To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Ewa Bladowska przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 390 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Ewa Bladowska to jeden z 45 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Płock na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Byłam pacjentką pani doktor w szpitalu na Winiarach. Przyjechałam z bardzo dużym bólem. Zostałam przebadana w bardzo bolesny sposób, dowiedziałam się że zachowuję się jak dziecko i na pewno wcale mnie tak bardzo nie boli. Na zadawane pytania odpowiedzi nie otrzymałam, chodź pytałam kilkakrotnie. Pani doktor od samego mojego wejścia albo na mnie krzyczała albo mnie ignorowała. Nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dr Bladowska prowadziła moje dwie ciąże. Wszystkie diagnozy trafne w 100%. Normalny, prawdziwy lekarz, który przekazuje informacje bez owijania w bawełnę i to może niektórym się nie podobać. Moje wizyty są prywatne więc nie wiem jak jest na NFZ. Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo słaby

  Ja miałam niestety spotkać się z ta panią na wizycie w szpitalu już od samego wejścia była bardzo nieprzyjemna niestety weszła po swojej wyznaczonej godzinie bo jak przyszłam to były inne pacjentki więc skomentowała to że czekałam tam jak ciele a w ogóle to nie jestem jej pacjentką ponieważ jestem pierwszy raz i za to oberwało się również pielęgniarce.
  Bardziej przejmowała się tym że jestem przeziębiona i na pewno ją zarażę i powinnam iść do internisty a nie do niej.Po badaniu stwierdziła że wszystko wygląda bardzo brzydko ale nie miała ochoty wytłumaczyć mi co dokŁadnie tylko stwierdziła że trzeba czekać na wynik cytologi który będzie za miesiąc i tyle.
  Po wizycie u tej pani musiałam udać się do innego gabinetu aby dowiedzieć się o co tej pani chodził.
  Przypuszczam że gdybym poszła na wizytę prywatną nie była by tak opryskliwa i nie sympatyczna.
  Więc ja odradzam wizyty które odbywają się w ramach NFZ bo to każdy pacjent to zło konieczne.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  polecam P. Bladowska


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Jestem od niedawna pacjentką pani doktor. Jednakże z czystym sumieniem mogę polecić jako doskonałego lekarza, bardzo przyjaznego pacjentce. Z dużą wiedzą i trafnymi diagnozami. Z każdej wizyty wychodziłam w pełni doinformowana. Jest osobą dla której najważniejszy jest pacjent. Mnie szybko i trafnie zdiagnozowała, zaproponowała zabieg w szpitalu. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Polecam serdecznie !
  Jako osoba, niezwykle ciepła, serdeczna, z poczuciem humoru. Stara się wprowadzić taką atmosferę podczas wizyty, aby była ona dla pacjentki przyjemnym wspomnieniem:)

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką pani dr już około roku, wcześniej chodziłam do kilku innych lekarzy, ale w moim przekonaniu ona jest najlepsza!!!!!!!! Nie owija w bawełnę, nie ukrywa nic przed pacjentką, a kiedy trzeba powie gorzkie słowa prawdy. Takich lekarzy trzeba szukać ze świecą. Do póki będzie przyjmowała do póty ja będę jej pacjentką!!!!!!!

 • bardzo słaby

  Odradzam, stanowczo odradzam. Uwielbia badać w sposób, żeby tylko uczynić krzywdę i ból, z czego ma niezmiernie ogromną radość. Nigdy wiecej nie pozwolę, by mnie dotknęła. Wątpliwa jest jej profesja, nie poznała się, badajac wyczuwalnego guza, dotykała go i naciskała wywołujac ból przeszywający do krzyża i krzyczała przy tym na mnie, gdy łzy mi płynęły z bólu, że symuluję. Odmówiłam przyjęcia na oddział. Bałam się później iść na inne badania do innego lekarza. Teraz guz jest 2 razy większy. Nie wiem co będzie ze mną. mozę wtedy gdyby mnie inaczej potraktowała miałabym większe szanse na normalnosć.

  Powinna być pozbawiona praw wykonywania zawodu.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Super Kobitka, prowadziła moja ciąże. Bardzo miła,delikatna,poświęca dużo czasu dla klientów,dokładnie odpowiada na wszystkie pytania.Gorąco polecam:)

 • bardzo dobry

  Od 2 lat jestem pacjentką Dr Bladowskiej Dużo razem przeszłyśmy i zawsze mogłam na Dr liczyć jak na przyjaciółkę Podczas każdego pobytu w szpitalu ( a było ich nie mało) miałam zapewnioną przez Panią Doktor super opiekę i informacje na temat mojego stanu Jestem bardzo wdzięczna i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • neutralny

  Przyjmuje na Tysiąclecia koło banku, koło księgarni, koło baru-w tym samym budynku.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Natalia Leśnik

ginekolog,  lekarz medycyny estetycznej

Umów się