mgr

Dominik Zakrzewski

Fizjoterapeuta

35 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 222 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, Jestem związany z fizjoterapią od 2008 roku. Na co dzień zajmuję się usprawnianiem pacjentów cierpiących na bóle karku, krzyża i in.. Dużą część moich pacjentów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Pana Dominika polecam z czystym sumieniem. Pomógł nie tylko mnie (miałam problemy z kręgosłupem) ale także mojej Mamie, którą męczyły bóle biodra. Tłumów w poczekalni nie ma ale to dlatego, że zawsze mamy wyznaczoną godzinę wizyty i wizyty są zawsze punktualne. Widać, że niektórzy potrafią uszanować czas innych. Wszystkiego dobrego!

 • A

  Dziękuję z całego serca za niezwykle szybkie i efektywne wyleczenie bólu karku! Dawniej po 10 wizytach jeszcze odczuwałam napięcie mięśni a tutaj wystarczyły 3 masaże i ćwiczenia. Widać sporą wiedzę u p. Dominika.

 • M

  Bardzo dobry, bardzo sumienny specjalista. Do problemów swoich pacjentów podchodzi z dużą starannością. Postawił mnie na nogi chociaż inny znany łódzki rehabilitant zarzekał się, że "nikt tego nie zrobi". Naprawdę duża wiedza i rewelacyjne podejście.
  Dziękuje Panu za pomoc.

 • M

  Szczerze polecam Pana Dominika - w końcu chodzę prosto, nic mnie nie boli i bez problemu wstaję rano z łóżka z uśmiechem na ustach, naprawdę masaże Pana Dominika można powiedzieć, że robią cuda. Gabinet jest czysty, dobrze wyposażony i ten sms przypominający o wizycie - super sprawa. Naprawdę polecam.

 • M

  Gorąco polecam, bardzo dobry fachowiec. Cierpliwy i ciepły w kontaktach z klientem, oddany swojej pracy. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Po wyjściu z masażu wychodzę wyprostowana i bez żadnych bóli.Warto słuchać zaleceń pana Dominika dotyczących leczenia i proponowanych zabiegów - trafne. Polecam

Pytania pacjentów (35)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,

  Jestem związany z fizjoterapią od 2008 roku. Na co dzień zajmuję się usprawnianiem pacjentów cierpiących na bóle karku, krzyża i in.. Dużą część moich pacjentów stanowią pacjenci z objawami korzeniowymi (rwa kulszowa, rwa barkowa itp.). Trafiają też do mnie pacjenci z bólami zlokalizowanymi w obrębie kończyn (np. ból nadgarstka, ból biodra, łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku).

  Podstawą mojej pracy jest bardzo dokładna diagnostyka źródła dolegliwości a następnie wdrożenie leczenia, które tą przyczynę usunie.

  Zapraszam do współpracy osoby cierpiące na dolegliwości bólowe kręgosłupa i kończyn, którzy chcą wyleczyć swoje schorzenia.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny (Łódź, 2013)

Publikacje

 • Ocena skuteczności laseroterapii w leczeniu bólu u pacjentów z zespołem bólowym kręgosłupa (praca magisterska, 2013, UM w Łodzi)

Artykuły