Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
42 293..... Pokaż numer


NIP

5272523080

Adres firmy

Postępu 21c, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

Signal Iduna + 5 więcej


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Medycyna pracy
  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

  • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Franciszkańska 104/112, Łódź

Centrum Medyczne SWISS MEDICUS

Pozostałe usługi


ul. Milionowa 2G, Łódź

Od 257 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

Należy wykonać trzykrotne badanie kału w kierunku zakażenia pałeczkami duru brzusznego, durów rzekomych A, B, C, innymi pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella, w trzech kolejnych następujących po sobie dniach i z wynikami przyjść na wizytę.
INSTRUKCJA POBRANIA KAŁU NA NOSICIELSTWO
Przed rozpoczęcie zbiórki próbek należy zaopatrzyć się w 3 wymazówki z podłożem  transportowym  np. Stuarta, Amiesa, Cary-Blaira
Należy pobierać w trzech możliwie kolejno po sobie następujących dniach.

Pobranie materiału do badań:
Kał należy oddać do czystego i suchego naczynia po wcześniejszym opróżnieniu pęcherza moczowego
Za pomocą wymazówki należy pobrać próbkę kału ( max. –grudka wielkości orzecha laskowego)
Wymazówkę z próbką umieścić w podłożu transportowym i szczelnie zakorkować
Próbkę opisać: imieniem, nazwiskiem, data i godziną pobrania oraz cyfrą rzymską I, II, III oznaczającą kolejność pobrania materiału
Próbki należy przechowywać w temperaturze pokojowej
Maksymalny czas od pobrania pierwszej próbki do dostarczenia kompletu 3 próbek wynosi 72 godziny, badanie dodatkowo płatne.
Dostarczenie mniej niż 3 próbek spowoduje nie przejęcie badania w laboratorium.

Wymazówki można zakupić bezpośrednio w Sanepidzie lub zgłosić się do placówki LUX MED gdzie wydawane są bezpłatnie.
W przypadku dostarczenia materiału w innych niż wymienione pojemnikach badanie nie zostanie wykonane.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G badanie sanitarno-epidemiologiczne

Pani lekarz bardzo nie miła i chamska
Nie polecam

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G Inny

Mam niestety negatywne doświadczenie z Panią doktor, które pozostawiło we mnie głęboko negatywne wrażenie. W trakcie wizyty, Pani doktor nazwała mnie osobą niezrównoważoną psychicznie, co sprawiło, że poczułam się bardzo źle. Wszystko przez to, że nie miałam założonej maseczki. Dodatkowo, Pani doktor była niezwykle niemiła, potraktowała mnie z wyższością. Jej sposób komunikacji był arogancki i bezczelny, co bardzo mnie zdenerwowało. Każdy człowiek zasługuje na godne traktowanie. Za wizyty płaci się pieniądze, i to nie małe. Tak więc, mam nadzieję, że Pani doktor w przyszłości podejdzie do swojej pracy z większym profesjonalizmem i szacunkiem wobec pacjentów.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Dowborczyków 30/34 konsultacja internistyczna

Wizyta u tego lekarza była najbardziej nieprzyjemnym spotkaniem w jakim uczestniczyłam. Po wypowiedzeniu przeze mnie słów, iż jestem matką karmiącą 22 miesięczne dziecko w Pani doktor polał się potok słów, które nie powinny mieć miejsca.. "Czy jest Pani zdrowa psychicznie, że tak długo karmi? Czy wie Pani, że robi krzywdę tym dziecku ? A co jak będzie chciał zabawkę/samochód/misia też mu Pani bedzie tak dawać jak cycka ? Czy Pani wie, że to problem leży w Pani i Pani psychice, ze tak długo karmi ?" Te wszystkie pytania mocno zapamiętałam i będę pamiętać przez długi czas jakie wypowiedziała Pani doktor a zaznaczę, ze nie przyszłam po poradę jak odstawić dziecko od piersi tylko z katarem. Po moich argumentach o przeciwciałach jakie przekazuję w mleku zostałam sprawdzona na ziemię, że nie ma żadnych przeciwciał i to moje "widzimisie" kamienie dziecka tak długo. Żadne zalecenia WHO czy też same słowa Janusza Korczaka o "białej krwi" nie są znane Pani doktor, szerzy wiedzę a właściwie jej brak o tym, ze mleko matki to woda - nie spotkałam jeszcze żadnego gatunku zwierzęcego w którym samica produkowałaby wodę. Nie na miejscu była cała wycieczka interpersonalna w moim kierunku o szukaniu podłoża psychicznego mojej drogi mlecznej. Moje argumenty i dalsza dyskusja nie miała żadnego sensu, gdyż Pani doktor widziała tylko swoja rację. Jako zalecenie do wizyty otrzymałam "odstawić dziecko od piersi" Nie polecam nikomu spotkania na swojej drodze takiego lekarza, sprawę zgłosiłam w placówce lux med w której bedzie toczyła się reklamacja w związku z nieprzyjemnościami jakie mnie spotkały, dodatkowo przestrzegam wszystkie mamy karmiące tutaj jak i również na forum aby omijały szerokim łukiem Pania doktor.


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

Bardzo dobry lekarz. Postawiła prawidłową diagnozę, chociaż mój przypadek z pewnością nie był oczywisty. Skierowała na odpowiednie badania diagnostyczne, a potem przepisała odpowiednie leczenie. Dokładnie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia i nie ignoruje tego co usłyszała. Stara się znaleźć prawdziwą przyczynę problemu i ją rozwiązać. Ja poleciłabym Panią dr swojej rodzinie i w ogóle wszystkim.


A
Profil zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo otwarta i stara się pomoc pacjentowi. Problem w tym że nie słucha wogóle tego co pacjent do niej mówi. Kieruje się własnym zdaniem i za nic jej nie obchodzi to, jak pacjent mówi że leki które przepisuje pacjent brał i dotychczas nie działały. Według niej, jakimś "magicznym" cudem zadziałają tym razem. Wynik jest taki że choruje 9 dzień, a do pracy chodzić muszę. Skuteczność leczenia bliska 0. Lekarz to nie cudotwórca, ale prawidłowa diagnoza i pomoc to połączenie wiedzy oraz doświadczenie lekarza wraz z wiedzą której dostarcza pacjent podczas wywiadu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Medycyna pracy
  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

  • Polski

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania