Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Wyszyńskiego 1, Konin Przyjmuje na NFZ
Wojewódzki Szpital Zespolony

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oncology Gynecology Western General Hospital in Edinburgh SZKOCJA(staż) Obstetrics and Gynecology Tri Service General Hospital in Taipei, T...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta odbyła się w Salve Łódź na ul. Wujaka dot. przebiegu ciąży. Lekarz był roztargniony i spieszył się. Nie zdążyłam zadać pytań. Lekarz miał wystawić kontynuację zwolnienia elektr. o czym zapomniał. Nie wystawił go przy mnie, tylko zapisał dane na kartce i miał później wysłać. Okazało się, że lekarz cały czas twierdził, że wysłał jednak wcale tego nie zrobił. Po mojej interwencji u kierownik przychodni zwolnienie w końcu wystawił inny lekarz obecny w przychodni. Przez roztargnienie lekarza mogłam stracić prawo do zasiłku. Straciłam czas i nerwy dzwoniąc do firmy, ZUSu oraz jeżdżąc do przychodni. Nauczka na przyszłość, by zawsze brać papierową wersję zwolnienia. Lekarza nie polecam!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry lekarz. W kontakcie z pacjentem miły, uśmiechnięty. Na wszystkie pytanie wyjaśnia powoli i przekonująco. W czasie pobytu w szpitalu we Włocławku interesuje się pacjentem przed i po operacji. Polecam serdecznie. Godny polecenia


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrolna

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora. Moje wrażenie-bardzo pozytywne, to przemiły człowiek, odnosi się z szacunkiem do pacjenta, skupia na nim swoją uwagę, tłumaczy co robi; po mojej prośbie o wyjaśnienie mojego stanu, jego następstw i ewentualnych przyczyn, nie miał problemu żeby mi wszystko opowiedzieć. Niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim. Kolejki są długie ale warto poczekać, ja już do innego ginekologa nie pójdę, cieszę się że w Koninie jest osoba z pasją i powołaniem takim jakie prezentuje Pan Luwański.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badanie kontrolne

Bardzo przystępny, kompetentny, delikatny, kulturalny lekarz. Pan doktor przyjął również moją mamę, która nie była umówiona i uspokoił ją, ponieważ przyszła z pewną niepokojącą diagnozą. Mega wielki pozytyw! Cieszę się, że taki cudowny lekarz jest w naszym Koninie.????


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz, moja ciąża była od początku zagrożona, poprzednie 2 x poroniłam. Pan doktor poprowadził ciąże w sposób bardzo profesjonalny, a teraz cieszymy się z mężem naszym Adasiem. Dziękujemy Panie doktorze! Bardzo polecam.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony poród

Cudowny, wspaniały, pełen empatii człowiek i lekarz. Dzięki niemu żyję i mam zdrowe dziecko. Rodziłam podczas dyżuru pana doktora. Jak tylko stwierdził, że pokazały się komplikacje, natychmiast przeprowadził cesarskie ciecie. Nie wiem, co by z nami było, gdyby nie jego błyskawiczna reakcja. Do tego był niesłychanie miły.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Rutynowa wizyta kontrolna

Nie polecam. Udałam się na wizytę celem wykonania kontrolnej cytologii po porodzie, lekarz pobrał materiał do badania i stwierdził, że mam niewielką nadżerkę. Zdziwiłam się bo na wizycie po połogu dr prowadząca nic takiego nie zaobserwowała, dodatkowo brak jakichkolwiek objawów z tego tytułu. Lek. Luwański zaordynował kolejną wizytę. Na następnej wdrożył leczenie, tj. globulki Betadine. Upominałam, że jestem matką karmiącą, stwierdził, że nie szkodzi. Leku nie wykupiłam, ponieważ w leksykonie laktacyjnym ma kategorię L4, dodatkowo jest to preparat z jodem, a lekarz nie przeprowadził wywiadu w odniesieniu do chorób tarczycy, a na takową cierpię. Tym samym lekarz stracił moje zaufanie. Poszłam do dr, która prowadziła ciążę, okazało się, że żadnej nadżerki nie mam i nigdy nie miałam. Sama jestem lekarzem (nie przyznałam się), więc nie wyrządził większej krzywdy fikcyjną nadżerką i lekiem niedozwolonym w czasie karmienia piersią. Odradzam wizyty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Oncology Gynecology Western General Hospital in Edinburgh SZKOCJA(staż) Obstetrics and Gynecology Tri Service General Hospital in Taipei, T...

Zobacz pełen opis