Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska
ul. Zwycięstwa 38, Czeladź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką ŚLAM (rok ukończenia studiów 1998), od roku 2005 posiadam specjalizację z psychiatrii. Rozpoczęłam pracę zawodową w stacjonarnym Od...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Schizofrenia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Psychiatria
 • Psychoterapia uzależnień

Znajomość języków

 • Angielski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska Inny

Serdecznie dziękuję za ogromne wsparcie które otrzymałam w trudnej dla mnie chwili. Empatia, doświadczenie Pani DR. kolejny raz skłoniły mnie do wizyty. Polecam z całego serca.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska Inny

Bardzo serdecznie polecam Panią Dorotę, jest wybitną specjalistką i pasjonatką, a ponadto jest otwartym, pozytywnym i czułym człowiekiem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tlumaczy niezrozumiale aspekty, słucha co pacjenta "boli" i trapi. Do mnie słowa Pani Doroty trafiały i skłaniały do pracy nad sobą. Serdecznie polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska Inny

Pani Dorota to jedna z niewielu psychiatrów, u których występuje tak duże zaangażowanie w leczenie i tyle jest w Tej Pani Doktor empatii i zrozumienia. Pani Dorota wyeczyła mnie z depresji i traumy . Serdecznie polecam :) Pozdrawiam Pani Doroto ;) Zmieniłam całkowicie nastawienie dzięki Pani :)


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska

Zdecydowanie polecam! Do Pani Doktor trafiłam z objawami głębokiej depresji, nasilonego lęku, zaburzeniami somatyzacyjnymi. Pani Doktor wdrożyła zaplanowane i kompetentnie dostosowywane do kolejnych etapów leczenia oddziaływania, które poprowadziły mnie do odzyskania sił i zdrowia. Kiedy dostrzegła potrzebę, zaproponowała i skierowała mnie na dzienny oddział psychiatryczny, w którym pod Jej i całego zespołu wnikliwym okiem otrzymałam fachowe wsparcie. Wizyty w gabinecie Pani Doktor w Czeladzi nie ograniczały się do porady lekarskiej, za każdym razem mogłam odbyć rozmowę terapeutyczną. Rozmowy owocowały lepszym rozumieniem siebie, porządkowaniem spraw życiowych. W ich trakcie otrzymywałam także cenne wskazówki i narzędzia (np. dot. redukcji stresu), których wdrożenie znacząco przyczyniło się do poprawy mojego funkcjonowania. Pani Doktor naprawdę nie szczędzi czasu na rozmowy z pacjentami! Wyczuwa się troskę o dobro pacjenta, wysokie zaangażowanie, życzliwość. W gabinecie panuje atmosfera otwartości, szacunku i partnerstwa w procesie leczenia/terapii. Jest to konkretny, doświadczony lekarz i psychoterapeuta, o którego pełnym zrozumienia podejściu do pacjenta można wiele pisać. Potrafi ponadto zarazić pozytywną energią. Mam w sobie bardzo dużo wdzięczności w stosunku do Pani Doktor, bardzo Ją cenię jako osobę i specjalistę. Raz jeszcze powtarzam: zdecydowanie polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska

Leczę się u Pani doktor Doroty Rzepniewskiej od 2015r . Już na wstępie zapoznała się szczegółowo z moimi problemami zdrowotnymi, trudną sytuacją rodzinną i zawodową.
Na początku było ze mną niedobrze,czułem się bardzo źle(zaburzenia lękowe,depresja,zaburzenia somatyczne)
Już po pierwszych wizytach poczułam, że pani doktor chce mi pomóc a ja bardzo mocno w to wierzyłam.
W trakcie każdej wizyty udzielała fachowych, a zarazem serdecznych rad. Starałem się do nich stosować.
Odpowiednie dobrane leki oraz kilku krotna terapia na Dziennym Odziale Psychiatrycznyn u Pani Doktor,wzmocniła mnie ,uwierzyłem w siebie i zacząłem normalnie funkcjonować.
Każda wizyta w gabinecie przynosi mi ogromną ulgę, a właściwie sprawia przyjemność. Pani doktor jest życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą.
zawsze uśmiechniętą i bardzo zainteresowaną tym co dzieje się w duszy pacjenta,słucha pacjenta, tłumaczy mu różne problemy i zagadnienia
Niejednokrotnie rozmawiałem z innymi pacjentami w oczekiwaniu na swoją wizytę i wszyscy byli podobnego zdania.
Polecam, Pani Doktor jest wybitną specjalistka, wie dokładnie jak się zachowywać w stresowych sytuacjach,pełna kwalifikacji i doświadczona.
Dziękuję za każde słowo, uśmiech, czas, za wsparcie i wszystko, co otrzymałam od dr Rzepniewskiej Wspaniała osoba!
MarPod


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Dorota Rzepniewska

Pierwsza wizyta u Pani Doktor odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Chociaż jestem osobą bardzo zamkniętą w sobie, Pani Doktor potrafiła do mnie dotrzeć, co pomogło mi się otworzyć i mówić o swoich emocjach. Zaufać ludziom, zmniejszyć lęk społeczny... Z każdą wizytą czuję się coraz lepiej. Naładowana pozytywną energią. Pani Doktor również świetnie dobrała mi niezbędne leki, które dobrze na mnie działają. Z całego serca polecam każdemu.
Szelest


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W procesie leczenia mojej przewlekłej choroby, wielokrotnie byłem pacjentem Pani Doroty Rzepniewskiej w dziennym oddziale psychiatrycznym w Czeladzi. Stosowane za każdym razem działania farmakologiczne i terapeutyczne wpływały bardzo korzystnie na moje samopoczucie. Życzliwe i opiekuńcze traktowanie przez Panią doktor oraz bardzo wysokie jej praktyczne kwalifikacje lekarskie, stanowiły podstawowy element pozytywnych efektów mojego leczenia. Istotne znaczenie miała również kreowana przez Panią doktor i innych ludzi personelu medycznego przyjazna, bezpieczna atmosfera na oddziale. Uważam, że Pani doktor jest bardzo dobrym psychiatrą i terapeutą, a dobro pacjenta stanowi dla niej podstawową wartość i cel. Szczerze rekomenduję i polecam Panią doktor Dorotę Rzepniewską tym wszystkim, którzy na swojej trudnej i skomplikowanej drodze życia potrzebują profesjonalnej i niezawodnej opieki psychiatrycznej.
Zbyszek


Profil zweryfikowany

Do pani doktor Doroty trafiłem w 2008 roku.Od razu poczułem ze strony pani doktor ciepło, fachowość i olbrzymie zaangażowanie w niesieniu pomocy w wyciągnięciu mnie z depresji i chęci do dalszego życia.Po kilku wizytach zostałem skierowany do dziennego oddziału,którym kieruje pani doktor.Tam poczułem się otoczony serdeczną opieką całego personelu,a w szczególności pani doktor.Z całą świadomością stwierdzam,że jestem jeszcze na świecie dzięki pani doktor i jej zespołowi.Dziękuję pani doktor!
Z wyrazami szacunku Marek Kapkowski


J
Profil zweryfikowany

Bardzo życzliwa i ciepła osoba, potrafiąca poświęcić pacjentowi czas jeżeli on tego potrzebuje. Do Pani doktor trafiłem ponad sześć lat temu, w ciężkiej depresji, zupełnie zniechęcony do dalszego leczenia i sens podejmowania jakichkolwiek terapii. Wcześniej leczyłem się u kilku lekarzy i przeszedłem między innymi wieloletnią psychoterapię w PZP przy Klinice Psychiatrycznej w Katowicach-Ochojcu, niestety bez zauważalnych efektów (leczę się od 1982 r., tak zwany "trudny pacjent"). Pani Doktor udało się "ustabilizować mnie lekowo" i przekonać do pracy nad sobą, choć było to bardzo trudne, ogromny wpływ na to miało psychoterapeutyczne przygotowanie Pani doktor, jak również to jakim wspaniałym i serdecznym jest człowiekiem. W trakcie leczenia i kilkuletniej psychoterapii, następowały systematyczne pozytywne zmiany w moim funkcjonowaniu, przestałem się czuć jak zaszczute zwierzątko i postrzegać świat tylko w czarnych barwach..... Bardzo wiele uzyskałem w trakcie moich pobytów w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, którego Ordynatorem jest Pani doktor, dzięki kompetentnemu personelowi i panującej tam bardzo ciepłej atmosferze.
Dziękuję Pani doktor za wsparcie w trudnych chwilach i wiarę w to że mogę siebie zmienić, dzięki temu teraz inaczej postrzegam siebie i innych ludzi, po prostu zacząłem inaczej żyć.
Szczerze wszystkim polecam.


J
Profil zweryfikowany

Z całego serca odradzam tą Panią,leczyłam się u niej ok 1,5 roku i zamiast poprawy było coraz gorzej,nie dość że nie potrafi ustawić leków a mówiłam najdokładniej jak mogłam co się dzieje,to w dodatku wyładowywała na mnie przyniesioną do pracy złość i frustrację.Po wizytach czułam się bardziej przygnębiona niż weszłam do gabinetu.Po jakimś czasie nie wiedziała co ze mną zrobić więc chciała mnie wysłać na rentę,nie zgodziłam się z jej pomysłem twierdząc że zbyt młoda jestem i chcę wrócić do pracy to odesłała mnie do innego lekarza:-)Suma sumarum byłam w kilku poradniach ale wszędzie lekarze czyli koledzy koleżanki po fachu odradzali ją:-)Pisałam to odsuwając uczucia w stosunku do tej Pani na bok,chciałam jak najdokładniej opisać moje doświadczenie z tym lekarzem.Pozdrawiam.

lek. Dorota Rzepniewska

Nie pamiętam konkretnej, opisanej przez Panią sytuacji. Przykro mi,że Pani odniosła takie wrażenie. Oczywiście zdarza się, że zaproponowana terapia nie odnosi spodziewanych rezultatów, w czym czasem przeszkadza brak porozumienia w relacji lekarz-pacjent. Stąd zapewne moja sugestia, aby spróbować u innego specjalisty.
Cieszę się, że udało się Pani znaleźć specjalistę, który spełnił Pani oczekiwania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką ŚLAM (rok ukończenia studiów 1998), od roku 2005 posiadam specjalizację z psychiatrii. Rozpoczęłam pracę zawodową w stacjonarnym Od...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Schizofrenia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Psychiatria
 • Psychoterapia uzależnień

Znajomość języków

 • Angielski

Najczęściej zadawane pytania