Ewa Ratajewska, stomatolog Lesko

lek. dent. Ewa Ratajewska

Stomatolog

17 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Piłsudskiego 14, Lesko
Prywatny Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

NAJLEPSZA DENTYSTKA!!! Nie spotkałam jeszcze dentysty z takim zaangażowaniem!
Potrafiła doprowadzić do porządku zęby, które inny dentysta chciał wyrwać. Poza tym bardzo przykłada się do efektu końcowego- to jedyny znany mi przypadek, kiedy naprawiony ząb nie jest tylko zaklejany plombą, ale Pani doktor dokładnie odtwarza się jego poprzedni kształt, tak, że nie widać interwencji. Chodzi do niej cala moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym. Gdyby wszyscy tak pracowali, żylibyśmy w o wiele lepszym świecie!


O
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona. Moja pierwsza wizyta u pani Ewy odbyła się kiedy miałam 9 lat. Obawiałam się ale nie miałam czego. Pani jest uprzejma i wie co robi. Gabinet jest ładny i czysty. Przede wszystkim czysty. :) Pani Ewa sprząta po każdym pacjencie i tu jest kolejny plus. :) Jestem pani bardzo wdzięczna i jestem pewna, że do lepszego stomatologa trafić nie mogłam. Dziękuję. :))


G

Jestem właśnie po wizycie i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Pani Doktor spędziła mad moim zębem 40 min i na prawdę się starała, aby zrobić go dobrze. Takie zaangażowania nie widziałem nigdzie. Bardzo miła, sympatyczna, zwraca także uwagę czy pacjenta nie boli. Poleciłem właśnie rodzinie. Mariusz Wasylewicz


G

polecam zwłaszcza dla dzieci ma podejście i jest bardzo delikatna a do tego spokojna i opanowana naprawdę warto. Moją córkę właśnie na pierwsze plombowanie mleczaków zabrałam do p.doktor tak profesjonalnie to zrobiła że Córeczka od razu poprosiła o drugą plombę w następnym żabku.Naprawdę rewelacja:)


G

jestem pacjetem pani doktor od roku.leczylem zeby u roynych dentystow nigdy niespodkalem sie y taka serdecznoscia i profesjonalnym podejsciem do pacjenta.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczna Pani Doktor :)
Musiałam w tempie ekspresowym usunąć zęba przed operacją i zostałam przyjęta mimo nieco późniejszej godziny. Trochę się bałam wyrywania, ale okazało się to niepotrzebne:)
Chodziłam wcześniej do innych dentystów i ciężko było znaleźć jakiegoś konkretnego. Teraz już wiem, gdzie leczyć i kontrolować ząbki :)


G

Razem z moją rodziną leczę się u Pani doktor od czasu gdy przyjmowała jeszcze w Polańczyku. Zawsze staranna, sumienna, dokładna niemal aż do przesady, nigdy nie było problemów z wizytą nawet po godzinach pracy. Ani mnie ani nikomu z mojej rodziny do dzisiaj nie wypadła żadna z jej plomb, nic się nie złamało i niczego nie trzeba było poprawiać. Dlatego trudno mi uwierzyć, że Pani doktor mogła zepsuć komuś dwa zęby i jeszcze olać umówioną wizytę. Ludzie opamiętajcie się! Jeżeli ktoś nie umie dokończyć leczenie, stawić się punktualnie na wizytę, docenić trudu włożonego w fachowe leczenie czy profesjonalną i uprzejmą obsługę u Pani Doktor, niech zatrzyma swoje żałosne kłamstwa dla siebie, bo nie dostanie tego nigdzie indziej. Polecam wszystkim!!


G

Wspaniały stomatolog i dobry człowiek.Kiedyś bolał mnie ząb,nikt nie hał mnie przyjąć a ona została po godzinach pracy,żeby mi pomóc.Do dziś z zębem wszystko dobrze.Jestem bardzo wdzięczna.
A jak ktoś nieuczciwie chce zepsuć komuś takiemu opinie to i tak mu sie nie uda.Nie wierze,żeby pani doktór nie przyszła do pacjenta


G

Czytając poniższe opinie, myślę, że to, co można powiedzieć na temat fachu Pani Doktor jak i jej osoby zostało już powiedziane. Mogę jedynie dodać REWELACJA, REWELACJA, REEWEELAACJAAAA. Nie spodziewałam się, że moje ząbki mogą tak wyglądać. Pani Doktor uratuje każdego zęba i to w taki sposób, iż wyglądają lepiej jak własne. Leczenie, aż przyjemne a jego efekty BEZCENNE. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie