Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Suleckiego 2h, Toruń
Przychodnia weterynaryjna VET-MED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna VET-MED Inny

Wspaniały lekarz. Mój kontakt z lekarzem dotyczył zabiegu operacyjnego ( złamanie łapki tylnej u kota- Tofika). Lekarz wyjaśnił jakiego rodzaju zabieg musi być wykonany, zapytany o koszty leczenia podał kwotę i do mnie należała decyzja o podjęciu leczenia, oczywiście bez zastanowienia zgodziłam się na leczenie. Była to bardzo dobra decyzja. Kotek jest zdrowy, szczęśliwy i biega jak szalony. Myślę, że ważną informacją jest to, że lekarz nie nadwyrężył zdrowia kota tzn. jeżeli RTG nie wymagało podania znieczulenia, a tak było w przypadku naszego kotka to znieczulenia nie zastosował. Podsumowując bardzo dobry lekarz, godny zaufania , uczciwy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna VET-MED

Chodziłam po paru lecznicach w Toruniu z problemem okulistycznym, za późno niestety trafiłam do doktor Stolińskiej, która ma nie tylko ogromną wiedzę, nieporównywalną do innych lekarzy ale przede wszystkim sprzęt dzięki czemu mój kot miał zdiagnozowaną jaskrę. Najlepszy zwierzęcy okulista w mieście! nie chodzę już nigdzie indziej, zdecydowanie polecam!!!!!


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek! Ma wielkie serce dla zwierząt. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Oceniam go - najlepiej jak się tylko da. To piękne, że mamy w Toruniu człowieka potrafiącego z takim zaangażowaniem pomagać zwierzakom - tym dużym i tym całkiem malutkim :) Przeprowadził poważny zabieg, mojej suczce (Bernardyn) dzięki dok.Dawidowi Pękale i całemu zespołowi lekarzy mój pies może dalej normalnie żyć,biegać cieszyć się życiem jesteśmy wdzięczni to super specjalista Polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Zły lekarz, dużo opowiada na temat swoich szkoleń i wiedzy a w praktyce zero empatii dla zwierzaków nastawiony jedynie na zarabianie pieniędzy za wszelką cenę. Byliśmy jego pacjentami przez kilka lat. Dopóki wizyty związane były tylko ze zwykłymi szczepieniami było ok. Kiedy jednak mój pies nagle doznał poważnego urazu i ciężko zachorował, był bardzo obolały nie mogłam go podnieść ani tym bardziej przewieźć, a było już po godzinach otwarcia przychodni, pan Pękala kategorycznie odmówił przyjazdu do niego wieczorem nawet nie pytając się dokładnie co psu dolega. Stwierdził po prostu że nie praktykuje takich wizyt, co zresztą okazało się niezgodne z prawdą bo w cenniku w przychodni cena za wizytę domową jest wyraźnie wskazana. Zaznaczam ,że byliśmy jego pacjentami od kilu lat i doskonale wiedział kto dzwoni. Po prostu akurat mu się nie chciało, chociaż prosiliśmy go bardzo i miał świadomość że pies bardzo cierpi. Tak więc mimo ,że z pozoru mieliśmy "swojego" weterynarza od kilku lat, prawdziwej pomocy dla chorego pieska musieliśmy szukać w innych przychodniach. Dla innych weterynarzy, którzy nie znali mojego psa, przyjazd do domu i podanie zastrzyku p/bólowego w takiej sytuacji było czymś oczywistym. Stanowczo odradzam zatem pana Pękalę i jego przychodnię. Często na dyżurze są tylko technicy którzy nie maja pojęcia o leczeniu zwierząt. Jeśli chce się tylko szczepić zwierzęta można tam chodzić. Jeśli chodzi o leczenie zwierzaka, na którym nam zależy lepiej stamtąd uciekać i fachowej pomocy szukać gdzie indziej.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pękała zdiagnozował u mojego psa powiększone serce i wodę w płucach….Tymczasem okazało się, że ma przepuklinę przeponową. Była seria badań-usg, rtg itd. Nie ma wody w płucach, powiększonego serca tym bardziej. Moj pies jest po operacji i nie ma się dobrze, szkoda tylko, że przez rok czasu niepotrzebnie przyjmował leki nasercowe i męczył się z jelitami, które podeszły pod serce.


R
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista wysokiej klasy. W tej przychodni traktuje się zwierzęta z należnym im oddaniem. Polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Nasz piesek miał poważny problem ze stawem kolanowym-wypadanie rzepki.Pan dr Pękala rzeczowo, bez owijania w bawełnę i co najważniejsze w sposób profesjonalny postawił diagnozę
-konieczny zabieg i to jak najszybciej.Głęboka rekonstrukcja stawu kolanowego przyniosła zadowalający efekt.Piesek coraz lepiej chodzi i rokowania w tej kwestii są nad wyraz pozytywne.Słowa uznania dla Pana doktora.Nadmienię jeszcze,że personel lecznicy stwarza
miłą i ciepłą atmosferę pozwalającą na powierzanie,bez obaw,opiece weterynaryjnej naszych
podopiecznych.Tak trzymać Szanowni Państwo!!P
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny czlowiek, profesjonalny i sympatyczny, zaryzykuje stwierdzenia ze "zwierzeta go lubia" wie jak sie obchodzic z jakim zwierzeciem a one sa na prawde czesto mniej zestresowane niz jak wlasciciel sam stara sie zrobic ogledziny. Polecam jest to czlowiek godny zaufania i na pewno zawsze starajacy sie zrobic robote dokladnie a nie jak na tasmie w fabryce.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam świetna opieka nad zwierzętami. Dotyczy to wszystkich pracowników. Chciałabym żeby NFZ również się tak opiekował i interesował pacjentami jak Doktorzy w przychodni zwierzętami,


K
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam! Pan Dawid zna się na rzeczy i wie co robić. Moja akrobatka (kot) uszkodziła sobie kolano - wyskoczyła rzepka z kolana. Pan Dawid jasno postawił diagnozę i co trzeba zrobić. Co do ceny też się dogadaliśmy. Zabieg się udał. Wszystko ok.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie