Adres

Iłłakowiczówny 8/5, Poznań
Implant Clinic Allecou Specjalistyczna Klinika Chirurgii Szczękowo- Twarzowej Stomatologii i Medycyny Estetycznej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akadamii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2001 pracuję w Klinice i Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Pozn...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Implant Clinic Allecou Specjalistyczna Klinika Chirurgii Szczękowo- Twarzowej Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Skomplikowana operacja chirurgii szczękowej na żuchwie. Świetne rezultaty, zero skutków ubocznych. Bardzo sympatyczny fachowiec z ogromną wiedzą. Lepiej trafić nie mogłem. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamanie kości oczodołu dolnego z przemieszczeniem tkanki miękkiej

Pana doktora spotkałam na Oddziale Twarzowo-Szczękowym w szpitalu klinicznym miałam złamaną kość oczodołu dolnego z przemieszczeniem tkanki miękkiej , wielki profesjonalizm , kultura , niesamowita skromność pana doktora spowodowały że po operacji byłam bardzo spokojna a efekt na chwilę obecną ( jestem 8 dni po operacji ) wizualny jest po prostu zaskakujący . Ręce pana doktora czynią cuda . Ewa


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nagly przypadek infekcja

Bardzo profesjonalne podejscie, natychmiastowa pomoc ambulatoryjna. Dr zdjagnozowal nie tylko obiaw ale i przyczyne bolu.Szacunek za pomoc zaraz po trzygodzinnej operacji innego pacjenta.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Allecou-Dent

Swietny lekarz. Dr Doni usuwal moje gorne osemki, w wyniku czego doszlo do polaczenia ustno zatokowego. Doktor polaczenie z zatoka zamknal I wszystko dobrze sie skonczylo. Bardzo polecam ,jest to lekarz,ktory patrzy na pacjenta z empatia. Warto na leczenie u doktora wydac kazda zlotowke.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zamknięcie przetoki ustno-zatokowej

Na Pana Doktora trafiłam w szpitalu na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej. Pana Doktora Allecou cechuje wysoka kultura osobista. Jego opanowanie i spokój pomogły mi zwalczyć stres związany z zabiegiem czyszczenia zatoki szczękowej wraz z plastyką przetoki ustno-zatokowej. Śmiało mogę polecić.


D
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity fachowiec, a przy tym bardzo troskliwy, kulturalny i sympatyczny. Działa na pacjenta kojąco. Jego postępowanie jest bardzo przejrzyste, bez dwuznaczności. Posiada cechy, których u lekarza poszukuje każdy pacjent. Absolutnie godny polecenia.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra i profesjonalna usługa, dentysta miły i rzeczowy. Dzięki kompleksowej opiece stomatologicznej dziś uśmiecham się częściej. Dziękuję :)


S
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Pana doktora ! Trafiłam na niego w szpitalu , kiedy mój stan był naprawdę tragiczny. Miałam okropną torbiel zatoki , która wyniszczała mi kość szczękową , i inni stomatolodzy straszyli utratą kilku zębów naraz. Doktor przeprowadził , operacje usunięcia torbieli , i obyło się bez usuwania zębów !
Fachowy,w pełni profesjonalny i szczerze Polecam !


J
Użytkownik zweryfikowany

Czasami można kogoś wysoko cenić nie za usługi które wykonal tylko za to, że ich wykonanie odradził. Mój ortodonta zalecil mi rozważenie, z uwagi na niewielki bruksizm, operacji wydłużenia żuchwy (cena ok 10 tys). Dr Allocou po obejrzeniu dokumentacji stwierdził, że jesli chodzi o względy medyczne operacja nie jest konieczna, a wizualnie wymagała by dodatkowej korekty plastycznej podbródka. Mogę więc z całą stanowczością potwierdzić. Nie jest to lekarz któremu na widok pacjenta, włącza sie kasa fiskalna a porady są rzetelne i na pewno nie dyktowane interesem finansowym. Gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana dr Allecou trafiłem z polecenia. Wykonał u mnie zabieg podniesienia dna zatoki z jednoczesnym wszczepieniem dwóch implantów. Pomimo niewielkiego kilkudniowego obrzęku, z przebiegu leczenia byłem bardzo zadowolony. Konkretny i bardzo sprawny chirurg, operacje miałem wykonaną wiosną 2012 roku a teraz powodzeniem używam moich " nowych" zębów.
Gorąco polecam!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akadamii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2001 pracuję w Klinice i Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Pozn...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Protetyka stomatologiczna