Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Kościuszki 18 / 3, Zgorzelec
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

40 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

W ubiegłym roku dr Pawełkiewicz prowadził mi ciążę a później wykonał cc. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego lekarza. Mam ogromne zaufanie do dr Pawełkiewicza i polegam na jego wiedzy i doświadczeniu. Mimo, że nie jestem ze Zgorzelca to zdecydowałam się rodzić w tamtejszym szpitalu z uwagi na fakt, że pracuje w nim dr Pawełkiewicz. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Inny

Doktor Pawełkiewicz jest świetnym lekarzem, bardzo kompetentny.
W jasny i rzeczowy sposób wyjaśnia cały przebieg leczenia/ zabiegu.
Dba o pacjentki i pamięta ich historię choroby co bardzo sobie cenię.
Nie mam zastrzeżeń.
Jeżeli ktoś szuka konkretnego lekarza polecam z całego serca.
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii....


P
Użytkownik zweryfikowany

Radzę wszystkim kobietą które są w ciąży aby nie rodziły w Zgorzelcu. Ja przed porodem dostawałam takie ostrzeżenia jednak je zignorowałam czego gorzko żałuję. Wszystko za sprawą dr Pawełkiewcza. Ten Pan nie nadaje się na lekarza tym bardziej ginekologa. Nie ma szacunku dla drugiego człowieka a pacjentki traktuje jak głupie gęsi. Jak ktoś taki może w ogóle leczyć kobiety w ciąży, on nie wie że kobieta odczuwa ból a poród to jest jedno z najważniejszych przeżyć w jej życiu. Sposób w jaki bada kobiety jest skandaliczny, ja oraz inne kobiety leżące na oddziale odczuwaliśmy duży stres przed jego badaniem. Lekarz chamski wręcz odrażający , poniża innych ludzi, np. arogancko zadając pytanie o wykształcenie,w rozmowie atakuje drugiego człowieka i kompletnie nie słucha co się do niego mówi. Inni lekarze nie mają nic do powiedzenia bo i tak jak mówią liczy się tylko zdanie „szefa”. Personel pod jego rządami jest również nieprzyjazny, co przekłada się na fatalną atmosferę panująca na tym oddziale. Pan Pawełkiewicz zrobił sobie biznes z cesarskiego cięcia (refundowanego przez NFZ), przez co wszelkie działania na kobietach prowadzą do tego aby były wskazania do cesarki, tak jak w moim przypadku. Na całe szczęście obraził się na mnie , ponieważ dostał pytania które były dla niego niewygodne . Nie udziela informacji i rad odnośnie przebiegu leczenia, a jak pacjentka sprzeciwia się jego decyzjom to wylatuje ze szpitala. Tak było w moim przypadku, dosłownie wyrzucił mnie ze szpitala. Na całe szczęście ,i za to mu dziękuję, wylądowałam w innym szpitalu, gdzie panują normalne warunki, normalni lekarze, miły personel , sympatyczne położne z dużą dozą empatii, dzięki temu tego samego dnia poród rozpoczął się samoistnie, ponieważ zszedł cały stres wywołany pobytem w Zgorzelcu. W ten sposób urodziłam naturalnie , bez cesarskiego cięcia a pobyt w szpitalu w Jeleniej Górze wspominam bardzo miło. Dlatego radzę innym kobietą, tak jak mi kiedyś radzono, aby omijały z daleka szpital w Zgorzelcu i ordynatora Pawełkiewicza. Naprawdę warto pojechać nawet gdzieś dalej ale rodzić w normalnych warunkach , przecież to bardzo ważne tym szczególnym dniu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry ginekolog i ordynator. Specjalista w swojej dziedzinie. Podejmuje szybkie i konkretne decyzje. Opieka na oddziale w Zgorzelcu na bardzo wysokim poziomie, warunki naprawdę bardzo dobre (najlepsze w okolicy!). Był przy moim porodzie i jestem bardzo zadowolona, choć nie prowadził mojej ciąży. Z czystym sumieniem polecam doktora Pawełkiewicza.


K
Użytkownik zweryfikowany

ja wylądowałam z zapaleniem dróg moczowych w szpitalu w zgorzelcu w 4 miesiącu ciąży. po badaniu usg zostałam natychmiast przyjęta i dostałam antybiotyk. rano na obchodzie dr. pawelkiewicz nawrzeszczal na personel i powiedzial ze nic kompletnie mi nie jest i mam isc do domu . po tygodniu gdy odebralam wypis bylo na nim napisane ze bylo zagrozenie poronienia i bardzo ostre zapalenie. wyniki moczu byly bardzo zle a ordynator przy wypisie powiedzial ze sa idealne. JEST OKROPNYM LEKARZEM. obecnie chodze do doktora

Derenia i jestem bardzo zadowolonaB
Użytkownik zweryfikowany

Uratował mnie i mojego syna podczas porodu, przy porodzie było dwóch lekarzy , ze dwie położne i nikt nie potrafił nam pomóc , ktoś zadzwonił po doktora Pawełkiewicza do domu , przyjechał natychmiast, akcja porodowa przebiegła szybko i sprawnie , dziękuję doktorowi , gdyby nie on mojego dziecka by nie było a teraz syn ma 11 lat.


P
Użytkownik zweryfikowany

Chodzilam do innego lekarza (tez prywatnie) ktory twierdzil , że moje bóle podbrzusza to efekt nadproduktywnosci jednego z jajnikow ( dodam ze kilkukrotnie robil mi usg na ktorym nic niepokojacego nie widzial) wczoraj udalam sie do dr. Pawelkiewicza ktory powtorzyl badanie dwa tygodnie po tamtym lekarzu i okazalo sie ze mam dużego polipa wewnatrz macicy ktorego natychmiast trzeba usunac . Pan dr przepisal mi skierowanie do szpitala i juz poczatkiem tygodnia mam zabieg . Takze ciesze sie, ze trafilam do tego lekarza bo jest konkretny. Polecam :)


E
Użytkownik zweryfikowany

Dobry lekarz, zna się na rzeczy, w końcu tyle lat w zawodzie. Fakt, ma specyficzny sposób bycia, nie rozczula się nad pacjentkami, ale zawsze odpowie na zadane pytania, a jeśli nie to trzeba naciskać. Może niedelikatny- no trudno coś za coś. Tyle jest narzekających a i tak większość do niego chodzi- zwłaszcza z ciążą.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista. Podczas, gdy jego kolega po fachu wykrył u mnie ciążę pozamaciczną i skierował na zabieg, dr Pawełkiewicz zbadał mnie raz jeszcze i okazało się, że to ciąża we wczesnym etapie. Gdyby nie on, nie miałabym dzisiaj swojego dziecka. Fachowe szycie przy obu cesarskich cięciach, blizny prawie niewidoczne. Konkretny, nie rozczula się, nie jest delikatny, ale jak już ktoś wspomniał-od czułości jest mąż :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że jest ok. Pierwsza ciążę straciłam przez niedopatrzenie sie u mnie nadciśnienia. Gdyby nie dr Pawełkiewicz nie miałabym szansy na kolejne dziecko. Dziś znowu jestem w ciąży i dzięki temu, że jestem pod jego opieką nie boje się komplikacji. O wszystkim szczegółowo mnie informuje, doskonale pamięta co się wydarzyło. Owszem, nie jest czuły... ale od tego mam męża-nie lekarza!!! Polecam - o ile ma sie dystans do siebie samej....


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie