Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Centrum Medyczne CMP
Puławska 49, Piaseczno

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja pediatryczna

Badania ogólnego stanu zdrowia

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Gabinet lekarski
Ekologiczna 1/28, Ursynów, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Puławska 49, Piaseczno

Centrum Medyczne CMP


Ekologiczna 1/28, Warszawa

Gabinet lekarski

Pozostałe usługi


Puławska 49, Piaseczno

Centrum Medyczne CMPPuławska 49, Piaseczno

Centrum Medyczne CMP

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie,specjalista pediatra.Zakres porad

  • Pediatria

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny


Sympatyczna, kompetentna, z super podejściem do dzieci. Pani doktor dokładnie i skrupulatnie wszystko nam wyjaśniła. Była delikatna i empatyczna dla synka. Polecam

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

Super Pani Doktor! Bardzo dokładne badanie, przyjazna atmosfera, Pani Doktor nie pospieszała, mimo że teraz jest taki trudny czas i ciężko normalnie pracować. Uzyskałam cenne rady odnośnie mojego niemowlaka, Pani Doktor była tak miła, że wystawiła dodatkowe skierowanie dla mojego drugiego dziecka. Poza tym bardzo sympatycznie się z Panią Doktor rozmawia. Zdecydowanie polecam i na pewno będę kontynuować wizyty u Pani Doktor Szerszeń.

M
Profil zweryfikowany

Pomimo wielu negatywnych opinii na temat pani doktor,ja mam o niej dobre zdanie. Byłam u niej kilka razy na wizycie z córką -bilans,szczepienie i kilka konsultacji w sprawie infekcji. Zawsze rzeczowo,konkretnie,bez nadskakiwania. Mi taki typ lekarza bardzo odpowiada. I najważniejsze,że moja córka lubi Panią Doktor. My bardzo polecamy.


D
Profil zweryfikowany

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Nim postawiła diagnozę - zawsze trafnie - szczegółowo dziecko zbadała. Owszem pani doktor nie jest nadskakująca, nie słodzi, nie chwali, nie piszczy, nie robi z siebie pajaca żeby zabawić dziecko stąd z pewnością przez niektórych jest uważana za oziębłą, wyniosłą i bez podejścia. W skupieniu jednak bada i obserwuje chorego, odpowiada na każde zadane przez rodzica pytanie. Uprzedzając kąśliwe uwagi: nie jestem spokrewniona z panią doktor, nie pracuję w marketingu. 12 lat temu jej zaufałam, do dziś opiekuje się moim synem, obecnie także moją córeczką.


M
Profil zweryfikowany

Byłam u Pani dr. z 10 dniowym maleństwem (wizyta na NFZ). Mimo innych opinii, jestem mile zaskoczona. Babka konkretna i rzeczowa. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a maluch został porządnie zbadany. Otrzymałam wskazówki do dalszego postępowania, skierowania do specjalistów.
Na koniec wizyty, dr. upewniła się czy wszystko zrozumiałam. Zapytała, czy mam jeszcze jakieś pytania.
Takich lekarzy lubię. Konkretnie i krótko, a nie wywody nad nie wiadomo czym.


M
Profil zweryfikowany

Bez szczególnego podejścia do dzieci, nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Rzeczywiście oschła i nieprzyjemna. Bardzo wyniosła, koniecznie chcąca pokazać swoją przewagę i wytknąć moją niewiedzę jako młody rodzic. Podstawowe badania przed szczepieniami - wydaje się że prawidłowe, bo rzeczywiście długo bada i dokładnie.


K
Profil zweryfikowany

Po paru latach trafiłam niestety kolejny raz na Panią doktor. Łudząc się,że może sposób przyjmowania małych pacjentów uległ zmianie- musiałam z przykrością stwierdzić, iż niestety nie. Pani doktor ani nie wita się z pacjentami, traktuje rodziców z góry, sprawia,że dziecko nie rozluźnia się w gabinecie, tylko spina. Właściwie gdy dziecko nie chce mieć wykonanego badania w danej sytuacji pani doktor stoi z boku , nie pomagając tylko swoją oschłością utrudnia i ma się ochotę wyjść z gabinetu. Pani doktor powinna pracować raczej jedynie w medycynie pracy.


M
Profil zweryfikowany

Ja oceniam bardzo słabo Panią doktor. Bardzo słabe podejście do dzieci. Do rodziców wyniosła. Mnie zarzuciła, że słabo przykładam się do inhalacji dziecka, podczas gdy po wizycie u specjalisty okazało się, że bez potrzeby aż tyle razy dziennie inhalowałam półroczne dziecko. Zamiast poszukać przyczyny choroby Pani doktor leczyła tylko objawy i nie zawahała się przed wprowadzeniem antybiotyku... NIE POLECAM


M
Profil zweryfikowany

Moim zdaniem Pani doktor nie ma absolutnie podejście do dzieci. Jest oschła i nieprzyjemna. Nie słucha argumentów rodziców - narzuca bardzo swój punkt widzenia. Diagnozę wystawiła pozytywną.


L
Profil zweryfikowany

Średnio oceniam panią dr Szerszeń. Do podstawowych "czynności", badań, jest ok, natomiast nie zaufałabym jej jak bym miała większy problem zdrowotny z dzieckiem. Nigdy nie potrafi wyjaśnić wątpliwości, odpowiedzieć na pytania. Robi to jakby z łaski, jakby wszystko było takie oczywiste. Kiedyś na zadane przeze mnie pytanie, dotyczące wątpliwości co do zachowania dziecka odpowiedziała: yhy. I to wszystko. Poza tym usilnie namawia na płatne szczepienia, nie informując o zagrożeniach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania