Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i seksuologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Prowadzę psychoterapię, poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem i seksuologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

  Prowadzę psychoterapię, poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Zajmuję się także terapią par i małżeństw.

  Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, z nastawieniem na znalezienie problemu i jego rozwiązanie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

  Mam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami zgłaszającymi problemy natury seksualnej, w tym w terapii par, a także w pracy z osobami z problemami psychologicznymi oraz osobami poszukującymi satysfakcji życiowej.

  Więcej informacji o mnie znajdziecie Państwo na stronie Poradni Harmonia: http://poradnia-harmonia.pl/

  Zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, studia magisterskie na kierunku psychologia (Warszawa, 2008)
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, studia podyplomowe z seksuologii klinicznej (Warszawa, 2010)

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Bródnowski w Warszawie, oddział psychiatryczny (Warszawa, 2007)
 • Szpital Nowowiejski w Warszawie, Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (Warszawa, 2010-2013)

Certyfikaty

 • Ewa Bogacz, seksuolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Ewa Bogacz, seksuolog - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Jestem naprawdę bardzo zadowolony z pomocy jaką uzyskałem od pani Ewy. Nie lubię sztywnej, gabinetowej atmosfery, sztucznego uśmiechu i pseudo-„profesjonalnego” podejścia do pacjenta z doklejonym sztucznym uśmiechem – to mnie razi u lekarzy innych specjalizacji, a w gabinecie psychologa było by dla mnie nie do zaakceptowania. Na szczęście pani Ewa jest zaprzeczeniem takiego sztucznego i olewczego podejścia. Nie należy do terapeutów, którzy ostentacyjnie zerkają pod koniec rozmowy na zegarek. Jest naturalna i dzięki temu łatwiej się przed nią otworzyć. W rozmowie zwraca uwagę na wiele czynników, także na rzeczy na które samemu nie zwraca się uwagi a też są istotne. Porady które uzyskałem uważam za trafione. Szczerze mogę polecić.

  Ewa Bogacz2017-09-07

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do tej pory samo słowo „seksuolog” budziło u mnie raczej negatywne odczucia i byłem pewien, że sam nigdy nie będę korzystał z tego rodzaju usług. No i cóż – życie napisało jednak inny scenariusz. Pojawiły się problemy w moich relacjach z partnerką, których inaczej nie dało się rozwiązać niż w ten sposób. No i zmieniłem trochę zdanie, seksuolog to w gruncie rzeczy taki sam specjalista jak każdy inny, nie ma sensu mieć oporów przez pójściem na wizytę. A co do meritum, to muszę bardzo polecić panią Ewę, bo to jej zasługa, że straciłem opory przed "uzewnętrznianiem się" w gabinecie, no i jej praca bardzo mi pomogła.

  Ewa Bogacz2017-09-07

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa jest wspaniałym terapeutą i seksuologiem. Pomogła mi nauczyć się radzić sobie w sytuacjach intymnych, z których nie miałam wcześniej żadnej satysfakcji. Na początku było mi ciężko nawet podjąć samą decyzję o pójściu do specjalisty. Pomogło mi to, że nasze spotkania przebiegały w bardzo serdecznej atmosferze i cały czas czułam zrozumienie i wsparcie ze strony Pani Ewy oraz to że uświadomiłam sobie że tak naprawdę moje problemy nie są wyjątkowe i że podejmując pewien wysiłek można sobie z nimi poradzić. Na pierwszą wizytę poszłam kierując się m.in. opiniami tutaj i muszę powiedzieć, że mój wybór to był strzał w dziesiątkę, bo naprawdę nieczęsto zdarzają się tak dobrzy specjaliści jak Pani Ewa. Dlatego polecam dalej wizyty u niej kolejnym osobom.

  Ewa Bogacz2017-08-22

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: Terapia małżeńska

  Jedno mogę powiedzieć - naprawdę sie cieszę ze trafiliśmy do pani Ewy! Pierwsza wizyta była dla mnie dużym stresem, ale osobowość pani Ewy dała mi dużo nadziei ze w naszym związku można dużo jeszcze zmienić na lepsze! Podobało mi sie to ze ma duże doświadczenie w pracy z małżeństwami i wie co mówi. oboje poczuliśmy ze nasz przypadek nie jest wyjątkowy i beznadziejny i ze skoro innym sie udaje to nam tez. Praca nad związkiem daje efekty, bywaly trudniejsze momenty , ale rady jakie dostajemy na spotkaniach bardzo nam pomagają. Pozdrawiamy!

  Ewa Bogacz2017-08-17

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: Zwykła wizyta

  Szczere podziękowania za skuteczną terapię, te wszystkie rozmowy i wsparcie. Widzę znaczną poprawę, mimo że kiedy przyszłam sytuacja nie była dobra – co teraz widzę o wiele wyraźniej niż kiedy przyszłam. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Ewa Bogacz2017-08-08

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Ewę Bogacz. Trafiłem do niej niecałe pół roku temu z coraz bardziej dokuczliwym uzależnieniem od seksu i nawiązywania w tym celu nowych relacji i romansów. Poszedłem do psychologa po impuls do zmiany z zewnątrz. Terapia wiele mnie nauczyła i pozwoliła uporządkować pewne rzeczy. Rozmowy z Panią Ewą były czystą przyjemnością. To w dużej mierze dzięki jej wsparciu i podpowiedziom udało mi się wytrwać w moim postanowieniu.

  Ewa Bogacz2017-08-04

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: Problemy łóżkowe

  Niestety wizyty nic mi nie daly. Liczylem na wieksze zaangazowanie i konkretne zalecenia odnosnie moich problemow lozkowych . spotkalem sie z ogolna definicja i pocieszeniem a to moglem sam przeczytac w internecie. Mialem wrazenie ze pani psycholog nie miala na mnie pomyslu i wizyty po prostu byly przegadane o nieistotnych sprawach. Poszedlem do lekarza ogólnego, ktory zalecil szereg badan . Potwierdzono zaburzenia hormonalne i wraz z leczeniem odzyskuje sprawnosc. Zaluje, ze Pani Ewa od razu tego nie zasugerowala tylko szukala problemów w psychice.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Ewa ma świetne podejście. Podobało mi się to, jak naprowadzała na problem i na to jak go rozwiązać. Po wszystkim wyszłam z tysiącem przemyśleń. Pani Ewo, serdecznie dziękuję za to spotkanie!

  Ewa Bogacz2017-07-20

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Problemu z którym przyszedłem (uzależnienie od masturbacji...) nie da sie rozwiązać od zaraz, wymaga dłuższej pracy, ale z taką świadomością przyszedłem. Spotkania oceniam bardzo dobrze, w pani Ewie znalazłem prawdziwe wsparcie i paradoksalnie dużo dowiedziałem się dzięki temu o sobie. Widzę już efekty terapii, dlatego polecam osobom z podobnymi problemami.

  Ewa Bogacz2017-07-11

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobrze wybrałam i mogę polecić innym. Miałam do czynienia z prawdziwą profesjonalistką, ale taką która ma też w sobie dużo życzliwości i poczucia humoru. Umiejętnie prowadziła rozmowę, zadawała konkretne pytania i również dała konkretne odpowiedzi i wskazówki co należy robić. Ewidentnie wiedziała o czym mówi i miała doświadczenie w takich sprawach.

  Ewa Bogacz2017-06-22

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.