Adresy (4)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chopina 19/11, Pruszcz Gdański
Medivec (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec

Trafiłam do Pani doktor z nastoletnią córcia z polecenia koleżanki pediatry.Jesteśmy zachwycone wizytą.Nie tylko przesympatyczna i uśmiechnięta ,ale przede wszystkim widać że fachowiec w swojej dziedzinie .Malo tego-wizytę miała córka ,ale na moje pytanie dotyczące pewnej mojej kwestii odpowiedziała cierpliwie i fachowo .To jest lekarz którego będę wszystkim polecała !!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Wspaniała lekarka. Trafiłam na Panią doktor przez przypadek na pierwszym usg ciąży i potem poszłam na wizyte. Wszystko potrafi wytłumaczyć, bardzo emaptyczna i delikatna przy badaniu. Poprzedni lekarz narobił bałaganu wiecej z terminem badań i skierowaniami których brakowalo w systemie i nie zbadał mnie ani razu. Pani doktor wszystko ogarnęła, wyjaśniła i przygotowała. Naprawde rewelacja.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zajście w ciąże

Pani doktor to Anioł . W zyciu moim chodzilam do roznych lekarzy z roznymi problemami . Problemy z zajsciem w ciaze przez ok 6 lat in vitro ktore kosztowalo mnie i meza 30 tys ktore nie powiodło sie i kupe innych spraw zaden lekarz nie potrafil wpasc na pomysl jak pomoc mi i o to Pani doktor w dwa miesiace sprawiła, że jestem szczesliwa mama wiec reszty nie musze opisywać. Jedna z nielicznych Pani doktor w tym zawodzie. Bardzo polecam. Pani doktor słucha a nie patrzy na zegarek cierpliwa zyczliwa i szuka rozwiazania. Gdyby w kazdej dziedzinie tacy lekarze z powolania byli zycie byłoby piekniejsze. Pani doktor. Dziekujemy


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec prowadzenie ciąży

. Prowadziłam ciąże u pani doktor. Badania bezbolesne, przeprowadzone dokładnie i bez pośpiechu. Na każdej wizycie wszystko dokładnie wytłumaczone. Serdecznie polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec prowadzenie ciąży

Chodzę do pani doktor od 11 tygodnia ciąży wcześniej szukałam lekarza takiego który by mi odpowiadał i w końcu trafiłam. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentki badań i samego usg które trwa tyle ile powinno a nie jak to bywa u innnych lekarzy 2-3 minuty. Bardzo serdecznie wszystkim polecam !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec

Bardzo niedelikatna kobieta. Zrobiłam najpierw badanie cytologiczne - bolesne! Zbagatelizowałam niestety i dnia 5 lipca pani doktor wszczepiła mi implant antykoncepcyjny - koszt 1000zł. To był błąd, by u tej pani zrobić. Zacznę od tego, że szarpiąc moją lewą rękę i podstawiając krzesło by jak twierdziła lepiej się jej pracowało, trzy razy wychodziła z gabinetu to bo nie miała skinsept-u, to nie miała plastra z opatrunkiem itp. Brak przygotowania i profesjonalizmu. Cały zabieg bolesny - 2 razy dostałam zastrzyk ze znieczuleniem lecz niestety pierwszy moment był ok ale nagle coś cmoknęła i strasznie bolało!!!, a na uwagę na ten temat usłyszałam, że jakaś jestem delikatna. Raczej jest to oczywiste skoro zabieg odbywał się w pierwszy dzień okresu. Mam ogromnego krwiaka, minęło 5 dni ręka rwie, boli, krwiak jest długości ok 6cm i 3cm szerokości. Dwukrotnie prosiłam by poprawiono moje nazwisko i na wyniku cytologi błąd i na karcie błąd - wszędzie inaczej! Jeden wielki zamęt, niezorganizowanie i brak profesjonalizmu, lekarka chaotyczna, nerwowa, z gwałtownymi ruchami. Na kontrole idę do innej kliniki i mam nadzieje, że po sprawdzeniu okaże się ten zabieg jest udany

Ewa Szydłowska-Szarmach

Pani Patrycjo N. , z ogromną przykrością przeczytałam tak niesprawiedliwą opinię na mój temat. Przypominam sobie – po raz pierwszy zgłosiła się Pani do mnie pod koniec czerwca 2017r. z ogromną prośbą o pobranie cytologii. Przyznała Pani wówczas, że Medivec jako jedyna przychodnia z wielu, do których Pani wcześniej dzwoniła, zagwarantował Pani otrzymanie wyniku w ciągu zaledwie tygodnia . Zwyczajowo w każdej placówce medycznej, czy też gabinecie prywatnym na wynik cytologii pacjentki czekają co najmniej 2 tygodnie. Pani za tydzień zamierzała poddać się kolejnemu komercyjnemu zabiegowi ginekologicznemu. Brak aktualnej cytologii skutkowałoby odmową innego lekarza ginekologa wykonania tegoż zabiegu. Wziernikowanie pochwy, bez którego nie jest możliwe pobranie cytologii , nie jest badaniem przyjemnym, czasami nawet bolesnym , ale „do wytrzymania”. Zawsze staram się pobrać cytologię najdelikatniej jak potrafię, stosując najmniejszy wziernik ginekologiczny . Przykro mi, że Pani podczas pobierania cytologii przeze mnie przeżyła aż taką traumę. Przepraszam za błąd w Pani nazwisku na wyniku cytologii – zawiniłam albo ja, albo dr patomorfolog , od którego otrzymałam wynik. Niemożliwym było poprawienie przeze mnie nazwiska na wyniku i ponowne jego wydrukowanie, o które Pani prosiła, gdyż może to wykonać jedynie lekarz odczytujący wynik cytologii i jednocześnie posiadający jego oryginał, czyli w naszym przypadku – patomorfolog. Obiecuję, ze otrzyma Pani pocztą wynik cytologii z poprawionym nazwiskiem.
Tydzień później zgłosiła się Pani do mnie celem wszczepienia Implanonu . Mogę chyba śmiało napisać, że znajduję się w czołówce lekarzy w województwie pod względem ilości wszczepionych Implanonów, co przekłada się na doświadczenie i profesjonalizm przeprowadzania zabiegu. Dla informacji pozostałych czytających tę opinię pacjentek – koszt - 1000zł jest najniższą ceną w województwie pomorskim obejmującą i Implanon i jego wszczepienie. Przed zabiegiem należy właściwie ułożyć ramię pacjentki . Nie szarpię ( jak to Pani określiła) pacjentek za rękę. Gdyby wcześniej (tzn. zanim zaczęłam układać Pani ramię do zabiegu ) poinformowała mnie Pani , że kilka dni wcześniej miała Pani wykonywany inny zabieg na klatce piersiowej i że z tego powodu nadal boli Panią odwodzenie ramienia, jeszcze delikatniej postępowałabym z Pani ręką. Do podawania znieczulenia używam igły stosowanej u dzieci – o najmniejszej średnicy i jednocześnie długości. Ponieważ sam implanon jest dłuższy niż długość igły, zawsze muszę z dwóch wkłuć podać znieczulenie. Jest Pani pierwszą pacjentką, którą aż tak bolało podskórne podawanie znieczulenia i chyba jedyną, którą w trakcie pierwszego dnia miesiączki boli skóra .
Druga sprawa – gdyby kilka dni wcześniej nie zaaplikowała sobie Pani samoopalacza na skórę ramienia , widziałabym przebieg naczyń podskórnych, które z pewnością udałoby mi się ominąć podczas podskórnego wszczepiania implanonu , a tak „jest moją winą”, że naczynia podskórne były niewidoczne , trafiłam w jedno z nich i niestety doszło u Pani do powstania krwiaka.
Tamtej środy zabrakło mi czasu na przygotowanie się do zabiegu. Nie zdążyłam nawet sprawdzić czy w gabinecie posiadam wszystko do wszczepienia implanonu, gdyż weszła Pani zanim Panią zaprosiłam. Niezręcznie zatem było mi Panią wyprosić, aby przygotować stanowisko . Gabinet ginekologiczny w Medivecu nie jest gabinetem zabiegowym , nie ma tam dużych zapasów plastrów, Skinseptu, igieł , strzykawek, lidokainy , gdyż najzwyczajniej na co dzień nie są mi te rzeczy potrzebne. Nie ja uzupełniam braki w gabinecie, nie jest to mój prywatny gabinet, ale oczywiście to ja przynajmniej powinnam przed Pani wizytą sprawdzić czy mam wszystko co jest potrzebne do wszczepienia Implanonu. Wchodząc bez mojego zaproszenia, zaraz po wyjściu poprzedniej pacjentki, nie dała mi Pani takiej możliwości. Jednak przepraszam Panią za to , że w trakcie Pani wizyty uzupełniałam braki wychodząc do gabinetu zabiegowego w przychodni.
Mimo opinii, którą mi Pani wystawiła, szczerze , z całego serca życzę Pani znalezienia za niecałe 3 lata lekarza, który bezboleśnie usunie Pani implant.
Pozdrawiam serdecznie.P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor bardzo sympatyczna, życzliwa i uśmiechnięta. Przeprowadziła dokładny wywiad, a podczas badania była bardzo delikatna. Dodatkowo zleciła inne badania. Cierpliwie odpowiadała na pytania. Bardzo polecam, w końcu znalazłam świetnego ginekologa.

Ewa Szydłowska-Szarmach

Pani Paulino, bardzo dziękuję za wyrażenie opinii.
Życzę dużo zdrowia.
Pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to wspaniała specjalistka, dokładnie tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania. Oprócz kwestii kompetencji, jest bardzo sympatyczna. Na wszystkie wizyty w ciąży chodziłam z przyjemnością i pewnością, że moja dzidzia jest w fachowych rękach. Oby więcej takich lekarzy z powołania :)


Użytkownik zweryfikowany

Pani Ewa jest doskonałym fachowcem, zawsze uśmiechnięta, kompetentna, pacjent jest najważniejszy, polecam Ada


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie