lek.

Dariusz Zaryjewski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

347 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
90 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
347 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badanie ginek-poloznicze

  Do Pana Doktora trafiłam w 12 tygodniu ciąży. Poprzedni "specjalista" podczas wizyty refundowanej stwierdził, że nie widzi kości nosowej, ale jeśli powtórzę badanie (oczywiście prywatnie) to wszystko powinno być w porządku. Badanie powtórzyłam, ale u doktora Zaryjewskiego i po pierwszej wizycie wiedziałam, że chcę aby to on prowadził moją ciążę. Każda kolejna wizyta odbyła się w przyjaznej dla pacjenta, komfortowej atmosferze. Pan Doktor jest świetnym fachowcem z ogromną dozą empatii i zrozumienia. Wszystko odbywa się wg planu badań ciężarnej, uprzednio ustalonego i omawianego każdorazowo. Dzięki takiej skrupulatności wiedziałam dokładnie jakie badania, na którym etapie ciąży wykonać, co oznaczają ich wyniki etc. W porę została rozpoznana cukrzyca ciążowa, przepisany Acard, czy dodatkowa suplementacja żelaza. Ostatecznie, mogę to śmiało napisać, dzięki Panu Doktorowi, urodziłam zdrowego i wspaniałego syna. Naturalnie, bez żadnych komplikacji, przy pomocy wspaniałego personelu SM w Elblągu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badanie ginek-poloznicze

  Pan doktor jest...normalny. Nie słodzi, nie bajdurzy, tylko wyraża się konkretnie i na temat. W moim przypadku wizyta przebiegła bez zażenowania i skrępowania. Jestem zadowolona i pewnie wrócę w przyszłości.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Do gabinetu trafiłam po przeczytaniu opinii w internecie..i to był bardzo dobry wybór. Pan doktor uważnie słucha pacjentki- udziela wyczerpujących odpowiedzi.Pełen profesjonalizm.Polecam .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jestem bardzo zadowolona z podejścia lekarza do pacjenta , gabinet lekarza jest czysty , wyposażony w nowoczesne sprzęty które umożliwiają pacjentowi swobode podczas badania ginekologicznego . Doktor ma specjalistyczne podejście do pacjenta . Podczas wizyty nie odczuwałam stresu a swobodę , lekarz odpowiadał na każde moje pytanie nie jedynym słowem ( gdzie spotkałam takich lekarzy ) lecz kilkoma zdaniami . Każdej kobiecie czy tez nastolatce poleciłabym właśnie Pana Doktora .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: USG płodu

  Pełen profesjonalizm. Lekarz kompetentny, dokładny, spokojny, do tego bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Była to mój pierwsza wizyta. Doktor wykazał się fachowym a zarazem uprzejmym podejściem do pacjenta.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Bardzo dobry lekarz ginekolog z dużym doświadczeniem.Profesjonalnie podchodzi do pracy.Gabinet w pełni wyposażony.Zawsze chętnie powtórzę wizytę i polecę każdej kobiecie.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i chociaż była to moja pierwsza wizyta, w razie potrzeby wiem do kogo mam się udać.Lekarz konkretny, rzeczowy a przy tym bardzo miły co daje poczucie komfortu. Świetnie wyposażony gabinet. Polecam w 100 %

 • A
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pana Doktora znam już bardzo długo prowadził mi dwie ciąże i z chęcią wróciłam by zasięgnąć porady. Jestem pacjentka z cukrzycą choruje już 33 lata a mimo tego mam zdrowe dzieci i to dzięki Panu Doktorowi. Dziękuję bardzo i polecam.

 • Y
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo mily i delikatny Pan Doktor. Rozwial moje watpliwosci i wszystko dokladnie wytlumaczyl. Polecam serdecznie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl (http://www.femmed.com.pl/?page_id=26)
  _______________________________________________________________________
  W dzisiejszej ginekologii a zwłaszcza w położnictwie olbrzymie znaczenie ma diagnostyka ultrasonograficzna. Jest ona moim "konikiem" - rozwojowi tej umiejętności poświęciłem wiele lat swojej pracy zawodowej. Szczególnym obszarem mojego zainteresowania jest echokardiografia płodowa(badanie serca płodu) - maksymalne wyzwanie we współczesnym położnictwie. PAMIĘTAJCIE PANIE - dzisiejsza diagnostyka USG to już nie tylko oglądanie jak dzidziuś się rusza, jak mu bije serduszko i jaką ma płeć. DZISIAJ powinniśmy widzieć znacznie więcej !!! Dzisiejsza ultrasonografia umożliwia dokładną ocenę drobnych fragmentów serduszka i innych narządów waszych dzieci !!! To są podstawy współczesnej diagnostyki prenatalnej, która umożliwia leczenie chorób waszych dzieci jeszcze przed urodzeniem, wybranie właściwego miejsca porodu aby dziecko uzyskało właściwą pomoc zaraz po urodzeniu. PAMIĘTAJCIE - ocena płci to najmniejszy problem w USG - ocena płci to jak malutki kroczek dorosłego człowieka. Proszę pamiętać, że badanie USG wykonane nie przez profesjonalistę, na złej jakości sprzęcie może FAŁSZYWIE USPOKOIĆ. Stwierdzenie, że "wszystko jest w porządku" jest prawdziwe w 95 przypadkach na 100. W 5% fałszywie uspokaja. Zwróćcie uwagę na dokumentację badania wydaną przez lekarza, opis badania, wydane zdjęcia. Jeśli tego brakuje - macie podstawę sądzić, że badanie nie jest PROFESJONALNIE wykonane, a co za tym idzie - te 5% - to może być WASZE DZIECKO. Może to brzmi trochę jak straszenie, a mi zależy na tym żeby was uspokoić. Ale nie FAŁSZYWIE uspokoić. Badania USG wykonuję na wysokiej klasy sprzęcie, wyniki wydawane są zawsze w formie opisu z dołączoną dokumentacją zdjęciową - to jest STANDARD badania USG. Badanie prenatalne z oceną ryzyka chorób genetycznych jest akredytowane przez Fetal Medicine Foundation z Londynu. STANDARDEM takiego badania jest raport generowany z programu FMF z określeniem ryzyka aberracji chromosomalnych.
  Często zgłaszanym problemem przez pacjentki jest tzw "NADŻERKA". Temat jest bardzo kontrowersyjny wśród lekarzy ginekologów, a tak naprawdę w dobrze rozumianym interesie zdrowotnym każdej kobiety żadnych kontrowersji nie powinno być. Większość rozpoznawanych "nadżerek" jest prawidłowymi, występującymi u większości młodych kobiet ektopiami gruczołowymi szyjki macicy, nie wymagającymi ŻADNEGO "LECZENIA". Więcej - "leczenie" może być bardzo ryzykowne dla kobiety choćby z uwagi na ryzyko powstania raka szyjki w przyszłości. Żeby dobrze zrozumieć temat (i nie być odebranym jako podżegający do anarchii:)) - polecam przeczytanie artykułu na stronie Profesora Jana Madeja i jego syna dr.Jacka Madeja. Obaj są niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie chorób szyjki macicy. Link do strony:
  http://www.kolposkopia.com/nadzerka_mity_legendy_i_cala_prawda.html

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • WAM w Łodzi wydział lekarski 1992

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2002"; Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2005"; Nagroda "Ultrasonograficzna Zagadka Miesiąca Roku 2006" sekcji echokardiografii płodowej PTU
 • Certyfikat FMF prof. Nikolaides (https://courses.fetalmedicine.com/fmf/certificate/1?locale=en&user_id=73182)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • "Kardiologia prenatalna i echokardiografia płodowa" 10.2003 Szpital Kliniczny im.Ks.Anny Mazowieckiej Warszawa, Poradnia Echokardiografii płodowej

Certyfikaty

Najbliższe terminy:

kolejne dni