Umów wizytę 251 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą i pulmonologiem dziecięcym z długoletnim doświadczeniem klinicznym. Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci z chorobami układu oddechowego. Pracuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą i pulmonologiem dziecięcym z długoletnim doświadczeniem klinicznym. Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci z chorobami układu oddechowego. Pracuję w Oddziale Pulmonologii, Alergologii i Dermatologii oraz Poradni Pulmonologiczno-Alergologicznej Kliniki Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego CM UJ w Krakowie. Tematyka mojej pracy doktorskiej obejmowała problemy diagnostyczne astmy wieku rozwojowego.
  Jestem współautorem rozdziałów podręcznika pediatrii.
  Prywatnie lubię kwiaty i podróże.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Pediatria

Choroby

 • infekcje dróg oddechowych
 • kaszel
 • zapalenie oskrzeli
 • angina
 • zapalenie płuc
 • choroby układu oddechowego
 • astma oskrzelowa
 • nieżyt nosa
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, ma angielską cierpliwość do mało współpracujących pacjentów.
  Poświęca dużo czasu na wywiad, dokładnie bada i wszystko wyjaśnia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: kontrola po zapaleniu płuc

  Bardzo dobry lekarz konkretny polecam innym pacjętom pani doktor miła ma podejście do dzieci. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u tej Pani Doktor, trwała godzinę - bardzo dokładny wywiad, następnie badanie i diagnoza. Tumaczy co się dzieje i jak podawać leki. Rzetelna.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pierwszy raz byłam z córką u lekarza który tak dokładnie przeprowadził z nami rozmowę i zainteresował się naszym problemem. Córka pokasłuje od wielu miesięcy. Byłam u wielu lekarzy którzy kompletnie bagatelizowli nasz problem. Pani doktor zwróciła uwagę na rzeczy których żaden lekarz mi nie powiedział.Córka jest w trakcie leczenia u pani doktor Głowackiej i zobaczymy na efekty leczenia ale dzisiaj mogę powiedzieć że jest to lekarz od którego nie wyszłam zniechęcona tylko pełna nadzieji że może nasz problem się skończy.

 • M

  Nigdy nie spotkałam takiego lekarza jak Doktor Edyta. Konkretna, niezwykle kompetentna z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jednocześnie empatyczna,życzliwa zawsze gotowa do pomocy, po prostu ludzka.Mój syn Ją uwielbia za uśmiech a ja za to że zawsze dokładnie tłumaczy diagnozę i zastosowane leczenie. Dzięki temu nie błądze nie szukam wyjaśnień nie denerwuje się po prostu wszystko wiem :). Jeśli już trzeba zmierzyć się z chorobą to zaufanie do lekarza stanowić powinno trampolinę do zdrowienia. Przy Pani Doktor Głowackiej dokładnie tak się dzieje ! Szczerze polecam :)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, pracujący z ogromnym zaangażowaniem. Praca Pani doktor nie opiera się tylko na wizycie i przepisaniu lekarstw, monitoruje ona stan pacjentów, interesując się cały czas stanem ich zdrowia. Bardzo często zdarzało się że dawała radę tam gdzie niestety nie dawali radę lekarze z naszego ośrodka medycyny.
  Polecam z całego serca.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor jest bardzo dobrym diagnostą i, co dla mnie najważniejsze, monitoruje przebieg leczenia. W trudnych dla mnie chwilach leczenia córki wsparcie i regularne konsultacje telefoniczne z Panią Doktor dawały poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

 • Lokalizacja: Jurajskie Centrum Medyczne

  Wspaniały lekarz. Jesteśmy pacjentami Pani Doktor od 4 lat. Dostaliśmy się do Pani Doktor po wyjsciu ze szpitala Jana Pawła z niewyleczonym zapaleniem płuc tuz po ospie mój syn miał wtedy 6 miesięcy. I do dziś Panu Bogu dziekuje ze dane mi bylo dostac sie do Pani Doktor bo to Ona dopiero nas wyleczyla i wyprowadzila na prostą. Polecam Panią Doktor wszystkim: pełne profesjonalne podejście do pacjenta, poprzedzone skrupulatnym wywiadem i zawsze trafną diagnozą. I na dodatek prosze mi pokazac takiego lekarza ktory dzwoni do pacjenta w trakcie leczenia i pyta o przebieg infekcji i postep leczenia wlasnie Pani Doktor Glowacka jest takim lekarzem.☺Dlatego powierzylam moich synów opiece medycznej wlasnie Jej.☺ A na koniec pragnę dodać, że to nie tylko znakomity lekarz ale też cudowny pełny ciepła człowiek na którego pomoc zawsze można liczyc☺.

 • Pani Doktor jest jedynym lekarzem, który zauważył przyczynę choroby mojego synka (mimo dwukrotnych pobytów w szpitalu) i wyleczył przyczyny. Świetny diagnosta, idealnie dobiera leki i monitoruje przebieg leczenia. Często zleca badania, nie daje antybiotuku "na oko".
  Co bardzo ważne jest cudownym człowiekiem, nigdy nie odmawia pomocy, zawsze była dostępna na konsultację. Ciepła, cierpliwa i bardzo kompetentna. Leczy dwójkę moich dzieci, które coraz mniej chorują dzięki interwencji i opiece Pani Doktor.
  Szczerze polecam.

 • I

  niestety i my już byłyśmy pacjentkami tej pani.może i wywiad prowadzi długi ale chaotycznie a do karty wpisuje i tak co sama chce. NIE polecam jej jako pulmonologa.córka od miesiąca kaszle .pediatra wyleczył kaszel jakby do minimum,zrobił rtg klatki-czysto a pokasływała nadal.Pani doktor nakazała odstawić wszystkie leki (wziewy,syropy)i jak dziecko będzie kaszleć bardziej to zaczniemy leczenie jej:/ przyjmuje prywatnie tylko w piątki.byłyśmy 2 dni temu,dzis córka chce \\\'wypluć\\\' płuca a ona bedzie dopiero za 5 dni przyjmowac. i powie mi-dac dziecku sie wykaszlec. a dziecko ma 8 mies:/ i miesiac juz prawie nic nie je,przytyla 20g :(