Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 276..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Al. Jerozolimskie 65/79 (budynek Hotel Marriott), Śródmieście, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
99 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Stanowczo odradzam wizyty u dr Niksińskiego. Dodam jeszcze, że wizyta była teleporadą, w której chciałam uzyskać skierowanie na cytologię. Pan doktor spojrzał na wynik poprzedniej cytologii, która była robiona dwa lata temu i powiedział, że skierowanie może mi wystawić dopiero za rok. Zdziwiłam się bardzo i zapytałam, czemu dopiero za rok, a on odpowiedział, że tak orzekł cytolog i mam to przecież napisane na wyniku badania sprzed dwóch lat. Jest to oczywiście nieprawdą, bo na wyniku nie mam nic takiego napisanego i cytolog nie decyduje o tym kiedy ma być wykonane kolejne badanie, tylko lekarz, u którego się leczy. Dodatkowo powiedziałam, że wcześniej miałam robioną cytologię co pół roku i nigdy nie było z tym problemu, a także, że jedną bardzo ciężką chorobę mam już za sobą. Pan doktor, tylko powtórzył to co mówił wcześniej, że cytolog tak orzekł i nie będzie mi tego tłumaczył przez telefon. Jedyny plus z wizyty jest taki, że była to teleporada i nie musiałam jeździć do przychodni w celu zmarnowania czasu. Po tej wizycie w innej przychodni miałam pobraną cytologię bez najmniejszego problemu.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Inny

Wspaniały lekarz, empatyczny, bardzo pomocny, konkretny. Umówienie się na wizytę w Luxmed stanowi cud, i właśnie w takich trudnych sytuacjach Pan Doktor pomaga w zorganizowaniu wizyty. Jestem pacjentką onkologiczną, gdzie wymagana jest szczególna systematyczna kontrola i wykonywanie specjalistycznych badań. To wszystko zapewnia i organizuje mi Pan Doktor za co bardzo dziękuję. W stu procentach polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Inny

Konkretny i bardzo skuteczny. Wszystko mi szczegółowo wyjaśnił. Raczej mało mówi. Wizyta bardzo przyjemna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Poszłam zestresowana przez czytane opinie. Pan Doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie, owszem może nie jest za delikatny i nie trzyma za rączkę podczas badania ale konkretnie zostałam przebadana. Dużo rzeczy mi wyjaśnił, widać że ma wiedzę, czułam się lepiej po wizycie, moje obawy zostały rozwiane. Dostałam adekwatne leki. Dużo żartował dzięki czemu atmosfera była lżejsza. Ja tam wrócę:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Badanie na nfz. Pan doktor bardzo lekceważąco podszedł do wizyty. Samo badanie ginekologiczne trwało sekundy, wykonane było bardzo niedelikatnie, a na moje oburzenie że mnie zabolało, usłyszałam że to moja wina i kazał mi się ubrać. Nie wytłumaczył co się dzieje podczas badania. Zostały przepisane leki (przyszłam bez żadnych objawów i bólu), bez wyjaśnienia dlaczego je dostałam, informacji jak je stosować czy jakichkolwiek innych zaleceń. Na pytanie jak stosować zostałam poinformowana, że "ma pani nazwę leku przecież". Chciałam zbadać się rutynowo, przyszłam z dobrym nastawieniem, z pytaniami i z prośbą o skierowanie na inne badania. Na wszystkie pytania odpowiadał bardzo ignorancko, zdawkowo.
Jestem młoda, ale wiem jak wygląda normalna wizyta. To co się wydarzyło w gabinecie to nieporozumienie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Inny

Pan doktor profesjonalnie podszedł do badania usg, zostało wykonane delikatnie. Był miły i empatyczny. Wizyta była krótka i konkretna, ale lekarz potraktował mnie bardzo dobrze. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Inny

Wizyta była krótka, mało mówił,mało pytań zadawał. A poszłam w celu sprawdzenia szyjki macicy gdyż tydz wcześniej byłam w szpitalu. I do tej pory byłam na lekach. Doktor stwierdził,że źle mi wykonano badanie usg w szpitalu położniczym,na pytanie to czemu krwawie? Dostałam odpowiedź "nie wiem".


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Inny

Wizytę niestety oceniam jako bardzo przykrą dla mnie. 37 tydzień ciaży, pandemia coronawirusa w rozkwicie, umowiona zostalam na teleporadę które w dobie pandemii są tak promowane. Wyszlam 2 dni temu ze szpitala z powodu złych wyników, do rozwiązania jeszcze kilka tyg., załaczylam dokumenty do wizyty żeby dr zerknąl i choć pobieżnie znał historię, nawet tam nie spojrzał, o ciąże staraliśmy się 8 lat...teleporada trwala ok minuty, lekarz nie daje dojść do glosu, obyś nie zadał jeszcze jakiegoś pytania, nie pyta o nic, nie interesuje go stan zdrowia pacjenta, była to już ktoraś teleporada z rzędu, zawsze trafiałam na lekarzy z empatią, robili wywiad, pytali o stan zdrowia, a tu...ogromny problem z wystawieniem kontynuacji l4, każe jechać do placówki po l4...w 37 tyg ciąży pacjentce ze zlymi wynikami po szpitalu:/ po wielkiej burzy laskawie daje l4 na ...tydzień, jakaś pomyłka, nie poczułam krzty empatii i podejścia, poczułam się dziś jak śmieć, nie zdarzylo mi sie plakać po wizycie, dziś był 1 raz, chociaż szkoda łez na takiego człowieka


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz spóźnił się na wizytę, jednak to nie jest najistotniejsze. Wizyta trwała niecałą minutę. Pan Doktor rzucił okiem na cytologię - stan zapalny i duży odczyn leukocytarny, kontrola cytologiczna po leczeniu przeciwzapalnym. Pan Doktor stwierdził, że wszystko jest w porządku (mimo, że cytologia mówi inaczej). Nie zaproponował od początku badania, dopiero po tym, gdy dopytalam o leczenie, stwierdził, że może mnie zbadać, ale przecież wszystko jest w porządku. Nie zostało zaproponowane mi leczenie. Wizyta na NFZ - nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa USG ginekologiczne transvaginalne

Czytając opinie szłam na wizytę pełna obaw. Jak się okazało bardzo nie słusznie, ponieważ doktor od początku z uśmiechem przywitał mnie na wizycie i bardzo szybko odszedł mi stres, który mam zawsze podczas badań ginekologicznych. Mimo, że miało to być tylko badanie USG, doktor słysząc, że mam złe wyniki cytologii, poświecił mi czas i porozmawiał ze mną na ten temat, uspokoił i dał zalecenia. Poza tym był bardzo miły, konkretny i profesjonalny- polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania