dr n. med.

Emilia Jesień-Lewandowicz

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Lekarz medycyny estetycznej

8 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Obszary mojej działalności medycznej obejmują następujące dziedziny: Onkologia Udzielam konsultacji z zakresu onkologii dotyczące strategii prowadzenia diagnostyki onkologicznej,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Velvet ClinicUsługa: laseroterapia blizn

  Panią Doktor mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim pacjentom, zwłaszcza tym ostrożnym, którzy nie korzystają na co dzień z zabiegów medycyny estetycznej. Podejście Pani Doktor do każdego pacjenta jest bardzo indywidualne i wyważone. Polecony zabieg laseroterapii przyniósł pozytywne efekty. Zabieg był przeprowadzony profesjonalnie, Pani Doktor wytłumaczyła mi na czym będzie polegał, jak będzie wyglądała rekonwalescencja i jakich efektów obiektywnie mogę się spodziewać. Jeszcze raz polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: konsultacje onkologiczne

  Szczerze polecam Panią doktor, jest przemiła, dokładna i sumienna. Oprócz tego, że wyczerpująco udzieliła odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie dotyczące mojego znamienia i zbadała mnie, dodatkowo zbadała mnie również pod kątem innych znamion. Jestem bardzo zadowolona ;)

  Emilia Jesień-Lewandowicz2018-01-23

  Dziękuję za przychylne słowa. Proszę nie zapomnieć o zaleconej kontroli dermatoskopowej znamienia które przykuło moją uwagę. Pozdrawiam

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani doktor trafiłam z mamą po zakończeniu leczenia w centrum Onkologii w Warszawie i muszę powiedzieć, że empatii, "ludzkiego" podejścia do pacjenta i zaangażowania w leczeniu można uczyć się od Pani doktor. Każdego chorego traktuje ona z niebywałym szacunkiem, ma się wrażenie, że jest on najważniejszym dla niej pacjentem. Cierpliwie wyjaśnia istotę choroby i zastosowane metody leczenia. W razie konieczności konsultuje się z innymi specjalistami mając na uwadze osiągniecie maksymalnych efektów. Zawsze miała dla nas czas nawet jak zwracałam się do niej z problemem bez umówionej wcześniej wizyty. Do tej pory rzadko korzystałam z pomocy lekarzy, ale jestem pod wrażeniem wiedzy, fachowości, empatii i zaangażowania Pani doktor. Dziękuj bardzo.

 • Lokalizacja: Velvet ClinicUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Polecam z pełnym przekonaniem Panią Dr. Potrafi przede wszystkim doradzić i w moim przypadku bardzo skutecznie i szybko zaradzić dolegliwościom. Odpowiada bardzo wyczerpująco na wszystkie zagadnienia - bardzo fachowo a jednocześnie w przemiłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością skorzystam ponownie z usług.

 • I

  Pani doktor każdego pacjenta wita z uśmiechem. Jest przesympatyczna i przede wszystkim profesjonalna. Naprawdę zależy jej na pacjencie i jego zdrowiu. Polecam serdecznie!

 • P
  Lokalizacja: Velvet ClinicUsługa: mezoterapia

  Takich lekarzy w medycynie estetycznej jest naprawdę mało. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i pacjentów. Ma bardzo dużo empatii oraz obszerną wiedzę, co widać po pierwszych chwilach rozmowy. Bardzo przykłada się nie tylko do wykonania samego zabiegu, ale dokładnie tłumaczy zalecenia pozabiegowe oraz jakich efektów można się spodziewać. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Myślę, że jeszcze nieraz skorzystam z usług pani doktor w Velvet Clinic. Szczerze polecam!

 • P

  Pani doktor jest bardzo fachowa, konkretna oraz traktuje pacjenta z szacunkiem, wiedząc że trafiają do Niej ludzie chorzy. Dokładnie i rzeczowo ale jednocześnie w prosty sposób opisuje na czym polega problem. Od początku była bardzo zaangażowana w proces leczenia, szukała nowych możliwości i sposobów terapii tak by jak najbardziej ją zoptymalizować. Bazując na swoich umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu, wnikliwie analizując oraz w razie potrzeby konsultując się z innymi specjalistami, poprawiła i ustabilizowała mój stan zdrowia, dzięki czemu mogłam zacząć normalnie funkcjonować. Pozostawała i pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym, służąc poradą i wsparciem. Jest cierpliwa, pełna empatii i zdecydowanie godna polecenia!

 • Jestem absolutnie zachwycona :). Pani doktor ma niesamowity zmysł estetyki w połączeniu z ogromnym profesjonalizmem, potrafi stworzyć klimat przyjazny pacjentowi, rozwiać jego wątpliwości, zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu przed i po zabiegach, które mistrzowsko wykonuje. Świetny lekarz i rewelacyjna kobieta. Korzystam z mezoterapii i zabiegów z użyciem botoxu i wiem że jestem w najlepszych rękach . Dziękuję i polecam każdemu.

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Obszary mojej działalności medycznej obejmują następujące dziedziny:

  Onkologia
  Udzielam konsultacji z zakresu onkologii dotyczące strategii prowadzenia diagnostyki onkologicznej, sposobu optymalnego postępowania terapeutycznego i możliwości prowadzenia skojarzonego leczenia onkologicznego. Pomagam zaplanować, skoordynować i szybko wdrożyć należne leczenie. Współpracuję z zespołem specjalistów z zakresu diagnostyki obrazowej, chemioterapii, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, torakochirurgii oraz urologii.

  Radioterapia
  Jestem specjalistą radioterapii onkologicznej. Zajmuję się leczeniem chorych z nowotworami m.in. piersi, prostaty, skóry, płuc, żołądka, jelit oraz mózgu. W swojej pracy dbam o holistyczne podejście do pacjenta, zwracając uwagę nie tylko na najważniejszy efekt terapeutyczny, ale także na aspekty psychologiczne, uwarunkowania dietetyczne, terapie wspomagające czy efekt kosmetyczny leczenia. Interesuje mnie także biologia nowotworów i kancerogeneza. Moja rozprawa doktorska dotyczyła zaburzeń molekularnych mogących być przyczyną powstawania złośliwych nowotworów mózgu.

  Medycyna regeneracyjna i estetyczna
  Moje zainteresowanie tą dziedziną medycyny zrodziło się z troski o stan skóry pacjentów poddawanych leczeniu onkologicznemu i sprzeciwu wobec zacofania w tym aspekcie terapii. Często wpływ leczenia na wygląd pacjenta jest całkowicie pomijany. Dzieje się tak z oczywistych względów - ważna jest skuteczność leczenia i to ona powinna być priorytetem. Jednak pacjent zadaje sobie także pytania: czy leczenie mnie okaleczy? jakie pozostawi blizny? jak będę wyglądał po jego zakończeniu? Szczególne znaczenia ma to dla osób dbających o swój wygląd, dla tych, którzy po zakończeniu leczenia onkologicznego są wyleczeni, a pozostaje z nimi stygmat przebytej choroby w postaci blizn, przebarwień, pajączków, zwłóknień czy obrzęków. Tu pomocna okazuje się medycyna estetyczna. W celu zgłębienia jej tajników ukończyłam studia podyplomowe o kierunku „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”. Ta dziedzina medycyny szybko stała się moją pasją. Z początku sceptycznie nastawiona do „poprawiania siebie” jestem dziś gorącym orędownikiem „dbania o siebie”. Medycyna estetyczna nie jest już bowiem brzydkim kaczątkiem prawdziwej medycyny i narzędziem do produkcji przerysowanych twarzy a korzystanie z jej dobrodziejstw przestało być wybrykiem i tematem tabu. Umiejętnie dobrane i wykonane zabiegi w sprawnych, lekarskich rękach mogą przynieść pacjentom wiele dobrego, ulżyć w skrywanych kompleksach, usunąć stygmaty i sprawić, że upływ lat nie będzie tak dokuczliwy.

  Wykonuję zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej, stanowiące uzupełnienie lub alternatywę dla radykalnych procedur chirurgicznych. Wraz z mężem, chirurgiem, wspólnie ustalamy najbardziej optymalne postępowanie i dobieramy odpowiednie techniki, aby wyjść naprzeciw najczęściej zgłaszanym przez pacjentów problemom, takim jak:
  - wiotkość i starzenie się skóry
  - zmarszczki i bruzdy
  - przebarwienia
  - blizny
  - ubytki objętości w obrębie twarzy
  - cellulit
  - lokalne zaburzenia dystrybucji tkanki tłuszczowej
  - nadpotliwość
  - łysienie
  - zmiany naczyniowe i pajączki.

Specjalizacje

 • Radioterapia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Universite Claude Bernard, Lyon I
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa - studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy

Nagrody i wyróżnienia

 • Obrona z wyróżnieniem pracy na stopień doktora nauk medycznych 2008