Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Mickiewicza 128a, Szczecin
Abramowski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Padaczka

Absolutnie nie polecam Pani Doktor. Stwierdziła, że jestem depresyjnie zbuntowana, na pewno będę mieć kolejny napad padaczki, a ona i tak nigdy nie odpuści mi leków przeciwpadaczkowych. Nowy Rok zaczynam od tomografu głowy z powodu nueustajacych bólów i zawrotów głowy. Definitywnie nie polecam tego lekarza!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje neurologiczne

Absolutnie nie polecam pani doktor. Spotkałam się z nią dwukrotnie i za każdym razem wyszłam z gabinetu rozczarowana i rozżalona. Pani doktor pospieszała mnie, powitała mnie słowami "szybciutko, szybciutko, bo za 5 minut muszę wyjść". Cóż, trudno w 5minut opowiedzieć kilka lat dolegliwości i przedstawić teczkę dokumentacji medycznej. Pani doktor wszystko zbagatelizowała, stwierdziła, że jeśli nie mam guza to neurolog nic tu nie pomoże.. Niby miła, niby pomocna, ale w ogólnym rozrachunku zbagatelizowała wszystko i za każdym razem odesłała do domu ze łzami w oczach. Inni spwcjalisci, u których się leczę byli bardzo zaskoczeni ioburzeni takim zachowaniem. Podobno to dobry specjalista, ale niestety ja odniosłam inne wrażenie.. Być może trafiłam na gorszy dzień pani doktor, bo przecież lekarz też jest tylko czlowiekiem. Jednak przyszłam do p.doktor po pomoci tylko tego oczekiwałam. Niestety, muszę szukać innego lekarza..


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Witam byłam u pani doktor po raz pierwszy na wizycie robi bardzo dobre pierwsze wrażenie,do pacjenta wychodzi z otwartymi rękoma. Potrafi wysłuchać pacjenta i dobrze doradzić,szuka razem z pacjentem różnych wyjaśnień choroby zanim postawi diagnozę .Wysyła na dodatkowe badania w celu wyjaśnienia złego samopoczucia pacjenta. Z całą pewnością polecam tego lekarza,sama nadal będę wstawiać się na kontrolę właśnie do tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie