Bardzo dokładnie. A potem jest pogawędka. Jakie leki, po co i na co. Jakie są wyniki krwi - i co one znaczą. Że trza sie zabrać za siebie. Powie też, co w innych badaniach jest nie tak. I zawsze chce, dla zobrazowania, całą masę innych badań - co jest pozytywne. Jak najbardziej polecam! No i nie straszy pacjenta i bezmyślnie nie zleca niepotrzebnych badań.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały fachowiec, kompetentny , zapobiegliwy , interesuje się pacjentem nie tylko od strony kardiologicznej , ale stara dojść do sedna sprawy i ustalić przyczynę, choroby współtowarzyszące, które mogły lub mogłyby wpłynąć za zaistnienie danego schorzenia kardiologicznego. Leczę się w różnych poradniach specjalistycznych , niestety życie mnie nie rozpieszcza, ale po raz pierwszy spotkałam się z tak wspaniałą opieką i zaangażowaniem. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta w ten sposób , o ile życie byłoby łatwiejsze , a przede wszystkim dłużej i szczęśliwiej żylibyśmy wiedząc , że taki wspaniały fachowiec czuwa nad nami.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Rajczykowski

  Onkolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: konsultacja onkologiczna

   Piszemy tę opinie rodzinnie tzn Ja jako pacjent oraz moja żona , która od dwóch lat jest wierną towarzyszką w walce z moją chorobą. Wiele przeszliśmy, ale dzięki takim specjalistom jak Pan dr Marcin Rajczykowski nie tracimy nadziei. Jest "moim" lekarzem, który już kilka miesięcy prowadzi mnie przez chemioterapię. Darzę go całkowitym zaufaniem, jego decyzje w sposobie prowadzenia terapii przynoszą bardzo dobre wyniki. Czuję Jego opiekę, troskę i radość gdy kolejne badanie TK pokazuje zmniejszenie wielkości zmian przerzutowych w wątrobie. Zawsze ma czas dla pacjenta, konkretny, waleczny. Życzę wszystkim pacjentom Takiego opiekuna. Panie doktorze dziękujemy Tadeusz, Anna D.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

   Pana doktora Marcina Rajczykowskiego spotkałem pierwszy raz podczas konsultacji w Centrum Onkologii Gliwice (badania kontrolne po przebytych dwóch operacjach - nowotwór jelita grubego, przerzut do wątroby). Już wtedy wzbudził we mnie wielkie zaufanie. Obecnie jestem poddany chemioterapii, jestem pod opieką Pana doktora. To człowiek z wielką kulturą osobistą, traktujący pacjenta podmiotowo, tłumaczy jasno, rzeczowo na czym polega leczenie oraz jego skutki uboczne, obowiązkowy, ale też uśmiechnięty, ciepły. Wzbudza zaufanie a w tej chorobie to wielki atut. Szczerze polecam Pana doktora- Tadeusz D.


Powiązane wyszukiwania