Danuta Gryczyńska, laryngolog Łódź

dr hab. n. med. Danuta Gryczyńska

Laryngolog więcej

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
Ul. Długa 14, Łowicz
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
8 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłam się u Pani Profesor,dokładnie bada i dobrze trafia z lekami. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Leczy skutecznie- gorąco polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Za wizytę zapłaciłam 150zł i bardzo żałuję tych pieniędzy. Za taką cenę spodziewałam się sympatycznego przyjęcia a przede wszystkim wyczerpujących informacji. Niestyty Pani doktor okazała się osobą strasznie wyniosłą ale przede wszystkim zdenerwował mnie fakt, że nie udzieliła mi odpowiedzi na żadne zadane pytanie. Dostałm skierowanie do szpitala więc na każde moje pytanie padała odpowiedź "proszę przyjechać do szpitala". No cóż, Pani doktor uznała iż jeżeli ona sama wie co mi dolega to nie warto strzępić sobie języka żeby zwykłemau szarakowi cokolwiek tłumaczyć (a uważam, że cena 150zł do czegoś zobowiązuje). Osobiście wolę lekarzy z mniejszą ilością tytułów przed nazwiskiem, z którymi mogę normalnie porozmawiać i usłyszeć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Był to pierwszy mój kontakt z lekarzem tak bardzo nieprzystępnym a wręcz niemiłym.


R
Użytkownik zweryfikowany

powiem wprost-leczę sie u tej pani doktor już od ponad 25 lat - zacząłem gdy jeszcze nie była taka sławna i jestem pod jej opieką do dziś (choć juz teraz bardzo żadko...). istotnie cena wizyty jest dość wysoka-niestety. jednak nie różni sie wcale od cen wizyt u innych specjalistów bedących obecnie lub kiedyś ordynatorami w jakiś specjalistycznych gabinetach. to proste - za nazwisko jak za marke - trzeba płacić... mogłaby też częściej mieć wizyty - bo wg mnie to jest ona w gabinecie za żadko... jeśli chodzi o umiejetności - posiada takowe i to bardzo duże. ja chodziłem do niej na lapisowanie nosa, zamykanie ubytków w błonie sluzowej nosa, przy chorobach uszu, zajadach, migdałkach serowatych, wysychającej błonie śluzowej gardła, alergii... - zarówno jeszcze jako dziecko jak i teraz. spokojna osoba - nadaje się do leczenia małych dzieci jak i dorosłych pacjentów... zna wiele specyfików \"robionych\" - nie chemicznych - które na prawde pomagają i nie truja tak organizmu jak zwykłe leki - za co ją chwalę. niekiedy - zanim przepisze jakiś drogi lek - daje jego próbkę, dla sprawdzenia czy sie bedzie nadawać (i często mówi że jak pomoże - to próbka wystarczy!). zna zarówno nowe jak i stare leki. według mnie - ta pani laryngolog jest ok! moge ją polecić, ale tylko osobom którye stać na prywatne leczenie, bowiem na jednej wizycie u niej nigdy sie nie kończy! podsumowując - wiedza i kompetencje - TAK, cena - CIUT ZA WYSOKA - ale tak juz jest - za jakość się płaci!


G

najlepszy specjalista same publikacje i to nie tylko w języku polskim liczne sympozja oraz wieloletnie stanowisko ordynatora w szpitalu dzięki niej moje dziecko słyszy :) serdeczna osoba i w pełni fachowiec


A

Bardzo pobieżnie obejrzała dziecko, nie pytała o dodatkowe choroby (dziecko jest dużym alergikiem) - po dwóch tygodniach leczenia musiałam zmienić na innego laryngologa


B

nieadekwatna pomoc do żądanych pieniędzy. Po pobieżnej analizie morfologi i RTG skierowała na punkcję, jednak nie mówiąc gdzie ją można zrobić w ramach NFZ. Za niecałe 5 minut siedzenia zażądała 100 zł nie dając w sumie nic w zamian. Ostatecznie punkcja i tak nic by nie dała gdyż to były już polipy do usunięcia wyłącznie drogą operacyjną, ale na takie coś pani larynogolog za 100 zł już nie wpadła, gdyż nawet nie zasugerowała zrobienia tomografii która to wykazała. Szczerze odradzam, wizyta u tej doktor nie jest warta zapłacenia takich pieniędzy, ja oceniam conajwyżej na 1/10 tej kwoty bo w sumie poradę którą udzieliła mógł powiedzieć byle jaki Polak. Wszak wiadomo że "wszyscy Polacy znają się na piłce nożnej i medycynie".


W
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny i konsekwentny specjalista, jako jeden z pierwszych laryngologów w Łodzi usuwała trzeci migdał dzieciom w pełnym znieczuleniu (brak stresu i traumy u dziecka.Nie podejmowała pochopnych decyzji o operacjach, wykonywała je wówczas gdy nie było już mniej inwazyjnych metod leczenia. Polecam osoba ciepła i miła w kontaktach.


P

szkoda czasu i pieniędzy
```
Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania