Ewelina Gładysz

Ginekolog

10 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią doktor wszystkim kobietą, które mają jakiekolwiek kobiece problemy. Bardzo miła i fachowa. Jasno wytłumaczy jaka jest diagnoza i sposób leczenia. Byłam już u kilku innych lekarzy Ale Pani Gładysz jest najlepsza :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam Panią doktor wszystkim kobietą, które mają jakiekolwiek kobiece problemy. Bardzo miła i fachowa. Jasno wytłumaczy jaka jest diagnoza i sposób leczenia. Byłam już u kilku innych lekarzy Ale Pani Gładysz jest najlepsza :)

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam Panią doktor z całego serca miła wyrozumiała wszystko potrafi wytłumaczyć nikt inny nie poznał mojej choroby ona zdjagnozowala ją szybko i automatycznie wszystkie badania :-) jest bardzo cierpliwa do takich pacjentek jak ja :-) delikatna i teraz jestem pewna że w końcu trafiłam na swojego lekarza

  • Lokalizacja: MedicusUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo kompetentna, dobiera odpowiednie leczenie na podstawie badań a nie w ciemno. Po jedenastu latach bezskutecznego leczenia u innego lekarza to ona w końcu skierowała mnie na badania i do lekarza specjalisty, który jest potrzebny w moim przypadku. Jeśli widzi głębszy problem nie ma problemu w kierowaniu na dalszą diagnozę, nie uważa się za wszechwiedzącą. Poza tym jest bardzo miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy co się dzieje i dlaczego jest takie postępowanie z leczeniem. Gorąco polecam, a także młodym kobietom, które idą na pierwszą w życiu wizytę do ginekologa.

  • Panią dr.mogę z czystego serca polecić a mam doświadczenie z wieloma lekarzami.Z doświadczenia mojego jak i bliskich zawsze konsultowałam się również z innymi lekarzami .Pani dr.jest pierwszym lekarzem którego nie zmienię a wręcz nigdy do żadnego nie miałam takiego zaufania jak do niej.Jest młoda jest na bieżąco z nowinkami medycznymi .Podchodzi indywidualnie jeśli nie jest czegoś pewna w 100% to sprawdza i oddzwania gdy się upewni.Udziela konkretnych odpowiedzi na każde pytanie a wizyta u niej to przyjemność a nie konieczność:-)

  • Dzisiaj byłam po raz pierwszy u p.Gładysz w Przychodni w Rymanowie. Wrażenie bardzo dobre. Badania przeprowadziła bez pośpiechu i mogłam dopytać się o różne kwestie, a to ważne. Polecam!

  • bardzo sympatyczna,miła i konkretna pani doktor.
   nie moge powiedzieć nic zlego na ta lekarke bo ja cenie i wg.mnie jest jedna z lepszych lekarzy jakich poznałam

  • Pani Doktor jest godna polecenia, miła, delikatna, cierpliwa, kompetentna. Rozmawiając z pacjentką analizuje przeszłość i stan obecny, zleca szczegółowe badania szukając przyczyn z myślą o przyszłości, a nie tylko leczy doraźnie. Cieszę się, że po długich poszukiwaniach i nieudanych wizytach u innych lekarzy trafiłam do Pani Doktor.

  • Moim zdaniem jest to bardzo dobra Pani dr . Wszystko wytłumaczy,kieruje na badania kontrolne. Bardzo delikatna i przezorna. Nie zaniedbuje pacjenta. Byłam juz 2 razy i otoczyła mnie naprawdę fachową opieką. jest bardzo młoda i fajna. Ma dobre podejście do pacjenta:) Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem:)

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • Czy żadna z Pań nie była na wizycie u doktor Dładysz?Bardzo mi zależy na opinii dr Gładysz.Czy jest dobra.

  • Co sądzicie o tym lekarzu? Czy warto pójść na wizytę? Pytam,bo mam umówiona wizytę u pani dr Gładysz.

  Jesteś tym lekarzem?

  134

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.