lek. dent.

Ehtesham Kazerooni

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

43 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Nazywam się Ehtesham Beheshty Kazerooni i jestem kierownikiem medycznym Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia. Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii.… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Ekstrakcja – usunięcie zęba stałego 100 zł
  Leczenie zęba dwukanałowego 450 zł
  Korona kompozytowa 500 zł
  Całkowita odbudowa zęba 150 zł
  Wybielanie 1 lub 2 wizyty w gabinecie laserem diodowym 950 zł
  Sedacja wziewna podtlenkiem azotu (gaz rozweselający) 100 zł
  Leczenie zęba jednokanałowego 300 zł
  Clear aligner (jeden etap leczenia) za jeden łuk 800 zł
  Wypełnienie zęba stałego kompozytowe 100 zł
  Komplet (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) 250 zł
  Zdjęcie zębowe rtg 30 zł

  więcej

 • Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia

  Aleja Wilanowska 105/ 1, Mokotów
  02-756 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna

  Usługi

  Piaskowanie 100 zł
  Leczenie kanałowe / ząb jednokanałowy od 300 zł
  Proteza całkowita akrylowa od 800 zł
  Leczenie kanałowe / ząb dwukanałowy od 450 zł
  Leczenie kanałowe / ząb czterokanałowy od 750 zł
  Korona pełnoceramiczna na cyrkoniu na implancie 2 500 zł
  Wybielanie zębów laserem diodowym od 800 zł
  Komplet (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) 250 zł
  Leczenie kanałowe / ząb trzykanałowy od 750 zł
  Korona porcelanowa na implancie 2 200 zł
  Proteza na implantach od 1 500 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Poinformowałam lekarza (kierownika zakładu) jaki mam problem. Reakcja bolesna zęba na zimno. Lekarz nie sprawdził szyjek w przyzebiu tylko od razu zdecydowal wymienic plombe w zębie co oczywiscie nie rozwiazalo problemu.
  Lekarz proponowal wymianę drugiej plomby w całkiem zdrowym zębie.
  Nie zgodzilam się.
  Wykonal zabieg fluoryzacji (na chorym zębie) bez zadnego rezultatu.
  Wymieniona plomba jest złej jakosci.
  Ząb boli nadal a pare setek poszło na marne.
  Zamiast pozwania mnie do sądu wolałabym zwrot gotówki.
  Czekam na propozycje zamknięcia tematu.
  Pozdrawiam.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia

  Absolutnie rewelacyjny lekarz. Przesympatyczny, z poczuciem humoru, bardzo profesjonalny. Straszliwie boję się usuwania ósemek. Poszłam przerażona z twardym postanowieniem ekstrakcji podczas narkozy. Pan Doktor dał mi słowo, że nic nie poczuję. Znieczulił mnie rewelacyjnie i dotrzymał słowa! Zero bólu. Wszystko wyjaśnione. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca!

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Uśmiech ZdrowiaUsługa: chirurgia stomatologiczna, protetyka

  Bardzo profesjonalny lekarz, znający się na swoim fachu. Sympatyczny, konkretny, można mu zaufać. Doktor Ehteshama Beheshty Kazerooni. bardzo starannie podchodzi do profilaktyki oraz kompleksowego leczenia stomatologiczno - protetycznego.
  W sposób harmonijny łączy sztukę leczenia z komfortem psychicznym pacjenta. Doktor jest bardzo miłym i empatycznym lekarzem. Ja na każdej wizycie czuję, że jestem w dobrych rękach. Nie ma tam miejsca na rutynę; każdy etap leczenia jest dokładnie zaplanowany i uzgadniany z pacjentem. Praca wykonywana bardzo starannie: spokojnie i rzeczowo tłumaczy co i jak będzie robił. Wspaniały lekarz, zna się na tym co robi. Chodzę do Niego od kilku lat, wszystkie zabiegi wykonywane są profesjonalnie i dokładnie. Bardzo polecam.

 • K
  Lokalizacja: Uśmiech Zdrowia Stomatologia Sp. z o.o.Usługa: Ekstrakcja – Usunięcie zęba stałego

  Do doktora trafiłam dzięki bardzo dobrym opiniom na stronie znanylekarz.pl. Przeszłam zarówno leczenie kanałowe, jak i usuwanie ósemki zatrzymanej. Wszystkie zabiegi zostały bardzo dobrze wykonane. Doktor jest kompetentnym lekarzem. Idąc do doktora mam pewność, że zabieg każdy zakończy się pomyślnie. Dla osób, które boją się zabiegów stomatologicznych (nawet tych dorosłych), polecam gaz rozweselający (sedacja wziewna) :)

 • K

  Usuwanie ósemek. Czterech. Trzy za mną jeszcze tylko jedna :) Do doktora Kazerooni trafiłam z polecenia. Powodem było zapalenie dziąsła przez wyrzynającą się ósemkę. Wszystko wydarzyło się tego samego dnia. Zapisałam się na wizytę byle tylko pozbyć się bólu. Do doktora Kazerooni wróciłam i będę go polecać każdemu kto musi zmierzyć się z tym (bądź co bądź) nie za przyjemnym zabiegiem. Przede wszsytkim super atmosfera. Doktor skupia się na pacjencie(a nie jak to czasem bywa gada ze wszystkimi tylko nie zauważa twojej osoby) i jest bardzo przyjazny a nawet zabawny :) to na pewno odpręża. Jednak dr Kazerooni zaimponował mi przede wszsytkim swoją szybkością w działaniu. Nie tylko zabieg był szybki ale nie zadawał mi zbędnych pytań. Kiedy jest się zdenerwowanym, zdecydowany lekarz to skarb! Jeśli chodzi o sam zabieg - nie mam żadnych uwag. Zostałam świetnie znieczulona i nic nie czułam (zaznaczam że usuwam ósemki niewyrżnięte i częściowo wyrżnięte). Bardzo gorąco polecam.

 • J

  U dr Kazerooni miałam usuwaną dolną 6. Od razu powiedziałam, że będę chciała wstawiać implant. Pan doktor obiecał wziąć to pod uwagę, Za usunięcie (jako zabieg chirurgiczny) zapłaciłam 300 zł, więc nie mało. I okazało się że jednak przy usunięciu dokonano częściowego wyłamania kości, przez co teraz czeka mnie kosztowna rekonstrukcja kości zanim implantacja będzie ew. możliwa. Żałuję, że nie zrobiłam ekstrakcji gdzieś indziej.

 • M

  Usuwanie 3 zatrzymanych ósmek,podczas dwóch zabiegów. Mój przypadek był na tyle skomplikowany,że trzech lekarzy nie chciało się podjąć zabiegu. Dopiero w tym gabinecie udało mi się uzyskać fachową pomoc. Zabieg chociaż skomplikowany przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Doktor Kazerooni wraz z całym personelem od momentu wejścia do gabinetu dbali o miłą atmosferę. Duży plus za konsultacje i opiekę po zabiegu. Została mi jeszcze jedna ósemka i z pewnością wrócę do tego gabinetu. Serdecznie polecam osobom,które wachaja się lub mają obawy przed takimi zabiegami. Milena Iwańska

 • Maria Antoszkiewicz (03.04.2015)
  Resekcja wierzchołków korzeni dolnej „6”. Brzmi straszliwie. Internet i wyobraźnia podsuwają obrazy jak z horroru. Półżywa ze strachu idę do dentysty. I…- wygląda to zupełnie inaczej. Mam szczęście, że trafiłam do doktora Kazerooni. Zabieg przez niego wykonany nie jest nieprzyjemnym doznaniem. Bez odrobiny bólu, szybko i sprawnie, z informacją w trakcie co jest robione, kiedy będzie koniec. Resekcja jest przyjemniejszym zabiegiem niż wyrywanie zęba. Teraz czekam tylko na zdjęcie szwów.
  Do doktora Kazerooni trafiłam wiele lat temu. Wyszukałam w Internecie hasło „najlepszy chirurg dentysta” i pojawiło się jego nazwisko. Usunęłam u doktora dwie ósemki. Pamiętam moje zdziwienie, że można tak sprawnie i bezboleśnie usuwać zęby (wcześniej inny dentysta usuwał mi ósemkę, więc miałam porównanie). Potem przez wiele lat leczyłam się u innych dentystów. Do doktora było daleko, rodzina miała od lat tego samego, innego lekarza. Trafiłam do doktora Kazerooni ponownie 1,5 roku temu ze sprawą chirurgiczną. I znów profesjonalnie, bez bólu. Teraz zostałam. Leczę u doktora zwykłe ubytki jak i również powierzam mu wszystkie trudniejsze sprawy zębowe. Namówiłam na zmianę lekarza mojego męża, a moje dzieci maja w klinice doktora „Uśmiech zdrowia” swojego lekarza pedodontę.

 • Witam,
  jestem świeżo po wizycie u doktora gdzie usunął mi wypełnienie po to by ponownie mi wypełnić ubytek. Nie jestem lekarzem więc nie stwierdzę czy zabieg ten był konieczny. Nie mniej jednak Pan Doktor łaskaw był dopytywać się mnie o ortodontę jakiego wybrałem. Zrobił to z wyjątkową pretensją i wyrzutem dlaczego nie wybrałem ortodonty na miejscu. Zaskoczyło mnie to na tyle, że nic się nie odezwałem, a powinienem był.
  Jakiekolwiek pretensje o wybranie innego ortodonty są komiczne zważywszy, że to jest moja sprawa. Stwierdzenie, że "mamy dojścia w szpitalu na Lindleya i możemy to (zabieg, przyp). Panu zrobić za darmo" wskazują na korupcjogenność tego zakładu dentystycznego. A stwierdzenie "jak Pan chce zabieg za 30tys zł to możemy Panu go przeprowadzić i nawet ja będę na nim asystował" jest co najmniej nie na miejscu. Nie wiem czy Pan doktor przywiózł takie praktyki z dalekiego wschodu ale wydaje mi się, że podobnego rodzaju uwagi są karygodne.
  Następną kwestią jest cennik, małżonka z którą byłem miała zrobiony przegląd który wg. cennika wynosi 30zł, ja miałem wypełnienie które wg. cennika jest wg. 100-200zł (moja wizyta trwała 5min) więc razem powinnen nas policzyć max230zł, zapłaciliśmy 250zł.
  -Wg. telefonicznych wyjaśnień doktora zapłaciłem 200zł za wypełnienie oraz 50zł za odnowienie wypełnień (był to zabieg tak jakby szorowania po wypełnieniach) gdyż jak usłyszałem znajdowały się tam ogniska próchnicy.
  Ostatnią rzeczą jest zalecenie doktora wobec mojej małżonki, która jest w ciąży w drógim trymestrze a Pan doktor zalecił jej czyszczenie zębów ultradźwiękami (zapowiedziany koszt 150zł - promocja z rzekomych 250zł - cena w cenniku - 120zł) , gdzie w internecie jest to kwestia sporna.
  Podsumowując, jak zaznaczyłem nie jestem lekarzem. Nie znam się na leczeniu ubytków dlatego też udałem się do Doktora Kazerooni. Otrzymałem usługę dobrze wykonaną nie mniej jednak nie zapamiętam jej dobrze. Straciłem zaufanie do tego zakładu gdyż cały czas mam wątpliwości co do poniesionych kosztów, mam niesmak co do personalnych uwag Doktora Kazerooni gdyż wszelkiego rodzaju decyzje należą ostatecznie do mnie a Pan Doktor nie ma prawa ich komentować. Ocenę przyznaję za kontakt z klientem oraz liczne wątpliwości których Pan Doktor nie zechciał rozwiać.
  Skupił się na komentowaniu wyboru moich ortodontów.

  Ehtesham Kazerooni2015-03-04

  Treść wpisu z dnia 19 lutego 2015r. skłania mnie do zajęcia stanowiska celem wyjaśnienia podniesionych wobec mojego zakładu i mojej osoby jako lekarza stomatologa bezpodstawnych zarzutów. Odnosząc się kolejno do podniesionych w komentarzu kwestii, wskazuję, że przytoczony przez komentującego przebieg wizyty i rozmowy dotyczącej zabiegu chirurgicznego jest nieprawdziwy. Zabieg chirurgiczny, o którym pisze pacjent wbrew jego wątpliwościom może być wykonany w ramach NFZ nieodpłatnie i wszelkie dywagacje komentującego w tym zakresie są spowodowane nieznajomością procedur w tym przedmiocie, o których szczegółowo informowałem pacjenta podczas wizyty.
  Wskazuję także, że rzekome niejasności w zakresie ceny za wykonaną usługę wynikają wyłącznie
  z niezrozumienia przez komentującego przekazanych mu szczegółowo informacji w tym zakresie. Wyjaśniam, że pacjentowi oprócz opisanej przez niego w komentarzu usługi wypełnienia zęba z próchnicą za cenę 200 zł, zostało dodatkowo wykonane usunięcie ognisk próchnicy w dwóch innych zębach co spowodowało, że całkowity koszt opisanej usługi wyniósł wskazaną w komentarzu kwotę 250 zł. Wymieniona kwota nie obejmuje przeglądu zębów zony pacjenta, który został w tym wypadku wykonany grzecznościowo (nieodpłatnie).
  Podobnie cena za zaproponowany żonie komentującego pakiet czyszczenia zębów, który obejmuje nie tylko scaling (czyli usuwanie kamienia ręcznie bądź ultradźwiękami),ale także piaskowanie i fluoryzację , jednoznacznie wynika z zamieszczonego na stronie internetowej cennika usług profilaktycznych (pozycja 4- „Komplet (saling, piaskowanie, fluoryzacja) 250 PLN 150 PLN”) i nie powinno to pozostawiać żadnych wątpliwości.
  Do oceny czytelników pozostawiam zawarte w komentarzu treści niezwiązane z wykonaną usługą. Jednocześnie zaznaczam, że w zakresie fragmentów komentarza z dnia 19 lutego 2015r. naruszających
  w sposób oczywisty moje dobra osobiste rozważam podjęcie stosownych kroków prawnych.

 • A

  Rewelacyjny chirurg, wyrywanie zębów w każdej opcji bardzo profesjonalne i zawsze zakończone sukcesem. Leczyłem wiele lat u niego wiele zębów i od paru lat nie muszę chodzić na poprawki. Dokładny, sumienny, konkretny, dociekający każdej sytuacji i problemów. Niestety drogi ale warto. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Ehtesham Beheshty Kazerooni i jestem kierownikiem medycznym Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia. Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii. Jestem członkiem OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej – Europian Assosiation Of Dental Implantology).

  Jestem absolwentem Łódzkiej Akademii Medycznej, jako stomatolog pracuję od 1993 roku, a praktykę stomatologiczną w Warszawie prowadzę od 1995 roku. W codziennej pracy zawodowej korzystam z umiejętności i doświadczeń, które nabyłem podczas studiów podyplomowych w warszawskiej Akademii Medycznej, pracy w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Dzieciątka Jezus, Centrum Leczenia Obrażeń przy ulicy Lindleya 4. Korzystam również z doskonalących szkoleń i kursów z zakresu protetyki, implantologii, stomatologii estetycznej i ogólnej.

  Pracę z pacjentem rozpoczynam od ustalenia indywidualnego, multidyscyplinarnego planu leczenia z uwzględnieniem dostępnych alternatyw. Plan ten musi być opracowany wspólnie z pacjentem, aby był do zaakceptowania przez niego również pod względem ekonomicznym. Zakres wykonywanych prac obejmuje wszystkie dziedziny stomatologii.

  W indywidualnych, skomplikowanych przypadkach, wymagających np. zmiany całego zgryzu (ze względów estetycznych bądź funkcjonalnych), wraz z zespołem Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia współpracuję z Instytutem Rehabilitacji Dentystycznej przy Dental Union Laboratory. Daje to nam możliwość jak najbardziej prawidłowego podejścia do zagadnień związanych z czynnością narządu żucia.

  Moja znajomość języka angielskiego usprawnia leczenie pacjentów obcojęzycznych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna