lek.

Ewa Legutowska

Ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, mieszczącej się w Szpitalu Bródnowskim.

  Prowadzi opiekę nad kobietami ciężarnymi, zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń ginekologicznych. Wykonuje badania USG ginekologiczne i położnicze. Przeprowadza drobne zabiegi ambulatoryjne.

  Dba o satysfakcję pacjentek i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest bardzo miłą i wzbudzająca zaufanie osobą. Wizyty u ginekologa to dla mnie osobiście niestety stres i przykry obowiązek ale u Pani doktor wizyta przebiegła przyjemnie i delikatnie - jest otwarta na pytania, podchodzi ze zrozumieniem do pacjenta, słowem ma wspaniałe podejście. Mam nadzieję, że z jej pomocą uda się wyleczyć moje dolegliwości. W 100% polecę doktor koleżankom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam dziś u pani doktor na pierwszej wizycie. Przebiegła ona bardzo fajnir, w luźnej atmosferze pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna i dokladna, zlecila odpowiednie badania podala leki, zobaczymy sie pewnie jeszcze nie raz ;) polecam!

 • P

  Wizyta była utrzymana w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor okazała się sympatyczną, uśmiechniętą osobą. Został przeprowadzony dokładny wywiad, następnie badanie. Otrzymałam dokładną informację na temat tego, jak przyjmować przepisany lek. Polecam w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak, jak czytałam wcześniej w internecie - doktor Legutowska jest niesamowita. Ciepłe przyjęcie, konkretna rozmowa i od razu się rozluźniłam. Badanie odbywało się bez pośpiechu, z pani doktor tłumaczyła wszystko po kolei. Na pewno przyjdę tam jeszcze raz i to w najbliższym czasie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam! Doktor była miła, rzetelna, odpowiedziała na wszystkie pytania. To najlepszy ginekolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam doktor Ewę. Jest ona bardzo miłą osobą, wszystko tłumaczy dokładnie, dopytuje czy nie ma wątpliwości. Usg ginekologiczne i cytologię wykonała bardzo dokładnie i profesjonalnie. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania bardzo precyzyjnie i rozwiała waszelkie moje wątpliwości.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma świetne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta. Odpowiada na wszystkie pytania, nie jest obojętna. Tłumaczy po kolei co robi i opowiada. Pełny komfort na wizycie. Polecam jak najbardziej!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: Konsultacja ogólna

  Pani doktor bardzo uprzejma i delikatna. Zadaje dużo pytań aby poznać pacjenta i wybrać odpowiednia drogę leczenia. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam każdej kobiecie wizytę u Pani doktor. Bardzo miła, delikatna i szczegółowa. Dla mnie wizyty u ginekologa zawsze były stresujące i krępujące, a wizyta u Pani doktor napewno taka nie była!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wreszcie czuję, że ktoś się zna na rzeczy. Cierpliwość, wyrozumiałość, troska, życzliwość. Bezstresowe wizyty! Polecam ! Taką opinię w moich oczach miała Pani doktor po wizytach przed zajściem w ciążę. Wszystko się jednak zmieniło w chwili, gdy Pani doktor kazala mi przygotować się na poronienie, bo w jej opinii nie było sensu ani podstaw do tego by coś zrobić. Na moje pytanie o jakieś leki podtrzymujące ciążę usłyszałam że poronienie w 5 tygodniu jest na tyle normalne że nic się nie daje... Szczerze... wyszłam z gabinetu z płaczem. Zmieniłam lekarza, dostałam leki i cieszę się początkami 20 tygodnia. Wszystko się da jeśli faktycznie liczy się dobro pacjenta. nawet tego najmniejszego. Także jeśli Wam się zdarzy usłyszeć dziwną diagnozę polecam konsultacje u innego ginekologa.