lek.

Dariusz Zaryjewski

Ginekolog

330 opinii +dodaj

UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
330 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badanie w 21 tyg ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, byłam po raz pierwszy i zapewne nie ostatni, Pan doktor super wszystko opowiadał , pokazywał, tłumaczył, nie spieszył się, było to połówkowe usg w ciąży. Badanie było bardzo dokładne, a zobaczyć maleństwo w 3d...bezcenne :) na pewno do Pana doktora wrócę. Dziękuję i pozdrawiam Joanna K.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Zaryjewski DariuszUsługa: ciaża

  Dr. Zaryjewski to lekarz godny zaufania. Zawsze służy pomocą i radą. Jest nim lekarzem od ok 18 lat. Pomógł w przyjściu na świat 2 moich dzieci i bez wachania oddałam się pod jego opieke przy 3 dziecku. Jest to lekarz z wielkim sercem i poczuciem humoru.

 • A
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badanie ginekologiczne

  Jak zawsze pan doktor miły i uśmiechnięty. Profesjonalna wizyta, wysłuchanie pacjenta, szczegółowe badanie, fachowa porada co oceniam na ogromny plus.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie. Byłam mile zaskoczona. Pan doktor to prawdziwy profesjonalista. Wizyta przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia odnośnie nurtujących mnie problemów. Na pewno w niedalekiej przyszłości na pierwszą wizytę umówię moją córkę. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jedyny lekarz do którego wracam z miłą chęcią. Pan doktor otwarty jest na "potrzeby" swoich pacjentek, rzetelny i cierpliwy. Szczerze polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Super! Serdecznie polecam! Bardzo rzetelnie przeprowadzone badania. Bardzo swobodna i komfortowa atmosfera! Pełen profesjonalizm! Absolutnie znakomity! Gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor świat byłby zdrowszy, mądrzejszy i piękniejszy ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Pan doktor reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej, a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Dobro pacjenta jest najważniejsze. Kolejna wizyta to krok dalej, a nie stanie w miejscu. USG z opisem i dalsze zalecenia przy każdej wizycie. Serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: ciąża

  Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjentki. Polecam doktora z czystym sumieniem i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Można z doktorkiem pośmiać się i poważnie porozmawiać. Jest naprawdę dobrym lekarzem!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kontrolna

  Przyjazny, sympatyczny, poświęcający dużo uwagi, wyjaśniający wszystko, delikatny i elokwentny lekarz. Polecam zdecydowanie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jak zawsze kompetentny. Wyczerpująco udzielił odpowiedzi, nawet wyprzedzając pytania. Więcej takich lekarzy!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl (http://www.femmed.com.pl/?page_id=26)
  _______________________________________________________________________
  W dzisiejszej ginekologii a zwłaszcza w położnictwie olbrzymie znaczenie ma diagnostyka ultrasonograficzna. Jest ona moim "konikiem" - rozwojowi tej umiejętności poświęciłem wiele lat swojej pracy zawodowej. Szczególnym obszarem mojego zainteresowania jest echokardiografia płodowa(badanie serca płodu) - maksymalne wyzwanie we współczesnym położnictwie. PAMIĘTAJCIE PANIE - dzisiejsza diagnostyka USG to już nie tylko oglądanie jak dzidziuś się rusza, jak mu bije serduszko i jaką ma płeć. DZISIAJ powinniśmy widzieć znacznie więcej !!! Dzisiejsza ultrasonografia umożliwia dokładną ocenę drobnych fragmentów serduszka i innych narządów waszych dzieci !!! To są podstawy współczesnej diagnostyki prenatalnej, która umożliwia leczenie chorób waszych dzieci jeszcze przed urodzeniem, wybranie właściwego miejsca porodu aby dziecko uzyskało właściwą pomoc zaraz po urodzeniu. PAMIĘTAJCIE - ocena płci to najmniejszy problem w USG - ocena płci to jak malutki kroczek dorosłego człowieka. Proszę pamiętać, że badanie USG wykonane nie przez profesjonalistę, na złej jakości sprzęcie może FAŁSZYWIE USPOKOIĆ. Stwierdzenie, że "wszystko jest w porządku" jest prawdziwe w 95 przypadkach na 100. W 5% fałszywie uspokaja. Zwróćcie uwagę na dokumentację badania wydaną przez lekarza, opis badania, wydane zdjęcia. Jeśli tego brakuje - macie podstawę sądzić, że badanie nie jest PROFESJONALNIE wykonane, a co za tym idzie - te 5% - to może być WASZE DZIECKO. Może to brzmi trochę jak straszenie, a mi zależy na tym żeby was uspokoić. Ale nie FAŁSZYWIE uspokoić. Badania USG wykonuję na wysokiej klasy sprzęcie, wyniki wydawane są zawsze w formie opisu z dołączoną dokumentacją zdjęciową - to jest STANDARD badania USG. Badanie prenatalne z oceną ryzyka chorób genetycznych jest akredytowane przez Fetal Medicine Foundation z Londynu. STANDARDEM takiego badania jest raport generowany z programu FMF z określeniem ryzyka aberracji chromosomalnych.
  Często zgłaszanym problemem przez pacjentki jest tzw "NADŻERKA". Temat jest bardzo kontrowersyjny wśród lekarzy ginekologów, a tak naprawdę w dobrze rozumianym interesie zdrowotnym każdej kobiety żadnych kontrowersji nie powinno być. Większość rozpoznawanych "nadżerek" jest prawidłowymi, występującymi u większości młodych kobiet ektopiami gruczołowymi szyjki macicy, nie wymagającymi ŻADNEGO "LECZENIA". Więcej - "leczenie" może być bardzo ryzykowne dla kobiety choćby z uwagi na ryzyko powstania raka szyjki w przyszłości. Żeby dobrze zrozumieć temat (i nie być odebranym jako podżegający do anarchii:)) - polecam przeczytanie artykułu na stronie Profesora Jana Madeja i jego syna dr.Jacka Madeja. Obaj są niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie chorób szyjki macicy. Link do strony:
  http://www.kolposkopia.com/nadzerka_mity_legendy_i_cala_prawda.html

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • WAM w Łodzi wydział lekarski 1992

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2002"; Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2005"; Nagroda "Ultrasonograficzna Zagadka Miesiąca Roku 2006" sekcji echokardiografii płodowej PTU
 • Certyfikat FMF prof. Nikolaides (https://courses.fetalmedicine.com/fmf/certificate/1?locale=en&user_id=73182)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • "Kardiologia prenatalna i echokardiografia płodowa" 10.2003 Szpital Kliniczny im.Ks.Anny Mazowieckiej Warszawa, Poradnia Echokardiografii płodowej

Certyfikaty