lek.

Dorota Sosnowska

Ginekolog

83 opinie +dodaj

Umów wizytę 66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej oraz w Szpitalu na Solcu. Staże… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest bardzo serdeczna i życzliwa, choć po jej zachowaniu wyraźnie widać, że wynika to z przestrzegania określonych reguł i schematów obsługi pacjenta, co, jako osoba wyczulona na takie niuanse, odebrałam jako pewną sztuczność. Udałam się do niej w sprawie zabiegu założenia wkładki hormonalnej i choć jej producent informuje, że można tenże zabieg przeprowadzić w dowolnym dniu cyklu, pani doktor upierała się, że wyłącznie podczas miesiączki, nie argumentując tego zbyt merytorycznie. Mimo wszystko udzieliła mi kilku porad i na tle innych ginekologów, z którymi miałam do czynienia, nie wypada tak źle.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: badanie ginekologiczne, cytologia

  Niesamowicie fajna Pani Doktor, sympatyczne podejście, nie robi problemów przy wypisywaniu recepty na tabletki antykoncepcyjne. Jest skrupulatna, dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Bardzo polecam :)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, podczas której wszystko przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, która z pewnością w tego typu wizytach bardzo pomaga. Bezbolesne i na bieżąco opisywane badanie potwierdziło to, że znalazłam się u prawdziwego specjalisty. Polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zawsze wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem i znajmością swojej dziedziny. Wszystko przebiega w przesympatycznej atmosferze i z serdecznością do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: cytologia

  Pani Doktor jak zwykle bardzo sympatyczna. Wyjaśnia wszelkie kwestie i pytania jakie ma pacjentka. Nie odczuwa się liczenia czasu jak u niektórych lekarzy. Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, dzięki podejściu pani Doktor stres od razu mija. Pani Doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno wrócę na kolejne wizyty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani doktor zdawała wnikliwie pytania by jak najlepiej zdiagnozować problem. Wszystko zrozumialym dla pacjenta językiem wytłumaczyła i o wszystko mogłam osobiście się dopytać. Bardzo kompetentna i ciepła osoba mająca świetny kontakt z pacjentem. Bardzo polecam jeszcze niezdecydowanym.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: USG płodu

  Pani bardzo profesjonalna. Przede wszystkim wykazała się delikatnością, dokładnością, cierpliwością i życzliwością. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kiedy zdawałam pytania, to z chęcią wyjaśniała mi wszystko na bieżąco. Naprawdę polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona - pani Sosnowska jest bardzo rzeczowa i przyjazna zarazem, planowe badania się odbyły, receptę na swoje leki dostałam. Mam nadzieję przychodzić tylko w celach profilaktycznych, ale z problemem zgłosiłabym się również do niej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prowadze u Pani Doktor pierwsza ciaze. Na wizytach panuje mila atmosfera, a zakres badan jest satysfakcjonujacy.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej oraz w Szpitalu na Solcu.
  Staże odbywane od lat na oddziałach klinicznych gwarantują posiadaną bogatą i aktualną wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Obecnie pracuje w SPZOZ w Garwolinie oraz w Centrum Medycznym Przy Parku na Warszawskiej Ochocie.
  Współpracuje ze Szpitalem Medicover i Szpitalem św. Anny w Piasecznie.
  Biorę udział w licznych konferencjach, kongresach i kursach rozwijających wiedzę i dających praktyczne spojrzenie na najnowsze standardy i praktyki w zakresie położnictwa i ginekologii.
  W ramach swojej praktyki zawodowej zajmuję się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz patologią ciązy .Diagnozuję i leczę szeroko rozumiane zaburzenia miesiączkowania i niepłodności. Zajmuje się również leczeniem chorób, które towarzyszą kobietom w ciąży czyli np. cukrzyca, nadciśnienie.
  Przyszłym mamom udzielam pełnych informacji dotyczących ciąży – jak wygląda jej przebieg, jakie są możliwe zagrożenia, jak wygląda poród. Zajmuję się również opieką okołoporodową.
  Każdej pacjentce poświęcam maksimum uwagi i skupienia oraz zapewniam pełen komfort i intymność. Badania przeprowadzam w spokojnej, niestresującej atmosferze.

  Ginekologię estetyczną traktuję jako swoją pasję. Wszystkie kobiety chcące uzyskać pełną wiedzę na temat możliwości ginekologii estetycznej zapraszam na wizytę.
  Szczegółowo omówię każdy aspekt wymagający wyjaśnienia bądź budzący wątpliwości i pytania.

  W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą.

  Zapisy pacjentów z towarzystw ubezpieczeniowych wyłącznie przez telefon. Aktualna lista towarzystw na stronie internetowej CM Przy Parku

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.

Publikacje

 • Higiena intymna latem – PORADY EKSPERTA (familie.pl 2015)
 • Niepłodność – dlaczego nie możesz zostać rodzicem? (obcasy.pl 2015)

Artykuły

 • Higiena intymna

  10 listopada 2015

  Dbanie o higienę intymną jest ważne z tego samego powodu, co dbanie generalnie o swoje zdrowie. Po pierwszeprofilaktykaizachowania pro zdrowotne. Myślę,...