Edward Warda

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Polecam bardzo!!!!!! Lekarz nad lekarzami !!!!!! Tu zwycięża pasja-widać to od pierwszego spotkania z Panem Profesorem,Bardzo mi pomógł,jadę do niego kilkaset kilometrów po to by poraz kolejny obejrzał moje zdjęcia rtg i wypowiedział się na ich temat. Każdy kto jest odsyłany od lekarza do lekarza i juz nie wie co ma ze sobą robić niechaj odwiedzi doktora , on napewno pomoże.Dużo zdrowia życzę dla wspaniałego Pana Profesora!!!!!!!!!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Polecam bardzo!!!!!! Lekarz nad lekarzami !!!!!! Tu zwycięża pasja-widać to od pierwszego spotkania z Panem Profesorem,Bardzo mi pomógł,jadę do niego kilkaset kilometrów po to by poraz kolejny obejrzał moje zdjęcia rtg i wypowiedział się na ich temat. Każdy kto jest odsyłany od lekarza do lekarza i juz nie wie co ma ze sobą robić niechaj odwiedzi doktora , on napewno pomoże.Dużo zdrowia życzę dla wspaniałego Pana Profesora!!!!!!!!!!

  • P

   Bardzo dziękuję profesorowi za wszystko co dla mnie zrobił. Byłem operowany dwukrotnie, zawsze walczył o to, bym nie stracił nogi (rak) i nadal mogę chodzić i kontynuować leczenie. Niezwykły lekarz. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim - pacjent z Białegostoku (podlasie).

  • R

   Pan profesor to człowiek i lekarz ponad wszystkimi lekarzami-rzeczowy,kompetentny,ludzki.Przykład dla innych lekarzy.Prawdziwy fachowiec w swoim fachu.Szkoda tylko,że "chora dzisiejsza służba zdrowia i pseudo procedury"ograniczają możliwości i chęci Pana profesora.Życzę Panu 150 lat!!! wiele zdrowia i wytrwałości pomimo trudności.

  • M

   Dla mnie to anioł nie człowiek, wszystkie szpitale w całej Polsce mogą się schować bo jeden człowiek potrafi zdziałać więcej niż nie jedna polska klinika. Inni lekarze robili badania, leczyli nie wiedzieli na co i za każdym razem stawiali inną diagnozę, a profesor tylko spojrzał i już widział i się nie pomylił, uratował mi nogę w ostatnim momencie, nie znam lepszego człowieka, solidny i interesuje się swoim pacjentem, robi wszystko aby wyleczyć. Podziwiam , oby pracował jak najdłużej bo nie można pozwolić na stratę tak wielkiego fachowca jakich mało.

  • E

   Profesor to wspaniały człowiek i specjalista. Mąż trafił do profesora ze zdjagnozowanym gronkowcem złocistym, którego otrzymał w pakiecie na oddziale ortopedycznym szpitala w innej miejscowości, jeśli dalej by był leczony na tym oddziale możliwe że był by już bez nogi. To profesor wyciagnął go z tego bagna.Wielkie dzięki.

  • M

   Mąż trafił do profesora Wardy po kilku miesięcznej tułaczce od lekarza do lekarza! Profesor szybko zdiagnozował i po miesiącu mąż był już po operacji. Nawet sam robił badanie histopatologiczne wyciętego guza i dzięki temu czekaliśmy na wynik tylko 3 dni.Wszystko dobrze się skończyło, ale gdyby mąż nie trafił do niego , to nie wiadomo jak by się to skończyło, zmiana najprawdopodobniej zmieniła by się w złośliwą, bo byli lekarze którzy mówili, żeby to zostawić i nic z tym nie robić! Warda to wspaniały człowiek i świetny specjalista, jak wie że on sam nie może pomóc to wskaże gdzie należy dalej szukać pomocy. To lekarz dla pacjenta - wszystko powie i wyjaśni.

  • B

   Wzór do naśladowania dla innych lekarzy zarówno pod względem fachowości (mistrz w swoim zawodzie) jak i kultury osobistej

  • E

   od kilku miesięcy pan dr.Warda leczy moją 80-letnią mame. jest ogromna poprawa,mama odzyskała sprawność,po domu porusza się bez kul,co wcześniej było nie do pomyślenia. skierował mamę na odpowiednią dla niej rehabilitację-lasery i ultradźwięki ,a wcześniej lekarz rehabilitant z przychodni przypisywał mamie zastrzyki i zabiegi o których można by powiedzieć\"psu na budę\",zupełnie niepotrzebne ,bo nieskuteczne w przypadku schorzenia mojej mamy.

  • M

   jest naprawde bardzo dobry. kilka lat temu miałam operacje a mianowicie torbiel kości piszczelowej, jedynie dr. Warda postawił mi wlaściwą diagnozę, byłam u kilku innych lekarzy ale oni stawiali na coś innego... do dziś jestem bardo wdzięczna doktorowi za to że mogę chodzić. noga mnie nie boli ... gdy trafilam do szpitala miałam 15 lat ale pomimo tego w szpitalu była naprawde dobra opieka .

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • G

   on jedyny wyleczył moją mamę.Wiele mu zawdzięczamy i z pełna odpowiedzialnoscią moge powiedzieć,ze to najlepszy ortopeda jakiego znam.