Adres

Jana Karola Chodkiewicza 1, Szczecin
Fizjoline

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, ogromne zaangażowanie oraz ćwiczenia w miłej atmosferze sprawiają, że rehabilitacja staje się przyjemnością. Dzięki doświadczeniu i skuteczności Darka, po urazie kolana, szybko wróciłem do zdrowia. Zdecydowanie polecam. Świetny fizjoterapeuta!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego

Fantastyczny rehabilitant, który postawił mnie na nogi już 2 raz! Dzięki niemu znowu mogę aktywnie uprawiać sport i cieszyć się z każdej chwili spędzonej na boisku. Najlepszy w swoim fachu! Polecam serdecznie z całego serduszka.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline

Do Darka trafiłam po operacji kolana, po której w trybie ekspresowym stanęłam na nogi! Super podejście do pacjenta i motywacja dają efekt gwarantowany! Polecam z czystym sumieniem!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline schorzenia kręgosłupa

Fantastyczny rehabilitant. Postawił Mnie na nogi po operacji kręgosłupa. Bardzo dobry, sumienny i zawsze z uśmiechem wszystko tłumaczy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline

Świetny fizjoterapeuta! Uważnie słucha pacjenta i idealnie dobiera ćwiczenia. Trafiłem do Pana Dariusza z bólem w lędźwiach i ograniczoną możliwością ruchu (ciężko mi było nawet założyć skarpetkę na stopę). Po dwóch wizytach i ćwiczeniach zaproponowanych przez Pana Dariusza bóle ustąpiły i zwiększył się zakres ruchu. Jak najbardziej polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline Ból w biodrze

Świetny, skuteczny i stanowczy rehabilitant.
Po jednej wizycie bolące, podczas chodzenia biodro, przestało doskwierać :)
POlecam Pana Darka !


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline rehabilitacja

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Darka ze swoim kolanem. Uprzejmy i sympatyczny, a jednocześnie stanowczy i wymagający. Rehabilitacja okazywała sie całkiem przyjemnym sposobem spędzania czasu, a efekty są znakomite. Zdecydowanie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoline Ból kręgosłupa

Pan Darek to bardzo dobry rehabilitant. Bolało- juz nie boli. Jest wymagającym, dokładnym rehabilitantem. Moim problemem był bol kręgosłupa lędźwiowego. Szybka i fachowa pomoc. Serdecznie polecam Pana Darka! (agata)


K
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Darka, osobom, które będą potrzebowały rehabilitacji! Chociaż nie było łatwo, to Pan Darek ma bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta, motywuje, a przede wszystkim pomaga w powrocie do sprawności fizycznej. Widać profesjonalizm w podejściu do pracy, i pełne zaangażowanie, co w rezultacie przekłada się na szybki powrót do zdrowia. Nie mogę powiedzieć złego słowa, a jedynie polecić Darka, każdemu kto potrzebuje w 101% przynoszącej efekty rehabilitacji!


Użytkownik zweryfikowany

Przychodziłam z bólem serca, że muszę ćwiczyć i jeszcze tak długo, ale wystarczył uśmiech Pana Darka i już sama się uśmiechałam. Atmosfera była bardzo miła, a zajęcia faktycznie pomagały. Przyszłam z minimalnym zgięciem a wyszłam z największym. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu