lek. dent.

Ewa Antoszkiewicz

Stomatolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.dbdent.pl Jestem absolwentką Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje zainteresowania ukierunkowałam na estetyczną stomatologię zachowawczą, endodoncję oraz chirurgię. Zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENT

  Pani Doktor to wspaniały człowiek a przy tym doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze jest miła, uśmiechnięta i niezwykle cierpliwa. Na każdej wizycie dało się odczuć jej pełne zaangażowanie w znalezienie jak najlepszych rozwiązań problemów, z którymi do Niej przyszłam. Podczas trwania wizyty Pani Doktor ciągle pyta o komfort pacjenta i stara się na bieżąco wyjaśniać co w danym momencie robi. Pani asystentka współpracująca z Panią Doktor również bardzo miła. Bez wątpienia najlepszy gabinet stomatologiczny, w którym byłam. Dziękuję za przywrócenie zdrowego uśmiechu!:)

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENTUsługa: leczenie próchnicy - wypełnienie

  Pani Ewa super :) cierpliwa, sympatyczna z super podejściem do pacjenta, nie miałam styczności z lepszym gabinetem ani stomatologiem. Gorąco polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENTUsługa: leczenie próchnicy - wypełnienie

  Jestem zadowolony z dotychczasowych efektów leczenia, jako pacjent Zawsze mogę liczyć na Pełną Pomoc w każdym przypadku, jest miło i sympatycznie. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENT

  Wizyta odbyła sie w milej atmosferze. Pełny profesjonalizm. Delikatna i bardzo dokladna Pani doktor. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna i bardzo sympatyczna Pani doktor. Wyjaśnia krok po kroku co będzie robić. Dba o dobre samopoczucie pacjenta.

 • S
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENT

  Strach na wizycie u Pani doktor nie istnieje, pełen profesjonalizm,zawsze z uśmiechem,bez bólu a przy tym wszystkim niesamowita dokładność, polecam wszystkim szczególnie tym dla których wizyta u dentysty zawsze była stresem ????

 • A

  Od 20 lat towarzyszył mi lęk przed leczeniem zębów. Aż trafiłam do Pani Ewy. Nigdy bym nie pomyślała, że wizyta może być nie tylko bezbolesna, ale i przyjemna. Pierwszy raz w życiu nie obawiam się kolejnej wizyty, a nawet na nią czekam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENTUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor bardzo miła, cierpliwa, dba o komfort pacjenta. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, całkowicie bezboleśnie. Moja trzyletnia córka bez problemu dała sobie wyleczyć ząbka,aktualnie Pani doktor leczy całą nasza rodzinkę

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENTUsługa: leczenie próchnicy - wypełnienie u dziecka

  Córka (4 letnia) miała dość dużą dziurkę w zębie, Pani doktor na pierwszej wizycie wyczyściła i zatruła ząbek, fakt dziecko płakało ale Pani doktor zakończyła to co planowane było do zrobienia. Po dwóch tygodniach, dziecko najpierw przestraszone że będzie bolało, dało ostatecznie dokończyć leczenie i tak jak było zapewniane na wstępie wizyty nic nie bolało. Najważniejsze mimo pierwszej wizyty niezbyt przyjemnej ze względu na ból (nie Panią doktor :) ) córka nie wyklucza kolejnych wizyt ;)
  Pani bardzo przyjemna i cierpliwa z podejściem do dzieci.

 • S
  Lokalizacja: Stomatologia DBDENTUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor podchodzi do leczenia bardzo profesjonalnie. Na wizycie czułem się bardzo spokojnie no i finansowo nie najgorzej, polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.dbdent.pl

  Jestem absolwentką Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje zainteresowania ukierunkowałam na estetyczną stomatologię zachowawczą, endodoncję oraz chirurgię. Zajmuję się kompleksowym leczeniem dorosłych i dzieci. Jestem pasjonatką swojego zawodu. Posiadam duże poczucie estetyki, jestem rzetelna i dokładna. W codziennej pracy dążę do doskonałości w kreowaniu pięknego uśmiechu.

  Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług nieustannie podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych, szkoleniach i konferencjach.

  Gabinet jest klimatyzowany i przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Dla Państwa wygody istnieje możliwość płacenia kartą.

Ukończone szkoły

 • Lwowski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • ukraiński