lek.

Edyta Runger-Kafara

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Endokrynolog

135 opinii +dodaj

Umów wizytę
103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
135 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne VadimedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Byłam na wizycie u Pani doktor już 3 razy . Pani doktor słucha uważnie wszystkich wskazówek, zbiera dokładny wywiad, podczas wizyty panuje sympatyczna atmosfera. Profesjonalnie i z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Dziękuję za to że można jeszcze w dzisiejszych czasach trafić na takiego lekarza.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja endokrynologiczna pierwszorazowa

  Pani Doktor należy do małego w dzisiejszych czasach grona lekarzy z powołania. Jest bardzo dokładna, szczegółowa, otwarta, najzwyczajniej zbyt często się nie trafia żeby lekarz aż tak sprawdzał wszystkie wyniki badań które się przy sobie ma. Jest bardzo cierpliwa, tłumaczy wszystkie wątpliwości i wspiera co jest również bardzo istotne ???? Polecam z całego serca. Jedyny endokrynolog w KRK u którego byłam i wrócę na każdą zaplanowana wizytę bo tylko ta właśnie Pani postawiła sobie za cel pomoc w poprawie mojego stanu zdrowia A nie pieniądze...

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA

  Pani Doktor to miła, sympatyczna osoba. Do tej pory nie mogłam narzekać na jej zaangażowanie czy zainteresowanie dotyczące choroby, wnikliwości . Uważam że charakteryzuje się dużą wiedzą. Aczkolwiek zaobserwowałam przez ostanie miesiące przedkładanie ilości pacjentów nad jakość wizyt. Ostatnie kilka wizyt były mocno opóźnione, a tym samym sama wizyta była krótka i moim zdaniem pobieżna. Mam nadzieję na lepsze zorganizowanie w przyszłości, gdyż zdecydowałam się na prywatne leczenie w nadziei na profesjonalne podejście lekarza jak i najlepsze zajęcie się moją chorobą.

 • P
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA

  W gabinecie podczas wizyty u Pani Doktor panuje zawsze miła atmosfera, bez skrępowania można zapytać o każdą nurtującą rzecz, ponieważ zawsze otrzyma się odpowiedź. Dzięki wdrożonemu przez Panią Doktor leczeniu udało mi się szybko zbić zbyt wysoki poziom TSH i prolaktyny, a co za tym idzie unormować gospodarkę hormonalną. Polecam z całego serca tego lekarza!

 • N

  Z przyjemnością polecam Panią doktor Runger- Kafara. Jest lekarzem z obszerną wiedzą, widać, że pomoc pacjentom sprawia jej przyjemność, dokładnie opisuje sposób leczenia, odpowiada na wszystkie pytanie. Trzymając się jej zaleceń już po pierwszej wizycie unormowalam niedoczynność tarczycy. Z czystym sumieniem polecam.

 • L
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja endokrynologiczna pierwszorazowa

  Pani doktor bardzo kulturalna i sympatyczna. Przeprowadziła dokładny wywiad i usg tarczycy. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła wątpliwości. Kilka tygodni po wizycie udzieliła mi również krótkiej konsultacji przez telefon, rozwiewając objawy dotyczące alergii i łączenia leków. Pełen profesjonalizm i rzetelność - polecam!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja endokrynologiczna pierwszorazowa

  Pierwsza wizyta u Pani Doktor w bardzo miłej atmosferze. Kompetentna, profesjonalna osoba z dobrym podejściem do pacjenta. Przyszłam z wynikami, po wykonaniu USG z opisem, zalecono kolejne badania. Wrócę z wynikami. Polecam ;)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA

  Po pierwszej wizycie u Pani Doktor jestem bardzo zadowolona. Miła, kompetentna, szczegółowa Pani Doktor odpowiada na każde pytania, pełen profesjonalizm. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej lekarki, jest profesjonalna, odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie "gra na zwłokę", a stara się pomóc i wyleczyć.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA

  Pełen profesjonalizm! Indywidualne podejście do pacjenta . Pani Doktor zawsze uśmiechnięta, odpowiada na każde zadane pytanie . Bardzo polecam każdemu !

Doświadczenie i kwalifikacje