Dominik Krajewski (Kupka), fizjoterapeuta Poznań

mgr Dominik Krajewski (Kupka)

Zapisz

Fizjoterapeuta więcej

38 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Murawa 31, Poznań
human4Human

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Blik

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta specjalizujący się w terapii dolegliwości bólowych układu ruchu np. dyskopatia, przeciążenia mięśni i stawów, kontuzje sportowe oraz w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Murawa 31, Poznań

od 70 zł

human4Human

Pozostałe usługi


Murawa 31, Poznań

70 zł

human4HumanMurawa 31, Poznań

od 60 zł

human4HumanMurawa 31, Poznań

od 60 zł

human4HumanMurawa 31, Poznań

120 zł

human4HumanMurawa 31, Poznań

70 zł

human4HumanMurawa 31, Poznań

120 zł

human4Human

38 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human terapia manualna

Profejsonalna pomoc, zaangażowanie i wytłumaczenie problemu. Duża ilość ukończonych kursów przekłada się na wiedzę, bardzo serdecznie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human fizjoterapia

Bardzo polecam! Trafiłam do gabinetu Pana Dominika z powodu ciągnącego się latami bólu kręgosłupa i innych problemów z tym powiązanych. Po kilku wizytach i wykonywaniu w domu zaleconych ćwiczeń, stan moich pleców i szyi wrócił do normy. Pan Dominik fachowo wyjaśnił z czego wynikają problemy, jak długo będzie trwało leczenie i co robić, aby problem nie wracał. Podejście do tematu jest bardzo kompleksowe i Pan Dominik poszukuje przede wszystkim przyczyny, a nie skutków dolegliwości. Bardzo duża wiedza i profesjonalizm w podejściu do pacjenta!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human fizjoterapia

Do Pana Dominika trafiłem po artroskopii kolana. Pan Dominik przeprowadził fachową rehabilitacje. Przekazał mi niezbędną wiedzę oraz pokazał ćwiczenia, które należy wykonywać po zabiegu. Serdecznie polecam!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human rehabilitacja

Panie Dominiku, dziękuję za postawienie mnie na nogi po przebytej ciężkiej chorobie i trzymiesięcznej śpiączce. Posiada Pan ogromną wiedzę i z pasją podchodzi do swojej pracy. Ćwiczenia zalecane wykonuję regularnie. Dziękuję za profesjonalną opiekę rehabilitacyjną. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human rehabilitacja

Pana Dominika mogę polecić ze szczerego serca . Trafiłam do Human4Human po wypadku ,który doprowadził do zmian m.in. dyskopatii - dużej przepukliny uciskającej na nerw kulszowy . Broniąc się rękami i nogami przed operacją podałam się zabiegom rehabilitacyjnym u Pana Dominika , w moim odczuciu Pan Dominik podczas spotkań wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie rehabilitacji ,fizjoterapii i osteopatii jednocześnie . Jest niesamowicie pozytywnie uzdolnionym człowiekiem , który czerpiąc ze swojej wiedzy i dużych możliwości potrafi dosłownie " postawić na nogi " Aby pojawić się w gabinecie Pana Krajewskiego skłoniły mnie również Jego wykształcenie i kwalifikacje . Oprócz tego Pan Dominik skrupulatnie prowadzi dokumentację oraz sprawdza i notuje postępy w sprawności pacjenta - w zależności od poprawy i postępów umawia terminy wizyt. Zawsze dyspozycyjny ,pełen energii i daje z siebie wszystko aby pomóc drugiemu człowiekowi .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human fizjoterapia

Pan Dominik holistycznie ocenia problem, nie skupia się jedynie na źródle bólu, ale głównie na jego przyczynie. Potrafi w przystępny sposób przekazać informacje dotyczące ćwiczeń i dalszego postępowania.
Polecam ze względu na profesjonalizm, doświadczenie, chęć pomocy, a przede wszystkim za skuteczność.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human terapia manualna

Pana Dominika nazywamy rodzinnym "cudotwórcą" gdyż potrafi bardzo trafnie zdiagnozować problem a następnie bardzo skutecznie go wyeliminować. Trafiłam do gabinetu kuśtykając a wyszłam lekkim krokiem. Najlepszy fizjoterapeuta do jakiego trafiłam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból pleców, głowy, ograniczona ruchomość szyi

Dominika poznałam na etapie, gdy moja głowa ruszała się w połowie zakresu, ból pleców nie pozwalał wysiedzieć całego dnia przy biurku, a codzienny ból głowy był coraz bardziej uporczywy.
Aktualnie, po kilku miesiącach, głowa boli mnie sporadycznie, plecy nie bolą wcale a głowa skręca się w pełnym zakresie.
Dominik za każdym razem tłumaczy co robi, skąd się co bierze i z czego wynika, jest dociekliwy w szukaniu przyczyny bólu. Informuje o etapie leczenia i co będzie robił następnym razem.
Regularnie przypomina o ćwiczeniach w domu proponując nowe, weryfikując ich wykonywanie, dba o ergonomię stanowiska pracy, ale nawet nawadnianie organizmu. Do tego wszystkiego jest dyskretny, miałam poczucie bezpieczeństwa i komfortu, pomimo tego, że często byłam w samej bieliźnie.
Słowem - polecam gorąco!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human ostry, utrzymujący się ból lędźwiowy

Mam 53 lata, siedzącą pracę, zbyt mało aktywności i niestety oględnie mówiąc parę kilo nadwagi...
Jak do tej pory bóle lędźwiowe chyba jak każdemu czasem się zdarzyły i były nieprzyjemne, ale zawsze czymś uzasadnione i mijające. A nagle dopadł mnie ból tak silny, że mimo woli, zgięłam się w pół i nie szło się wyprostować ...Pomoc ? Pan Dominik :);
już czuję się lepiej ,a wiem od niego , że w zakresie tego problemu można jeszcze coś zrobić.
Cieszę się, że go spotkałam i polecam, bo mam przekonanie, że wie co robi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: human4Human zmęczeniowe złamanie kości kulszowej

Do Dominika trafiłam przypadkowo... jednak ten przypadek spowodował ze trafiłam na najlepszego fizjoterapeutę od wielu lat. Oboje z mężem biegamy, wiec nie raz dane było nam odwiedzać fizjoterapeutów z różnymi dolegliwościami, mniej lub bardziej poważnymi. Współpracujemy z Dominikiem już ponad 2 lata. Chodzę z mężem do Dominika regularnie co 2 tygodnie. Dominik dba o to by nie dopuścić do jakichkolwiek kontuzji.

mgr Dominik Krajewski (Kupka)

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem mężczyzną który ma 24 lata, mam następujący problem. W styczniu 2017 zaczęło mnie boleć na dole kręgosłupa, więc udałem się do lekarza który stwierdził, że to Rwa Kulszowa, dał mi zastrzyki i l4 na 10 dni, pomogło ból minął, ale poźniej wrócił, więc udałem się już do lekarza specjalisty ( otopeda - trumolog ). On wysłał mnie na badanie RTG, okazało się, że wszystko dobrze ale ból dalej był, wiec postanowiłem na własną rękę zrobić badanie rezonansem magentycznym na którym wyszło jak on to powiedział "Kręgosłup zepsuty" czyli przepuklina l5-s1. Napiszę, co mi wyszło w orzeczeniu.

"Dyskretne lewoboczne skrzywienie odcinka leździowego z zachowaniem fizycznej lordozy lędźwiowej"
"Na wysokosci L5-S1 obecna jest prawoboczna pjm krążka miedzykręgowego z uciskiem prawego korzenia nerwowego L5"
"Zaostrzenia krawędzi przednich trzonów kręgów L5 i S1'

Zmieniłem pracę i objawów juz wg nie odczuwałem gdy naglę zaczęło mnie boleć w górzę kręgosłupa i odrazu poszedłem na rezonans na którym wyszło:

Odcinek szyjny kręgosłupa o zniesionej fizjologicznej lordozie
Na wysokości C-5 C-6 obecne jest okrężne uwypuklenie krążka miedzykręgowego z modelowaniem zaryzsu więzadła podłużnego tylniego kręgosłupa

TERAZ MOJE PYTANIE!!

Czy z takim kręgosłupem mogę uprawiać sport? Konkretnie BOKS, bardzo mi na tym zależy.

Opisy MRI, które Pan przedstawił nie przekreślają możliwości trenowania boksu (podobne opisy widuję u pacjentów praktycznie każdego tygodnia) - inaczej mówiąc jest szansa na powrót do sportu. Następne kroki które polecam to odpowiednia rehabilitacja. Po wstępnym badaniu na pierwszej wizycie, analizie Pana objawów i opisie MRI który już Pan ma, będzie można odpowiedzieć na Pana pytanie z większym prawdopodobieństwem.

mgr Dominik Krajewski (Kupka)

Pytanie dotyczące ból kolana

Mam stwierdzona przewlekłą rwe kulszowa. Cały czas mam dretwienie lewej nogi .ból od zewnątrz nogi od biodra do koski najbardziej odczuwalny w obrębie kostki zgiecia kolana.biodra od zewnątrz po lewej stronie zastrzyki pomagają na góra 2 miesiące co robić bo żyję z bólem już 4 lata dzień i noc pozdrawiam

Podobnie jak w poprzednim komentarz polecam wizytę u fizjoterapeuty/osteopaty/terapeuty manualnego. Takie objawy mogą być skutkiem kompresji nerwu lub naczynia, które dany nerw zaopatruje. Konieczna może być praca manualna (np. mobilizacje stawów, terapia tkanek miękkich czy manipulacje powięzi) w rejonie kręgosłupa lub/i przebiegu danego nerwu.

mgr Dominik Krajewski (Kupka)

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta specjalizujący się w terapii dolegliwości bólowych układu ruchu np. dyskopatia, przeciążenia mięśni i stawów, kontuzje sportowe oraz w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania