Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Laryngolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Dorota Piórkowska
Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

577

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Indywidualna Specjalistyczna Laryngologiczna Praktyka Lekarska

  J.Hoene-Wrońskiego 17
  71-302 Szczecin, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • Bardzo dobry laryngolog z całego serca polecam .Pani doktor profesjonalne podchodzi do pacjenta wysłuchając go i wystawia dobrą diagnozę. Polecam

 • A

  Z całego serca polecam. Z córką przez ponad dwa lata chodziłam od lekarza do lekarza bez powodzeń. Aż trafiłam na dr Piórkowską. Kobieta ma ogromną wiedzę, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie jej przygotowanie do wizyty ponieważ po wejściu do gabinetu nie musiałam jak to zwykle bywa opowiadać od początku jaki mamy problem (mimo, iż byłam już wcześniej u tego lekarz) Pani Piórkowska sama zawsze przypomina mi co było badane i jaki był stan i przechodzi do ponownego zbadania wysłuchując np jaka była reakcja na leki i przebieg leczenia. Nie daje antybiotyków tyko leczy naturalnie, zawsze odpowiednio dobierze leczenie. Od dwóch lat jesteśmy pod opiekom dr Piórkowskiej i w tym czasie moje dziecko miało tylko jeden antybiotyk:) Szczerze Polecam!

 • B

  Bardzo profesjonalny lekarz. Pani doktor zbadała mnie dokładnie, odpowiedziała na każde pytanie i rozwiała wszelkie wątpliwości. Mimo częstego wśród lekarzy rozgraniczenia na pacjentów i "tych z NFZ", u Pani doktor Piórkowskiej poczułem się naprawdę solidnie zaoopiekowany i nie miałem wrażenia, że przeszkadzam. Polecam za podejście do człowieka i fachowość w leczeniu.

 • A

  Profesjonalna Pani Doktor. Ponieważ dzięki zamieszczonym tu opiniom, trafiłam do Pani doktor, postanowiłam i ja podzielić się z innymi. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowała, odpowiedziała na każde pytanie, doradziła. U mnie akurat okazało się, że druga angina w ciągu miesiąca, a trzecia w tym roku i właśnie to skłoniło mnie do wizyty u laryngologa. Osobiście uważam, że to specjaliści powinni stawiać takie diagnozy a nie lekarze pierwszego kontaktu. Może gdyby wcześniej były dobrane odpowiednie leki, nie byłabym dziś na tej wizycie, ale mam nadziej, że wszystkie leki jakie zostały mi przepisane pomogą i już będę miała spokój. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, naprawdę warto się wybrać jeśli ktoś któryś raz z kolei ma diagnozowaną anginą która powraca...

 • Najlepszy laryngolog!!! Wspaniała osoba o ogromnym sercu do każdego pacjenta - tego starszego i tego młodszego. Uważam, że Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę i cierpliwość. Cechy szczególnie istotne do prawidłowego leczenia dzieci. Lekarz, której ufam bezgranicznie - ponieważ wyleczyła mnie oraz zawsze trafnie umie wyleczyć moje dziecko.

 • Od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor - wcześniej odwiedziłam wielu ze szczecińskich laryngologów i moim zdaniem Pani doktor jest osobą absolutnie godną zaufania - solidną i profesjonalną. Osoby które piszą że Pani Doktor nic nie tłumaczy po prostu u niej nie były ( widać że konkurencja działa!) Nie dość że dokładnie tłumaczy to całe leczenie rozpisuje ! Polecam!!!

 • Pani Doktor jest doskonałym słuchaczem, mimo posiadanych przeze mnie nie specyficznych objawów, doskonale zdiagnozowała i skutecznie wyleczyła mnie z przypadłości męczącej tygodniami.
  Polecam Panią Doktor Piórkowską zarówno dużym jak i małym pacjentom.

 • Nie podważając wykształcenia, doświadczenia i wiedzy Pani doktor, z przykrością stwierdzam, że wizyta u niej z moim dzieckiem, była najgorszą inwestycją w zdrowie córki od wielu lat... Poszłam do niej opierając się na dobrych opiniach, i nadziei, że nam pomorze, a w naszym przypadku wizyta była totalną porażką. Jak się wkrótce okazało -kompletnie źle postawiona diagnoza, niewłaściwe dobranie leczenia oraz zero wyjaśnień, właściwie po wyjściu nie wiedziałam co dolega mojemu dziecku, a bezpodstawne przepisanie ogólnego antybiotyku, świadczy o tym, że Pani doktor nie zależało na dogłębnej analizie dolegliwości dziecka, a pozbycie się problemu, chyba tak na "wszelki wypadek", żeby w razie czego nie mieć poczucia winy. Całą wizytę wyjaśniałam, że zależy mi na bez-antybiotykowym potraktowaniu ( w końcu Pani Doktor jest też homeopatą), a Pani doktor pomimo mojej prośby, nawet nie podjęła próby leczenia innymi lekami zamiast dziecku w dobrej kondycji zdrowotnej zabijać naturalną odporność organizmu. Jestem bardzo zawiedziona i na pewno już tam nie wrócę, całkiem poważna infekcja nerek została wyleczona ziołami, żurawiną i lekami homeopatycznymi, ( bo inny lekarz od razu wiedział, że wylanie z uszka i skok temperatury z bardzo niskiej na bardzo wysoką świadczy o innej przypadłości niż infekcja uszno - gardłowa) a recepta z antybiotykiem i sterydami wylądowała w koszu, a nie w organizmie mojego skarbeńka. Moim zdaniem używanie specjalności "homeopata" do czegoś zobowiązuje - a już na pewno do szerszego i bardziej dogłębnego analizowania dolegliwości pacjenta, w innym razie można po prostu udać się do lekarza rodzinnego za darmo, który od ręki przepisze antybiotyki nawet na zwykłe przeziębienie i banalne wirusówki... Chciałam dodać, że nigdy nie wystawiałam żadnych opinii lekarzom, wiem, że nie mają łatwej profesji i wystawienie tej opinii wprawia mnie w zakłopotanie i poczucie winy, bo być może inne przypadki Pani doktor, to sukces i fanfary, ale niestety, gdyby nie moja czujność i bezpośrednie szukanie pomocy gdzie indziej, to moje dziecko pół roku musiałoby odzyskiwać kondycję po antybiotykoterapii, która była w tym przypadku kompletną pomyłką, a wystarczyło, żeby specjalista zlecił wykonanie zwykłego badania moczu i poświęcenia odrobiny więcej uwagi i czasu na wywiad dotyczący małego , ale jakże ważnego pacjenta. Uważam, że mamy prawo jeśli chodzi o zdrowie własnych dzieci wymagać troszkę więcej...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • To bardzo dobry lekarz. Pani doktor nawiązuje dobry kontakt nie tylko z dzieckiem, ale także z rodzicem. Najważnejsza jest jednak fachowość: dobrze dobrane leki wyleczyły (mam nadzieję) ostatecznie gardłowe :) problemy.

 • Bardzo fajne i profesjonalne podejscie do dziecka, rzeczowa informacja, konkretna i bardzo mila kobieta. polecam!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Krzysztof Cecherz

laryngolog,  lekarz medycyny estetycznej,  laryngolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się