lek.

Dorota Sosnowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej oraz w Szpitalu na Solcu. Staże… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Co prawda jestem po pierwszej wizycie dopiero ale jestem zadowolona. Doktor bardzo mila i usmiechnieta. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie pacjenta. Polecam

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: diagnostyka oraz usunięcie polipa szyjki macicy

  Zarówno konsultacje jak i badania diagnostyczne oraz dzisiejszy zabieg usnięcia polipa szyjki macicy plasuje Panią dr Dorotę Sosnowską na najwyższym miejscu. Profesjonalizm połączony z emanującym ciepłem , powoduje , że wizyta przebiega w doskonałej atmosferze. Jako pacjentka zdecydowanie polecam gabinet dr Doroty Sosnowskiej .

 • Pani doktor była bardzo miła i życzliwa. Zadawała dużo pytań żeby dobrze zrozumieć problem, postawiła szybką diagnozę i od razu zleciła odpowiednie badania

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem po drugiej wizycie u Pani doktor i już teraz mogę stwierdzić, że nie mogłam lepiej trafić. Nie byłam u ginegologa kilka lat, bo tak się zraziłam do lekarzy tej specjalizacji i dopiero teraz mogę swierdzić, że badania wcale nie muszą być stresujące, bolesne i przykre. Pani doktor jest rzeczowa, dokładnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Baaardzo polecam szczególnie tym kobietom, które się wciąż obawiają wizyt u ginekologa!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  O Pani doktor już chyba wszystko co najlepsze zostało napisane - ja osobiście pierwszy raz spotkałam się z takim "ludzkim " podejściem do mnie jako do pacjentki. Profesjonalizm, rzetelność i wrażliwość na potrzeby pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest bardzo serdeczna i życzliwa, choć po jej zachowaniu wyraźnie widać, że wynika to z przestrzegania określonych reguł i schematów obsługi pacjenta, co, jako osoba wyczulona na takie niuanse, odebrałam jako pewną sztuczność. Udałam się do niej w sprawie zabiegu założenia wkładki hormonalnej i choć jej producent informuje, że można tenże zabieg przeprowadzić w dowolnym dniu cyklu, pani doktor upierała się, że wyłącznie podczas miesiączki, nie argumentując tego zbyt merytorycznie. Mimo wszystko udzieliła mi kilku porad i na tle innych ginekologów, z którymi miałam do czynienia, nie wypada tak źle.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: badanie ginekologiczne, cytologia

  Niesamowicie fajna Pani Doktor, sympatyczne podejście, nie robi problemów przy wypisywaniu recepty na tabletki antykoncepcyjne. Jest skrupulatna, dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Bardzo polecam :)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, podczas której wszystko przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, która z pewnością w tego typu wizytach bardzo pomaga. Bezbolesne i na bieżąco opisywane badanie potwierdziło to, że znalazłam się u prawdziwego specjalisty. Polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zawsze wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem i znajmością swojej dziedziny. Wszystko przebiega w przesympatycznej atmosferze i z serdecznością do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: cytologia

  Pani Doktor jak zwykle bardzo sympatyczna. Wyjaśnia wszelkie kwestie i pytania jakie ma pacjentka. Nie odczuwa się liczenia czasu jak u niektórych lekarzy. Polecam :)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej oraz w Szpitalu na Solcu.
  Staże odbywane od lat na oddziałach klinicznych gwarantują posiadaną bogatą i aktualną wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Obecnie pracuje w SPZOZ w Garwolinie oraz w Centrum Medycznym Przy Parku na Warszawskiej Ochocie.
  Współpracuje ze Szpitalem Medicover i Szpitalem św. Anny w Piasecznie.
  Biorę udział w licznych konferencjach, kongresach i kursach rozwijających wiedzę i dających praktyczne spojrzenie na najnowsze standardy i praktyki w zakresie położnictwa i ginekologii.
  W ramach swojej praktyki zawodowej zajmuję się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz patologią ciązy .Diagnozuję i leczę szeroko rozumiane zaburzenia miesiączkowania i niepłodności. Zajmuje się również leczeniem chorób, które towarzyszą kobietom w ciąży czyli np. cukrzyca, nadciśnienie.
  Przyszłym mamom udzielam pełnych informacji dotyczących ciąży – jak wygląda jej przebieg, jakie są możliwe zagrożenia, jak wygląda poród. Zajmuję się również opieką okołoporodową.
  Każdej pacjentce poświęcam maksimum uwagi i skupienia oraz zapewniam pełen komfort i intymność. Badania przeprowadzam w spokojnej, niestresującej atmosferze.

  Ginekologię estetyczną traktuję jako swoją pasję. Wszystkie kobiety chcące uzyskać pełną wiedzę na temat możliwości ginekologii estetycznej zapraszam na wizytę.
  Szczegółowo omówię każdy aspekt wymagający wyjaśnienia bądź budzący wątpliwości i pytania.

  W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą.

  Zapisy pacjentów z towarzystw ubezpieczeniowych wyłącznie przez telefon. Aktualna lista towarzystw na stronie internetowej CM Przy Parku

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.

Publikacje

 • Higiena intymna latem – PORADY EKSPERTA (familie.pl 2015)
 • Niepłodność – dlaczego nie możesz zostać rodzicem? (obcasy.pl 2015)

Artykuły

 • Higiena intymna

  10 listopada 2015

  Dbanie o higienę intymną jest ważne z tego samego powodu, co dbanie generalnie o swoje zdrowie. Po pierwszeprofilaktykaizachowania pro zdrowotne. Myślę,...