Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu
Gabinet Lekarski
Świeża 61, Fabryczna, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Boguszowska 61 a, Wrocław

Centrum Medycyny i Rehabilitacji "VILLA MEDICA"


Świeża 61, Wrocław

Gabinet Lekarski

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Alergologia

Znajomość języków

  • Polski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem osobą chorą na astmę sezonową związaną z alergią na pyłki traw oraz drzew, trafiłem do pani doktor z pojemnością puc na poziomie 60%, na ostatniej wizycie poprosiłem ją o wystawienie zaświadczenia o zwolnieniu z noszenia maseczki. Usłyszałem, że ona nie jest w stanie stwierdzić czy może wypisać takie zaświadczenie. W związku z tym zażądałem zrobienia spirometrii niestety usłyszałem, że nie wykonują w tym momencie.....
Dzisiaj dostałem dokumentację medyczną z zapisem:
-mówi, że nie może oddychać w maseczce

Poziom empatii i zrozumienia pacjenta poniżej poziomu krytyki.

U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Cudowna, empatyczna, komunikatywna lekarka. Człowiek. Dziękuję za pomoc i życiową rozmowę. Będę wracać i polecać.

J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 konsultacja alergologiczna

Gorąco polecam Panią doktor. Podczas wizyty Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła i zleciła właściwe leczenie. Jestem bardzo zadowolona.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Wejherowska - Aktywne Centrum Zdrowia Inny

Podczas wizyty odmówiono mi leczenia (odczulania na roztocza, mam 5 poziom alergii i w każdej chwili mogę dostać astmy) z powodu że mam blizny , które w żaden sposób nie przeszkadzają by przeprowadzic odczulanie. Później gdy chciałam odzyskać swoją szczepionkę która byla w lodówce pielęgniarek był z tym wielki problem i musiałam się o nią kłócić. Bardzo nie polecam. Wszystko trwało bardzo długo.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 wysypka na ciele niemowlaka

Jestem bardzo zadowolona. Chodzę do Pani doktor z synkiem, odkąd miał 6miesiecy. Pani doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, odpowiadala cierpliwie na każde moje pytanie,nie poganial nawet jeśli na korytarzu jest kolejka. Dokładnie tłumaczy jakie przepisuje leki i jakie jest ich działanie. Z każdej wizyty wychodzę naprawdę zadowolona. Pomogła wyleczyć syna z wysypki, z którą ani pediatra ani dermatolog sobie nie poradzili.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Wejherowska - Aktywne Centrum Zdrowia wysypka skóra

Pani Doktor konkretna, rzeczowa, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie. Po przepisanej maści, robionej na zamówienie w aptece w dodatku "za grosze", po wysypce na całym ciele dwulatki nie ma śladu po jednej aplikacji. Co więcej, wcześniejsze rozpoznanie internisty okazało się błędne i mimo, że problem był typowo dermatologiczny, Pani Doktor nie odesłała nas z kwitkiem, choć kolejka na korytarzu (NFZ) zdawała się nie kończyć.
Polecam!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta u alergologa

Po ponad 30 latach walki z astmą i alergią trafiłem do Pani Doktor. Jestem bardzo zawiedziony podejściem do pacjenta (dano mi dosadnie do zrozumienia, że gdyby mi się coś stało ze względu na gumę do żucia, której zapomniałem się pozbyć przed wejściem do gabinetu, to większym problemem była by wydłużająca się kolejka niż moje zdrowie) oraz podejściem do samego leczenia. Zostałem zniechęcony do odczulania. Dostałem irracjonalne tłumaczenie w sprawie alergii na koty.
Ponadto zostałem potraktowany jak dziecko, mimo słusznego wieku. Nie polecam.


J
Profil zweryfikowany

Cieszę się, że trafiłam do pani doktor po długiej tułaczce, błędnych diagnozach i braniu leków, które mi szkodziły. Pomogła mi, przestałam cierpieć. Na pewno w razie problemów zgłosze się na wizytę ponownie. Mądry lekarz, który słucha pacjenta, zleca badania i stosuje własciwą terapię - widać, że ma doświadczenie. Trochę groźna :-) ale warto zaufać.


A
Profil zweryfikowany

Moja 3 letnia córeczka od kilku miesięcy miała katar i kaszel. Pani pediatra skierowała nas do alergologa w związku z wysypką ważne było, aby dziecko jak najszybciej trafiło do alergologa. Poszłam do pani Filipiak-Gałła, ponieważ nie było wolnych miejsc poprosiłam aby przyjęła mnie jako dodatkowego pacjenta chodziło o to aby tylko popatrzyła na wysypkę. Pani doktor powiedziała mi, że ona pracuje od 8 do 18, na moje stwierdzenie, że dziecko męczy się od kilku miesięcy powiedziała " a co ja pani mam zrobić?". Z całego sera nie polecam tej pani


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania