Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Armii Krajowej 132, Bielsko-Biała
Przychodnia "Dagamed"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia "Dagamed" prośba o podstawowe skierowanie na badanie krwi

Jestem w 3 tygodniu ciąży i przyszłam do przychodni z pytaniem jak mogę otrzymać skierowanie na badania ciężarnych na nfz. Lekarka drugi raz z kolei mojej wizyty spóźniła się nie przepraszając nawet za to że wszyscy na nią czekają. Miałam ze sobą skierowanie od lekarza prywatnego jednak zaznaczyłam lekarce że chciałabym z niego zrezygnować i znaleźć ginekologa z nfz bo po prostu mnie nie stać na niego. Lekarka w niemiły sposób oznajmiła, że nie wypisuje pacjentom skierowań na badania. Poprosiłam o wytłumaczenie co mam zrobić w tym wypadku- jak przebiega droga aby dostać takie skierowanie czy od ginekologa? Poprosiłam ją także czy mogę dostać chociaż skierowanie na ogólne badanie moczu i krwi, ponieważ od 10 lat mam zdiagnozowany zespół jelita drażliwego i byłam u niej już z tym problemem dwukrotnie(zapisane w kartotece – a mimo to także nigdy nie otrzymałam takiego skierowania- czy ono w ciągu 7 lat nie przysługuje nawet raz na nfz?? ). Lekarka w bardzo nieprofesjonalny sposób zwróciła się kilkukrotnie do mnie w czasie wizyty. Około 6 miesiecy temu przyszłam do tej pani – z bólem piersi w wieku 30 lat – otrzymałam odpowiedz że mam iść zrobić sobie prywatne USG piersi bo nie dostanę skierowania. I poszłam płacąc 150 zł. Zmieniam przychodnię. Prosząc o odpis z kartoteki dowiedziałam się że mam zapłacić 80 zł za odpis jeśli chcę się przenieść.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała kobieta , nikogo nie pozostawi bez pomocy .Lekarz z prawdziwego powołania.Polecam jak najbardziej i życzę każdemu takiej opieki medycznej jaką można uzyskać w Dagamedzie.


D
Użytkownik zweryfikowany

To nie tylko wspaniały człowiek ale przede wszystkim swietny internista. Pani doktor nie oszczędza na badaniach i skierowaniach do specjalistów jest lekarzem z powołania jedyna taka na pod Beskidziu .!!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowicie dokładna w stawianiu diagnozy. Zadaje wiele pytań, aby konkretnie określić stan pacjenta. Odsyła często na badania pomocnicze po to, żeby mieć pewność, że przepisywane leki będą skuteczne w zwalczaniu choroby. Najbardziej angażujący się lekarz w indywidualne przypadki pacjentów jakiego znam. A co ją wyróżnia spośród innych lekarzy? Potrafi wysłuchać pacjenta, bo jest również dobrym psychologiem.


G

polecam Panią Dagmare jest to osoba bardzo miła i potrafi dobrze leczyć jeszcze raz polecam.


Z

Według mnie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, bardzo miła i życzliwa, potrafi wysłuchac pacjenta, dokładnie stawia diagnozę. Polecam najbardziej na świecie:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Niezwykle dokładna i dociekliwa w przyczynach schorzenia i sposobie leczenia.Szalenie miła i serdeczna w obcowaniu z pacjentem.Polecam wszystkim potrzebującym dobrej porady i opieki lekarskiej panią dr.Dagmarę Sołtyk w Poradni Lekarza Rodzinnego przy szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Biełej ul.Armii Krajowej 101.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania