Adres

ul. Królowej Jadwigi 72, Nowy Targ
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski badania okresowe

Do Pani Ewy trafiłem z powodu odbycia okresowego badania wzroku kierowcy. Gabinet jest ulokowany w dobrym miejscu (ul.Królowej Jadwigi w Nowym Targu).
Badanie jednak było bardzo stresujące, Pani Ewa była nerwowa, bardzo szybko wszystko prowadziła (po łebkach), w dodadku jeszcze mnie poniżała. Sprawiała wrażenie bardzo pretensjonalnej.
Nie życzę nikumu ani chwili spędzonej w gabinecie lekarz Ewy Kuberskiej.


J
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor tydzień temu, wszystko strasznie szybko, rozmowa w strasznym pośpiechu, nawet spokojnie nie można było opowiedzieć co się dzieje, potem badanie na jednym, drugim, trzecim aparacie. Nigdy nie byłam prywatnie u lekarza, który traktuje pacjentów w takim pośpiechu bo czeka następny, przynajmniej takie miałam wrażenie. Pani w recepcji bardzo miła jednak drugi raz już raczej nie pójdę do tego lekarza, jeśli będę potrzebowała po raz kolejny pójść będę szukać innego specjalisty..


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Kuberska świetny specjalistya- ciepła osoba , a przy tym bardzo mądra i kompetentna kobieta. Moja córka wprost uwielbia wizyty u Pani doktor! zawsze kojarza jej sie z otrzymywanymi dyplomami dzielnego pacjenta oraz lizakami! Zawsze miło wspomina wizyte, jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej p. Kuberskiej. Polecam gorąco tego lekarza!


G

Od kilku lat chodzę do tej Pani i zawsze miło wspominam te wizyty. Pani Kuberska jest miłą, kompetentna i tłumaczy na czym polega choroba. To osoba bardzo sympatyczna mająca świetny kontakt z pacjentem! Polecam osobom w rożnym wieku. Pani doktor bardzo troszczy sie o swoich pacjentów i zawsze dba o ich potrzeby. Ja jestem usatysfakcjonowana w 100%


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ewa Kuberska to jeden z najlepszych lekarzy okulistów z jakimi miałem do czynienia. Przede wszystkim to szlenie miła i symaptyczna osoba. Sam od dłuższego czasu jestem pacjentem Pani doktor i jestem bardzo zadowolony. Pani Kuberska to rzetelny lekarz reprezentujący sobą bardzo wysoki poziom wiedzy medycznej. Pani doktor to ciepła i życzliwa osoba. Szanuje bardzo swoich pacjentów i szybko zaskarbia sobie ich sympatię;)Nie ma tej sztucznej bariery w kontakcie tak jak to zazwyczaj bywa : lekarz , a szary cżlowiek, w tym przypadku jest inaczej! Jest to na pewno lekarz godny polecenia i powierzenia jej swojego zdrowia. Sam jestem na to doskonałym przykładem. Kiedys mialem poważne problemy ze zdrowiem tj. wzrokiem i gdyby nie profesjonalizm Pani Doktor i sama ona to nie bylo by ciekawie, to bowiem ona wyprowadziła i wyleczyla mnie do tego stopnia ,ze obecnie moja dolegliwość nie posuwa się oraz nie pogłebia wszystko zmierza ku dobremu. Jestem bardzo zadowolony jeszcze raz powtarzam i nie zamieniłbym tej Pani na żadną inna p doktor. Wszelkie oszczerstwa pod adresem Pani Kuberskiej są wyssane z palca byc możne spowodowane próżnoscia.


G

Pani Kuberska to najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek się zetknęłam, a niestety korzystam z porad specjalistów bardzo często. Lekarstwa jakie mi przepisała pogłębiały moją chorobę i pewnie tylko szybka pomoc innego lekarza uratowała moje oczy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie