Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu
Koperkowa 2, Osielsko
Szpital Eskulap

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Badanie skóry


Koperkowa 2, Osielsko

Brak informacji o cenie

Szpital Eskulap

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor pomogła mi wyleczyć trądzik z którym bardzo długo się męczyłam. Wcześniej przyjmowałam różne leki i maści, które nie pomagały. Pani doktor od razu przepisała mi izotek i po trądziku już nie ma śladu. Bardzo dziękuję!
Poza tym, Pani doktor zawsze jest miła i chętnie rozmawia z pacjentem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu trądzik różowaty

Pani doktor jest świetna. Pomogła mi kilka razy. Najpierw usunęła mi bolesny odcisk, z którym inny lekarz nie mógł sobie poradzić... Potem usunęła mi trądzik różowaty, z którym męczyłam się kilka lat. Pomogła też moim dzieciom w innych problemach dermatologicznych. Zawsze była uśmiechnięta i profesjonalna. Polecam tego lekarza :)


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ GRYF-MED trądzik

Do Pani Ewy przyszłam dwa razy z tym samym problemem, czyli trądzikiem. Za pierwszym razem przepisała mi preparat, który po dwóch tygodniach prawie wypalił mi skórę na plecach i czole. Zrobiły mi się ogromne poparzone płaty. Przestałam stosować ten płyn. Rok później znów przyszłam do Pani Ewy z tym samym problemem. Wizyta trwała minutę, przepisała mi ten sam lek i kiedy opowiedziałam jej, że poprzednio prawie wypaliłam sobie skórę powiedziała "no bo to trzeba stosować raz w tygodniu a nie codziennie"... Wybrałam się do innego dermatologa, wypisał receptę, trądzik zniknął po miesiącu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Od 13 roku życia cierpię na trądzik, czyli juz 5 lat sie leczę. Około 2 lata temu załamana stanem mojej cery po zle dobranych lekach z polecenia trafiłam do Pani Ewy- uważam to za jedna z dotychczasowych decyzji mojego życia. Bardzo sympatyczna, a co najważniejsze- dobrane przez leki pomagają. Oczywiście, leczenie trądziku to długotrwałe stosowanie leków, ponieważ efekty nie przychodzą od tak- nie należy wiec sie załamywać, ze po miesiącu czy dwóch cera nie jest idealna albo jej stan sie pogorszył- troche zaufania i cierpliwości. U mnie co prawda na początku było ciezko, ale mimo tego, na pewno nie żałuje i serdecznie polecam. Lepszego dermatologa nie ma!;) (a jakies doświadczenie przez te 5 lat zebrałam;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja również nie polecam, zostałam bardzo niemiło potraktowana, zastanawiam się czy może wizyta prywatna wyglądałaby nieco inaczej? Pani doktor zwracała się do mnie "dziecko", mimo że od dawna nim nie jestem, była również mało empatyczna, mało wyrozumiała a argumentem na każdą moją wątpliwość było : "Ja miałam gorzej, dziecko". Rozumiem, że pani kieruje się doświadczeniem zawodowym, ale traktowanie pacjenta schematycznie, odwołując się do swojego przypadku nie uważam za stosowne. Po 10 latach walki z trądzikiem żaden lekarz dotychczas nie spowodował, że całkowicie się załamałam, pani powiedziała, że mam odstawić prawie wszystko (mleko, czekolada, alkohol, owoce cytrusowe, jogurty, napoje gazowane i soki w kartonikach i wiele innych) bez jakichkolwiek badań i testów.Mogę jedynie gotowaną żywność (do końca życia!) a najlepiej to chyba byłoby suchy chleb, woda i piwnica... Dostałam na odczepnego antybiotyk, bo wymaz twarzy, który zrobiłam prywatnie wykazał gronkowca złocistego, którego zresztą pani również zbagatelizowała. Odliczałam dni do tej wizyty licząc na jakiś przełom a teraz szczerze odradzam, bo stan mojej skóry jest dramatyczny a nadziei na pomoc brak.


A
Użytkownik zweryfikowany

A ja nie polecam. U pani doktor próbowałam wyleczyć trądzik. Od razu otrzymałam komplet recept na 3miesięczną kurację antybiotykową. Wywiad prawie żaden, zero pytań o przyjmowane leki, za to pani doktor chętnie rozmawia z pacjentami na tematy niezwiązane z celem wizyty - wtedy od razu się ożywia i wizyta przeciąga się w nieskończoność. Stąd ogromne kolejki do gabinetu i problem z rejestracją - wystarczy postać trochę w kolejce, żeby dowiedzieć się, że inni pacjenci mają podobne odczucia, że pani doktor jest miła, chętnie rozmawia, ale...niekoniecznie na temat. Po pół roku leczenia i braku efektów doktor stwierdziła przyczynę w złej diecie, ale nie skierowała do diabetyka, a za to zaproponowała leczenie Izotekiem - podziękowałam... Tak więc - polecam tylko tym, którzy szukają sympatycznej, ale niekoniecznie dobrej pani doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor, jest rewelacyjna... bardzo sympatyczna i co najważniejsze wie co mówi i robi! Serdecznie polecam !


W
Użytkownik zweryfikowany

Super specjalista,polecam wszystkim którzy szukają idealnego lekarza. Super podejście do pacjenta, do jego problemu,widać ogrom wiedzy jaki posiada Pani Doktor. Do każdego problemu podejście jest indywidualne a nie schematyczne. Lekarz idealny!


P
Użytkownik zweryfikowany

Kilka lat temu cierpiałam na bardzo bolesną dolegliwość. Robiły mi się pod pachami jakieś banieczki z płynem. Po pęknięciu dochodziło do zdarcia skóry i okropnego bólu. Wyglądało to jak poparzenie (było to w czasie dużych upałów). Udałam się do Przychodni Dermatologicznej, ale antybiotyk, który mi tam przepisano (bardzo drogi) tylko pogorszył sprawę. Zupełnie przypadkiem trafiłam do Pani Ewy. Zapisała mi lek za około 3 zł. Zadziałał. Od tej pory chodzę do Pani Ewy. Niestety, na wizytę trzeba długo czekać...


M
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się,że i ja mogę dodać kilka miłych słów na temat Pani Doktor.Moja kuracja trwa od 4 lat.Z moim problemem walczę od 15 lat.Osoby,które borykają się z trądzikiem wiedzą,że nie da się go wyleczyć w "cudowny" sposób. Ale jeśli znajdzie się fachowca, który dobrze rozpozna problem, zaleci odpowiednią dietę i zapisze odpowiednie leki, to zdecydowanie można zminimalizować nieprzyjemne skutki przypadłości. Pani Doktor, jako jedyna spośród wszystkich dermatologów, u których byłam, przeprowadziła ze mną długą rozmowę i spisała wywiad. Wysłuchała ze spokojem moich jęków i stęków.W czasie wizyt kontrolnych cieszy się ze mną moimi sukcesami, ale kiedy trzeba kiwa palcem i grzmi,jeśli sobie pofolguję.Tłumaczy mi zasadę działania leków, nie ukrywa przejściowych, ale niemiłych efektów kuracji, takich jak np. łuszczenie się skóry. Żadem inny lekarz nie motywował mnie do walki, tak jak Pani Doktor.No,chyba,że stomatolog,ale to inna bajka...Doświadczona, kompetentna, zaangażowana,a do tego sympatyczna i po prostu ludzka.Polecam z czystym sumieniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie