Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów dziecięcych w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Konsultacje trudnych i rzadko występujących przypadków pediatrycznych, onkologicznych i hematologicznych, a szczególnie:
1/ diagnostyka i kons...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Onkologia i hematologia dziecięca
  • Pediatria

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic Inny

Z całego serca polecam Panią profesor, gdyby nie ona moja córka dziś nie widziałaby na jedno oczko. Mam córeczkę z zespołem PHASE, urodzona w maju a od czerwca leczona na naczyniaki w IMID w Warszawie. Niestety zaproponowane leczenie po pewnym czasie nie przynosiło efektu, co zaczęło mnie bardzo martwić a niestety nasz lekarz nie widział problemu. Po konsultacji online działania byly natychmiastowe, przyjęcie na oddział, mnóstwo wizyt u specjalistów, wnikliwie badania i wreszcie poprawnie postawiona diagnoza. Córka po tygodniu zaczęła otwierać oczko, a teraz nie ma różnicy między zdrowym a chorym. Chciałam bardzo podziękować Pani profesor za wysłuchanie i pochylenie się nad nasza historia. Jest Pani nasza czarodziejką.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc! Leczenie anomalii naczyniowych u dzieci rozwija się obecnie bardzo szybko i jest coraz więcej nowoczesnych terapii, które możemy zastosować w ośrodku gdańskim :) Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic Inny

Witam serdecznie Panią profesor. Czy jest możliwość skontaktowania się z Panią w celu konsultacji możliwości leczenia i umówieniu szczegółów potrzebnych do wizyty , ponieważ mamy do Pani profesor bardzo dużo kilometrów. Pozdrawiam.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Oczywiście, bardzo proszę o kontakt z rejestracją Nord Clinic, Państwa e-mail zostanie mi przekazany i umówimy termin teleporady lub wizyty w zależności od problemu zdrowotnego dziecka. Pozdrawiam i zapraszam!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic Inny

Witam chciałabym się z panią skontaktować pilnie tylko nie wiem gdzie panią znaleźć córka z zespołem klippla Treaneya Webera. Byliśmy w przyladku nadziei

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Witam, bardzo proszę przygotować w punktach opis przebiegu choroby córki. Wracam z urlopu 19.06.2023.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Podejście do sytuacji wiele lat wstecz , Pani profesor dawniej jak i dziś jest nie zmienne. Potrafi wraz ze swoim zespołem lekarzy zdziałać cuda , lata temu jak i dziś niezmienna , odpowiedzi szuka nawet gdy jest ciężko ja znaleźć . Pomaga w każdym możliwym momencie , czy w trakcie czy po chorobie . Dzięki Pani Profesor rodzina Aleksandry wraz z Olą jest wdzięczna za to co dala od siebie. Bezinteresownie pomaga nawet gdy nie musi. Dziękujemy z całego serducha pani Profesor za cały wkład leczenia. Profesor Ewa jest osobą która sprawia , że życie staje się poza klinikami , gabinetami bardziej kolorowe

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Dziękuję :) I tak będzie do końca świata i 1 dzień dłużej ;)
Życzę Oli i Jej Rodzinie oraz Narzeczonemu jak najmniej problemów zdrowotnych. Ale gdyby jednak coś się przydarzyło, to zawsze wiecie, gdzie mnie szukać <3


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Profesjonalizm rodzi się z pasji. Jakże właściwie oddaje to moją opinię o Pani Profesor. Rzetelność. Jakość. Wiedza. Doświadczenie. Dziękujemy Pani Profesor za przywrócony spokój ducha. W dzisiejszych czasach zwykła ludzka serdeczność i życzliwość, stają się luksusem, którego w kontakcie z Panią mogłyśmy z Helenką doświadczyć. Mimo, że przed nami jeszcze zapewne długa droga, z głębi serca za odzyskane poczucie bezpieczeństwa dziękujemy. Świat potrzebuje dobra, które jest w każdym z nas, bo bez naszej wrażliwości stanie się strasznym miejscem.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Bardzo bardzo dziękuję za tak piękną opinię! Cieszę się ogromnie że moglam pomóc Helence! Wszystkiego dobrego!!!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic Inny

Pani Profesor podczas wizyty wykazała się niezwykłą wiedzą i doświadczeniem. Z ogromną cierpliwością odpowiadała na moje pytania, wyjaśniła problem i szczegółowo przedstawiła plan leczenia. Podejście do dzieci Profesor ma super, uśmiechnięta, żartująca, bawiąca się z dzieckiem podczas badania, co sprawiło, że moje dziecko po wyjściu z gabinetu zapytało kiedy wrócimy do cioci. Będziemy wracać na pewno :) polecam Panią Profesor wszystkim maluchom i rodzicom!

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Cieszę się, ze mogłam pomóc. Pozdrawiam :)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic Inny

Pani Doktora to lekarz z powołania. Lekarz z ogromną wiedzą a przy tym serdeczna, ciepła, przemiła osoba. Pani Doktor wyczerpująco wyjaśniała wszystkie zagadnienia oraz plan działań na dalsze leczenie. Cudne podejście do małych pacjentów i do ich rodziców. Polecam wizytę z całego serca, rzadko można spotkać tak wspaniałych, zaangażowanych w swoją pracę ludzi.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Pozdrawiam Panią i Antosia serdecznie i dziękuję za miłą opinię :) Życzę zdrowia całej Rodzinie :)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic

Wizyta przebiegła wzorowo. Pani Doktor wyjaśniła nam wszystko, zniwelowała nasze lęki związane z chorobą dziecka. Kontakt z synem kapitalny. Polecamy Panią Doktor!!! I dziękuję :)

prof. dr hab. n. med. Ewa Bień

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, ze mogłam rozwiać Państwa niepokoje. Życzę zdrowia!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania