Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Ewa Baniukiewicz
lek.

Ewa Baniukiewicz

Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Ewa Baniukiewicz to jeden z 80 lekarzy o specjalizacji neurolog w miejscowości Białystok na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Dostępność

  Lekarz Ewa Baniukiewicz przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten neurolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • Pokuszę się o stwierdzenie, że bardzo słaby... Szybka diagnoza - migreny, leczyła mnie pół roku jednym lekiem, który spowodował mocny spadek ciśnienia. Pani doktor stwierdzała, że ona jest tylko neurologiem i ciśnienia nie leczy...a jak przepisywała mi lek to ciśnienie było w porządku i co? napisała informację do lekarza rodzinnego ( bo taki ma obowiązek) i zakończyła leczenie. Co wy na to? Pieniądze z NFZ za pacjenta odebrane i można pacjenta wyrzucić. Bo dokładnie to zrobiła Pani Baniukiewicz, jak zapytałam co mam dalej robić tylko wzruszyła ramionami... Niesympatyczna, nie słucha pacjenta, ignoruje, z łaska odpowiada na pytania...Omijajcie tę Pana z daleka!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz - który nie wiem czy jest zainteresowany pacjentem .Odniosłem wrażenie że przeszkadzam kiedy mówiłem o swoich dolegliwościach , kiedy pani doktór robiła swoje notatki
  NIE POLECAM!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz godny polecenia posiada odpowiednią wiedzę jest osobą cierpliwą i wyrozumiałą stara się jak najlepiej pacjentowi pomóc po wizycie wiedziałem że mam doczynienia z osobą kompetentną.

 • Co prawda moja wizyta u doktor Ewy Baniukiewicz była na NFZ, ale uważam, że jest lekarzem godnym polecenia. To uprzejma i bardzo zainteresowana problemami Swoich pacjentów Kobieta. Dziękuję, Pani Doktor.

 • lekarz która nie słucha , ty swoje ona swoje np. ile pana boli głowa - kilka lat a ona pisze 2lata , proszę o opisanie bólu ja do niej wpierw ćmiący a pózniej ostro pulsujący a ona pisze tępy-pulsujący , po wywiadzie trwającym 10 min ja do niej co mi jest a ona masz pan migreny . Wywiad polegał na niczym - bo lekarz pierwszego kontaktu więcej się dopytywał niż ona. ZMARNOWANY CZAS - MNIEJ WIEM NIŻ WIEDZIAŁEM - GDZIE W INTERNECIE MOJE OBJAWY WSKAZUJĄ NA BÓL TYPU KLASTROWEGO.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  OMIJAJCIE TAKIEGO KON0OWAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie sympatyczna.Nie słucha co się mówi.Diagnozę stawia na pierwszy rzut oka , a potem ty masz dostosować swoje objawy

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz