Czesława Gierczak, psychiatra Jelenia Góra

lek. Czesława Gierczak

Zapisz

Psychiatra więcej

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Prywatny gabinet psychiatryczny
Staszica 12, Jelenia Góra

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

NIP

6112146798

Adres firmy

Staszica 12, Jelenia Góra

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Zakres porad

  • Psychiatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E

Ewa

Profil zweryfikowany

Choruję na łuszczycę od około 8 lat. W maju 2012 roku dołączyła do tego nerwica lękowa. Po pomoc zwróciłam się właśnie do Pani Doktor Gierczak i nie zawiodłam się. Już po pierwszych spotkaniach poczułam znaczną poprawę. Powoli odzyskiwałam wewnętrzną równowagę i spokój. Oprócz leczenia otrzymałam wiele wsparcia i rozmów. Każda sesja była dla mnie czymś niezwykłym. Dzięki pomocy Pani Doktor jestem teraz innym człowiekiem, czuję się wspaniale i jestem wolna od nerwicy.

J

Jadwiga lat 53

Profil zweryfikowany

Od 27 lat choruję na cukrzycę typu I. Trzy lata temu doszły problemy z nerwicą i stanami depresyjnymi. Po pomoc zgłosiłam się do Pani Dr Gierczak. Podczas pierwszej wizyty byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą i przyjazną. Terapia, którą zastosowała okazała się bardzo skuteczna. Już po pierwszym spotkaniu poczułam się lepiej. Dzisiaj mogę powiedzieć, że zastosowana metoda leczenia doprowadziła do odzyskania spokoju wewnętrznego, wiary w siebie i nauczyła mnie jak reagować w stanach gorszego samopoczucia. Jestem za to bardzo wdzięczna Pani Doktor i z czystym sumieniem gorąco Ją polecam.

G

Gosia

Profil zweryfikowany

Kontakt z dr Gierczak zawdzięczam mężowi. Nasz kryzys, Jego pierwsze cztery wizyty, Moje wizyty. Mąż uciekł.
Podczas wizyt, bez zbędnych słów, dochodzi się do genezy swoich problemów. Terapia pomaga ludziom gotowym na pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się i będzie działo w ich życiu - bez wymówek, obciążania wszystkich i wszystkiego wokół. Myślę, że do pięknej wewnętrznie dr Gierczak nie trafiają osoby przypadkowe - ewentualnie nie wszystkie potrafią uznać, zaakceptować w danej chwili korzyści płynące ze spotkania. A czy to strach przed nowym... ale uniwersalnym - nie wiem :) Wiem tylko, że kryzys to lepsze rozwiązanie na przyszłość, której początkowo możemy nie widzieć :)

M

Maria

Profil zweryfikowany

Dr Gierczak to kobieta o wyjątkowym darzedo prowadzenia czławieka przez kryzysy życiowe.Daje duże wsparcie w trudnym okresie dochodzenia do siebie . Jest to proces bardzo wewnętrzny i nie umiem opisać tego słowami.Gorąco polecam!

J

Jola 45 lat

Profil zweryfikowany

Na starcie przy rejestracji telefonicznej Pan Doktor spytała mnie czy jestem gotowa otworzyć serce i umysł na nowe doświadczenie, jeżeli tak to może mi pomóc. Długo cierpiałam i byłam gotowa na zmiany, terapia trwała około półroku. Rozpoznano u mnie zaburzenia lękowe z napadami paniki.Terapia rewelacyjna trudno opisać. Każda sesja to nowe doświadczenie wewnętrzne otwierające mnie na siebie samą. Byłam zaskoczona, że jestem zdolna do takiej zmiany postrzegania siebie, do tego obowiązkowa lektura, z początku leki, suplementy diety, ćwiczenia medytacyjno-oddechowe, zmiana stylu życia.Polecam Doktor Gierczak tym, którzy szukają czegoś więcej niż cudownych leków i są gotowi podjąć trud "przebudzenia".Pod kierunkiem tej kobiety jest to łatwe, polecam książkę pt."Potęga Teraźniejszości" autor Eckhart Tolle.


B

Basia lat 40...

Profil zweryfikowany

Przez telefon Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i wzbudziła zaufanie.
Po wizycie (mimo,że jest bardzo miłą osobą) niestety nie jestem już tak dobrze nastawiona.
Pani Doktor stosuje jedną metodę dla wszystkich, niezależnie od problemu.
Mi ta metoda całkowicie nie odpowiada, a pani Doktor nie dostosowuje sposobu leczenia do potrzeb pacjenta,
o czym przed wizytą nie wiedziałam i nie rozumiem na jakiej podstawie Pani Doktor uznała,że powinnam była to wiedzieć.
Uważam za niesprawiedliwe, że zapłaciłam horrendalną sumę (jeszcze u żadnego lekarza specjalisty nie spotkałam się z taką stawką) za coś, (wybaczcie wszyscy zwolennicy), co dla mnie było zwykłym leżeniem i oddychaniem (bez żadnych mocy leczniczych:) Pani doktor nawet nie pozwoliła mi powiedzieć z jakim problemem przyszłam, bo pewnie oddychanie jest dobre na wszystko. Od lekarza oczekuję,ze spośród wielu sposobów leczenia wybierze i dostosuje najodpowiedniejsza metodę dla mnie-pacjenta, a nie,że dostanę to co wszyscy albo nic.
Same pozytywne opisy, które czytam teraz po wizycie brzmią dla mnie jak słowa pani Doktor-nie chcę powiedzieć, że są to komentarze samej Pani Doktor ale są jakby wyuczone na sesjach więc nie do końca teraz brzmią dla mnie wiarygodnie.
Polecam dokładnie sprawdzić i dopytać na czym polega ta z góry ustalona,ale może dla kogos właśnie idealna forma terapii Pani Doktor, zanim umówi się na wizytę. Nie wiem tylko czy lekarza powinno się wybierać pod względem stosowanej przez niego metody czy to lekarz powinien dobierac metodę do pacjenta.

M

Marek lat 40

Profil zweryfikowany

Jestem mężczyzną i z oporem rozmawiam o trudnych emocjonalnie sprawach.O dr Gierczak usłyszałem od brata którego wyleczyła.Na pierwszym spotkaniu zapisała podstawowe dane i rozpocząłem pracę nad ciałem. Byłem zaskoczony efektami. Bez słów, bezpiecznie w stanie głębokiego relaksu,a może czegoś więcej odzyskiwałem z każdym spotkaniem coraz lepszy kontakt ze sobą do całkowitego ustąpienia objawów (lęku, smutku, beznadziei, dolegliwości ze strony ciała takich jak:nadciśnienie,zmian nieżytowych żołądka i dolegliwości wieńcowych). Dziękuję. Jestem zdrowy. Polecam.

Z

Zofia lat 40

Profil zweryfikowany

Leczyłam się wcześniej u innych lekarzy,od 10 lat z powodu zaburzeń depresyjno-lękowych.Było coraz gorzej.Bałam się kolejnego lekarza,ale musiałam się ratować.Znajoma i jej partner leczyli się u dr.Gierczak i gorąco ją polecali.Już przez telefon jej ciepły,terapeutyczny głos zachęcał do kontaktu.Zaskoczeniem było dla mnie,że nie musiałam czekać na przyjęcie z innymi pacjentami.Z myślą o komforcje pacjenta i potrzebą regeneracji lekarka ma godzinę przerwy między kolejnymi pacjentami.Gabinet jest przytulny,stwarza poczucie bezpieczeństwa-człowiek nie jest narażony na kontak z innymi pacjentami.Byłam umówiona telefonicznie na konkretną godzinę i już na mnie czekano.Dla każdego pacjenta poświęca conajminej godzinę.Początkowe napięcie szybko minęło jak zaczęłyśmy rozmawiać.Jest niezwykle empatyczna i wlot uzyskała ode mnie istotne informacje.Mimo iż robiła notaki,czułam jej troskę i uwagę.Naprawdę była tylko dla mnie.A potem ta praca wewnętrzna z objawiami:wygodnie leżałam a ona z łatwością,sugestią i instrukcją oddechu wprowadziła mnie w stan odprężenia.Cały czas miałam zachowaną świadomość i czułam zmiany napięcia w moim ciele, jak puszczają kolejne blokady i obserwowałam jak z mojego umysłu odpływają troski,negatywne myśli i ciężar.Nie wiem jak to działa,ale działa i Ja tego doświadczyłam.Po sesji uśmiechnęłam się, byłam zrelaksowana i lekka.Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.Były też leki,witaminy,mikroelementy.Poleciła mi literaturę,pożyczyła własne książki.Nauczyła mnie ,że jestem istotą holistyczną,a moje ciało,umysł,serce i duch,tylko wtedy gdy staną się jednym dadzą pełne szczęście i zdrowie.Teraz wiem,jak w życiu ważna jest spójność wewnętrzna,postawa uwzględniająca sumienie i działanie od wewnątrz czyli ducha.Na kolejnych spotkaniach nauczyła mnie technik relaksacyjnych,ćwiczeń oddechowych, fizycznych,medytacji.Zachęciła do zwolnienia tempa,refleksji,przebywania na łonie natury.Zrozumiałam,że choroba nie jest taka straszna,a nawet ułatwia odzyskanie samoświadomości,wymusza”aktualizację danych”,żeby być bardziej spełnioną,szczęśliwą istotą ludzką.Teraz umiem w razie kryzysu ”obsługiwać swoje ciało i umysł”.Jestem wdzięczna za pomoc-polecam.

A

Anna N.

Profil zweryfikowany

Kobieta lat 50
Byliśmy z mężem w trakcie rozwodu .Zgłosiłam się do Dr Gierczak z powodu kryzysu psychicznego .Jesteśmy nadal małżeństwem .Do naszego związku wróciła miłość , szacunek, bliskość , zaangażowanie . Dr pracowała najpierw ze mną potem na życzenie męża z nim .Jestem zaskoczona efektami i wdzięczna .Polecam

J

Justyna

Uważam że w leczeniu depresji pani doktor jest niesamowita. naprawde polecam

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Zakres porad

  • Psychiatria

Najczęściej zadawane pytania