lek.

Dariusz Zaryjewski

Ginekolog

323 opinie +dodaj

Umów wizytę 84 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
323 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: ciąża

  Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjentki. Polecam doktora z czystym sumieniem i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Można z doktorkiem pośmiać się i poważnie porozmawiać. Jest naprawdę dobrym lekarzem!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kontrolna

  Przyjazny, sympatyczny, poświęcający dużo uwagi, wyjaśniający wszystko, delikatny i elokwentny lekarz. Polecam zdecydowanie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Jak zawsze kompetentny. Wyczerpująco udzielił odpowiedzi, nawet wyprzedzając pytania. Więcej takich lekarzy!

 • Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: ciąża bliźniacza

  Pan doktor prowadzi moją ciążę bliźniaczą i jestem bardzo zadowolona.

  Jest to specjalista na najwyższym poziomie, o wysokiej kulturze osobistej. Co warto podkreślić podczas wizyty nie ma mowy o żadnym pośpiechu (mimo sporej ilości pacjentek). Pan doktor zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu, by spokojnie mnie zbadać, odpowiedzieć na moje wszelkie pytania i wątpliwości.
  Pan doktor posiada świetnie wyposażony, przestronny i bardzo komfortowy gabinet. Fajne jest też to, że Pan doktor przykłada dużo energii podczas każdego badania USG, by zrobić dobre ujęcie do wydruku na pamiątkę ;
  No i przemiłe Panie z rejestracji jako wisienka na torcie.
  Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych ginekologów w Elblągu (a z kilkoma miałam już do czynienia). Jeśli szukacie specjalisty, który bezpiecznie i komfortowo poprowadzi Waszą ciążę to jestem pewna, że doktor Zaryjewski z pewnością spełni Wasze wszystkie wymagania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badania prenatalne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Wszystko bardzo dokładnie wytlumaczone . Pan doktor bardzo sympatyczny można o wszystko zapytac . Polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: badanie ginekologiczne

  Znam doktora od wielu lat i jak zwykle wizyta przebiegła w bardzo miłej atmoferze. Pełen profesjonalizm. Niezdecydowanym bardzo polecam. Na pewno będą usatysfakcjonowani.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z pomysłem i podejściem do pacjenta budzący zaufanie i posiadający duża wiedzę. Konkretny nie naciagajacy na dodatkowe koszty. Polecam każdemu

 • Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: kontrolna wizyta ginekologiczna

  Dr. Zaryjewskim to fantastyczny lekarz!!! Zawsze wysłucha i wyczerpująco udzieli odpowiedzi. Dzięki osobowości i profesjonalizmowi Pana doktora, wiem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję serdecznie i cieszę się bardzo, że do Pana trafiłam.

 • A
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka Lekarska

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor bada delikatnie, dokładnie tłumaczy, pokazuje. Sprzęt ma naprawdę bardzo dobry. Pan Doktor przykrą wiadomość przekazał taktownie, ze spokojem - dziękuję. Czułam się potraktowana indywidualnie. Znalazłam swojego ginekologa. Polecam.

 • I
  Lokalizacja: FEMMED Położnictwo i Ginekologia Praktyka LekarskaUsługa: USG 3/4D

  Sympatyczny i uśmiechnięty lekarz z dobrym podejściem do pacjenta :-)
  Bardzo Dokładnie podchodzi do badania usg 3/4 D
  Jestem zadowolona z wizyty
  Polecam serdecznie wizyty u doktora :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: W razie braku wolnych miejsc w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem między godz.12.00-18.00 pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.femmed.com.pl (http://www.femmed.com.pl/?page_id=26)
  _______________________________________________________________________
  W dzisiejszej ginekologii a zwłaszcza w położnictwie olbrzymie znaczenie ma diagnostyka ultrasonograficzna. Jest ona moim "konikiem" - rozwojowi tej umiejętności poświęciłem wiele lat swojej pracy zawodowej. Szczególnym obszarem mojego zainteresowania jest echokardiografia płodowa(badanie serca płodu) - maksymalne wyzwanie we współczesnym położnictwie. PAMIĘTAJCIE PANIE - dzisiejsza diagnostyka USG to już nie tylko oglądanie jak dzidziuś się rusza, jak mu bije serduszko i jaką ma płeć. DZISIAJ powinniśmy widzieć znacznie więcej !!! Dzisiejsza ultrasonografia umożliwia dokładną ocenę drobnych fragmentów serduszka i innych narządów waszych dzieci !!! To są podstawy współczesnej diagnostyki prenatalnej, która umożliwia leczenie chorób waszych dzieci jeszcze przed urodzeniem, wybranie właściwego miejsca porodu aby dziecko uzyskało właściwą pomoc zaraz po urodzeniu. PAMIĘTAJCIE - ocena płci to najmniejszy problem w USG - ocena płci to jak malutki kroczek dorosłego człowieka. Proszę pamiętać, że badanie USG wykonane nie przez profesjonalistę, na złej jakości sprzęcie może FAŁSZYWIE USPOKOIĆ. Stwierdzenie, że "wszystko jest w porządku" jest prawdziwe w 95 przypadkach na 100. W 5% fałszywie uspokaja. Zwróćcie uwagę na dokumentację badania wydaną przez lekarza, opis badania, wydane zdjęcia. Jeśli tego brakuje - macie podstawę sądzić, że badanie nie jest PROFESJONALNIE wykonane, a co za tym idzie - te 5% - to może być WASZE DZIECKO. Może to brzmi trochę jak straszenie, a mi zależy na tym żeby was uspokoić. Ale nie FAŁSZYWIE uspokoić. Badania USG wykonuję na wysokiej klasy sprzęcie, wyniki wydawane są zawsze w formie opisu z dołączoną dokumentacją zdjęciową - to jest STANDARD badania USG. Badanie prenatalne z oceną ryzyka chorób genetycznych jest akredytowane przez Fetal Medicine Foundation z Londynu. STANDARDEM takiego badania jest raport generowany z programu FMF z określeniem ryzyka aberracji chromosomalnych.
  Często zgłaszanym problemem przez pacjentki jest tzw "NADŻERKA". Temat jest bardzo kontrowersyjny wśród lekarzy ginekologów, a tak naprawdę w dobrze rozumianym interesie zdrowotnym każdej kobiety żadnych kontrowersji nie powinno być. Większość rozpoznawanych "nadżerek" jest prawidłowymi, występującymi u większości młodych kobiet ektopiami gruczołowymi szyjki macicy, nie wymagającymi ŻADNEGO "LECZENIA". Więcej - "leczenie" może być bardzo ryzykowne dla kobiety choćby z uwagi na ryzyko powstania raka szyjki w przyszłości. Żeby dobrze zrozumieć temat (i nie być odebranym jako podżegający do anarchii:)) - polecam przeczytanie artykułu na stronie Profesora Jana Madeja i jego syna dr.Jacka Madeja. Obaj są niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie chorób szyjki macicy. Link do strony:
  http://www.kolposkopia.com/nadzerka_mity_legendy_i_cala_prawda.html

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • WAM w Łodzi wydział lekarski 1992

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2002"; Nagroda "Lekarz Różowej wstążk - Przyjazny Kobiecie edycja 2005"; Nagroda "Ultrasonograficzna Zagadka Miesiąca Roku 2006" sekcji echokardiografii płodowej PTU
 • Certyfikat FMF prof. Nikolaides (https://courses.fetalmedicine.com/fmf/certificate/1?locale=en&user_id=73182)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • "Kardiologia prenatalna i echokardiografia płodowa" 10.2003 Szpital Kliniczny im.Ks.Anny Mazowieckiej Warszawa, Poradnia Echokardiografii płodowej

Certyfikaty