mgr

Dagmara Glapa

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dagmara Glapa Psycholog, psycholog transportu, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Witam serdecznie i dziękuję, że zainteresowała Cię moja osoba. Nazywam się Dagmara Glapa i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Piękny Umysł Pracownia Psychologiczna i Rozwoju Osobistego Dagmara Glapa

  Pani Dagmara pomogła mi uporać się z problemem w stosunkowo krótkim czasie, z którym borykałam się dość długo. Jako specjalista, na tle psychologów u których byłam, wyróżnia się dużym opanowaniem i zrozumieniem oraz ogromną wiedzą. Uważnie słucha co pacjent ma do powiedzenia i wyciąga wnioski które skrupulatnie omawia. Usposobienie Pani Dagmary sprawia, że ma się poczucie rozmowy z kimś bliskim, przez co łatwiej się otworzyć i zaufać. W przystępny sposób pomaga zrozumieć pacjentowi mechanizmy jego zachowań oraz źródło jego problemów. Serdecznie dziękuję jej za pomoc i z czystym sumieniem polecam jako kompetentnego specjalistę. Jako młody psycholog sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki niej znów cieszę się życiem. Nie wyobrażam sobie innego terapeuty. Jeśli psycholog to tylko Pani Dagmara.

 • K
  Lokalizacja: Piękny Umysł Pracownia Psychologiczna i Rozwoju Osobistego Dagmara GlapaUsługa: lęk przed obcymi

  Dzień dobry, dziś skorzystałam z porady psychologicznej pani Dagmary. Uważam, że byłam to jedna z najlepszych wizyt psychologicznych na jakich byłam dotychczas. Szybko odkryła problem, naprowadziła na rozwiązanie i wypuściła z super humorem do domu. Polecam w 100%

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dagmara Glapa
  Psycholog, psycholog transportu, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

  Witam serdecznie i dziękuję, że zainteresowała Cię moja osoba. Nazywam się Dagmara Glapa i jestem psychologiem, psychologiem transportu oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.
  Pierwszym, poważnym krokiem na ścieżce zawodu psychologa było ukończenie przeze mnie Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, podczas której otrzymałam fachową wiedzę z zakresu psychologii oraz psychologii klinicznej. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki.
  Psychoterapia poznawczo-behawioralna i zaburzenia dzieci stały się nieodzownym elementem mojej pracy stąd też obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a także Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W związku z poszerzeniem kwalifikacji jako psycholog dziecięcy podjęłam studia podyplomowe „Wczesne, wieloaspektowe wspomaganie rozwoju dziecka” na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.
  Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy: z osobami niepełnosprawnymi w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Ostrowie Wielkopolskim, z osobami chorującymi psychicznie w Szpitalu na Oddziale Psychiatrii Ogólnej w Ostrowie Wielkopolskim oraz z osobami zmagającymi się z wysokim poziomem stresu życiowego oraz współuzależnionych w Stowarzyszeniu „Joga Lotos”.
  Staram się wychodzić na przeciw oczekiwaniom moich klientów, dlatego stale podnoszę swoje kompetencję i zwiększam wiedzę z zakresu psychologii oraz terapii. Pracuję pod stałą superwizją i dbam o jak najlepszą jakość spotkań. Miasto, w którym mieści się mój gabinet to Ostrów Wielkopolski.
  Zapraszam Cię na spotkanie w moim gabinecie.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne