Adres

Jana Kilińskiego 9, Lok.4A I piętro, Śródmieście , Częstochowa
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
34 347.....

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany psychoterapeuta i trener rozwoju osobistego. Absolwent Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredyto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • depresja
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Jana Kilińskiego 9, Lok.4A I piętro, Częstochowa

120 zł

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Konsultacja terapeutyczna


Jana Kilińskiego 9, Lok.4A I piętro, Częstochowa

120 zł

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Jana Kilińskiego 9, Lok.4A I piętro, Częstochowa

120 zł

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Psychoterapia partnerska


Jana Kilińskiego 9, Lok.4A I piętro, Częstochowa

170 zł

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Serdecznie polecam Pana Czarka. Jest to w mojej opinii bardzo skuteczny, profesjonalny terapeuta, a jednocześnie dobry człowiek, umiejący słuchać oraz dać pacjentowi wsparcie oraz zrozumienie. Nasze spotkania pozwoliły mi pójść naprzód, w większym stopniu rozumieć siebie i odrzucić to, co mi nie służy. Każdemu, kto szuka dobrego psychoterapeuty, polecam wizyty u tego specjalisty. Z całego serca dziękuję i pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Długo zastanawiałem się nad wyborem psychoterapeuty oraz nurtu, w którym pracuje. W końcu zdecydowałem się na p. Cezarego. Zanim rozpocząłem psychoterapię, sądziłem, że nigdy nie uporam się z problemem wówczas mi towarzyszącym. W toku terapii, podczas wspólnej pracy, daliśmy radę osiągnąć zamierzony cel oraz odnaleźć faktyczną przyczynę "problemu", która miała głębsze korzenie. Efektem wspólnej pracy i spotkań jest to, że zmieniłem się na lepsze. Pan Cezary to bardzo życzliwy, ciepły, mocno rozumiejący drugą osobę człowiek. Łączy w sobie zdecydowanie, ciepło i empatię, łatwo zauważyć, że ma duże doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Osobom, które zastanawiają się nad wyborem terapeuty, zdecydowanie polecam wybór p. Cezarego :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Świetny lekarz świetny człowiek:) Polecam Pana Czarka, ponieważ podczas leczenia, spotkań, czułem ogromne zrozumienie i chęć pomocy z jego strony. Moje odczucia się sprawdziły:) pomógł mi pokonać moje słabości i obawy. Teraz jestem pewniejszym i spokojniejszym człowiekiem. Pozdrawiam :)

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję:-) Psychoterapeuta to wprawdzie nie lekarz w rozumieniu dosłownym, ale proces psychoterapii a w nim świadomy i autentyczny kontakt z drugim człowiekiem bywa naprawdę leczący. Wszystkiego dobrego :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Bardzo przyjemna i rzeczowa rozmowa. Była to tylko konsulatcja ale tak dużo z niej wyniosłam, że aż sama jestem zaskoczona. Na prawdę polecam Pana Cezarego.

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję bardzo i życzę Pani wszystkiego dobrego :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Trafiłem do Czarka trochę w ciemno, nikt mi Go nie polecał, zerknąłem do sieci i zobaczyłem twarz, z której emanowało... hmm... ciepło. Byłem w kiepskiej kondycji psychicznej i mimo że wiedziałem,że to tzw.kryzys wieku, wiedza ta w żaden sposób mi nie pomagała. Najblizsza osoba również nie wiedziała, jak mi pomóc skutecznie. Już po kilkunastu minutach pierwszej wizyty wiedziałem, że trafiłem najlepiej jak mogłem. Dwóch facetów, w dwóch fotelach, rozmawiających... tylko tyle? Nie! Aż tyle.Bo były to rozmowy przez duże "r", tak je odbierałem. Nie wdając się w szczegóły, jestem teraz zupełnie innym facetem niż ten, który rok temu pojawił się u Czarka po raz pierwszy. Nabrałem pewności siebie, zaakceptowałem zmiany, jakie we mnie zachodzą, pogodziłem ze sobą różne elementy, które się we mnie ścierały. Wyszedłem ze strefy smutku i przygnębienia, i zrobiłem to z pomocą Czarka. Zrobiłem to ja sam, ale mając takiego towarzysza rozmów, okazało się to łatwe. Żartuję. Nie było łatwo. Nasze rozmowy przetrawiałem po wyjściu z gabinetu. Schodziłem do wnętrza, wgłębiałem się w siebie, wwiercałem, i z takiej perspektywy przypatrywałem się samemu sobie. Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że tą umiejętność zdobyłem w ciągu ostatniego roku... Przypadek? Nie sądzę... Reasumując, trafiłem świetnie, nie wyobrażam sobie, że mógłbym ten trudny proces przepracować z kimś innym. Dziękuję.

mgr Cezary Repelewicz

Bardzo dziękuję Andrzeju. To było dobre spotkanie i prawdziwy męski dialog. Życzę Ci spokojnego oddechu nawet gdy, jak każdemu, będzie czasem trudno.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Idąc do psychologa, wiele osób ma opory, bo nie wie jak będzie. Byłam pozytywnie zaskoczona - normalna, szczera, otwarta rozmowa - bardzo przyjazny człowiek. Pan Cezary wykazał się sporą empatia, wyczuciem sytuacji i zrozumieniem. Serdecznie polecam, psycholog godny zaufania.

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję :-)


K
Użytkownik zweryfikowany

Czarek to osoba, która potrafi słuchać i sprawia ,że czujesz się bezpiecznie. Trudne sprawy stają się proste - to dzięki rozmowie z NIM. Zaczynasz wierzyć w siebie i inaczej postrzegasz samego siebie. Dziękuję

mgr Cezary Repelewicz

Towarzyszenie Ci Jolu w Twojej pracy i osobistym rozwoju było dla mnie wzruszającym i radosnym przeżyciem. To była nasza wspólna "podróż odkrywców". Życzę Ci teraz uważności na siebie i swobodnego oddechu w kontaktach ze światem :-). Ściskam Cię. Wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jest to człowiek, który już podczas pierwszego spotkania daje przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Można się przed nim otworzyć bez obaw. Ostoja i przewodnik podczas poszukiwań.

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję Marianno. Wszystkiego dobrego!


T
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod wrażeniem jak rozmowa z tym Człowiekiem potrafi wpłynąć na moje życie. Czarek daje przestrzeń i nie popędza, nakierowuje ale nie narzuca. Jest bardzo doświadczonym i wyrozumiałym partnerem w rozmowie. Ważny, wysłuchany, zrozuzumiany- tak się czuję po naszych rozmowach.

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję Tomku. To Ty teraz wpływasz na swoje życie :-)


W
Użytkownik zweryfikowany

Podczas szeregu spotkań terapeutycznych z Cezarym uczyłem się, jak być silnym, pewnym siebie mężczyzną, a jednocześnie nie rezygnować z własnej wrażliwości. Bardzo mi się to przydaje w szczęśliwych relacjach i z kobietami, i z mężczyznami. Bardzo serdeczny, a przy tym konkretny facet. Ma bogate doświadczenie życiowe, czułem się przy nim jak przy ojcu lub przy starszym bracie. Bardzo Ci dziękuję, Czarku! Z podniesionym czołem i otwartym sercem ruszam w życie :)

mgr Cezary Repelewicz

Dziękuję Wojtku, no i życzę Ci dalej tych dobrych relacji, o których piszesz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kryzys emocjonalny

  Mam problemy ze swoimi emocjami. Byle drobnostka powoduje we mnie wybuch niekontrolowanej agresji albo wręcz przeciwnie płacz. Chociaż ostatnio coraz trudniej mi płakać. Częściej wybucham. Nie umiem znaleźć pozytywów, wszystko co robię jest źle.Nie mam siły na nic mimo że chce coś zrobić to nie wychodzi. Ciągle jestem zmęczona. Chce coś zrobić ale nie wiem od czego zacząć nawet głupie sprzątanie to wyzwanie stulecia. Mam ochotę krzyczeć na wszystkich. Wydaje mi się że nikt mnie nie potrzebuje. Nawet moje 1.5 roczne dziecko. Mam tak od jakiegoś czasu ale mam wrażenie że z każdym dniem jest coraz gorzej, że podejmuje coraz bardziej ryzykowne decyzje byleby tylko poczuć się potrzebnym, poczuć że mam chociaż jednego przyjaciela. Czy to już problem do konsultacji czy tylko moje wymysły tak jak twierdzi moje najbliższe otoczenie?

  Ma Pani prawo zadbać o siebie. Pani napięcie ma swoje konkretne źródła i warto ich poszukać właśnie po to, by sobie uświadomić co się takiego dzieje w Pani życiu, co sprawia Pani tyle bólu. Nie chodzi o to by jakoś przetrwać, ale żeby odzyskać radość i energię do życia. Konsultacja z psychoterapeutą to nie wstydliwa kapitulacja tylko odważne sięgnięcie po własny rozwój. Jeśli dotychczasowe mechanizmy samoregulacji przestają działać, to z pewnością moment na poszukanie ważnej zmiany. To naturalne i dobre, że człowiek zajmuje się czasem sobą gdy jego ciało i umysł podpowiadają, że jest może u kresu wytrzymałości. Polecam gorąco na początek lekturę na stronie internetowej "reakcja w depresji" (wystarczy wpisać tę frazę w wyszukiwarkę) Pozdrawiam Panią serdecznie.

  mgr Cezary Repelewicz

 • W dzieciństwie byłam molesowana seksualnie. Najgorszy jest fakt, że nie pamiętam co dokładnie się stało. Wiem napewno że byłam goła i byłam dotykana, więcej nie mogę sobie przypomnieć. Rodzice zawsze mówili że jak byłam malutka to byłam bardzo wygadana i pewna siebie a później stałam się zamknięta i nieśmiała. Nikomu nie powiedziałam co się stało, teraz to nie widzę sensu aby o tym głośno mówić. Co jakiś czas to do mnie wraca, jesteś osobą nieśmiałą (mimo 28 lat) i niepewną siebie. Nie odczuwam przyjemności z seksu, nie łączę seksu z miłością. Całe życie zmagałam się z tym sama, tak też było z innymi problemami. Nigdy nie jestem z siebie zadowolona, dlatego cały czas zmieniam pracę bo wydaje mi się że nie jestem wystarczająco dobra. Od 3 miesięcy jestem bezrobotna i myśli coraz bardziej mi doskwierają, zwłaszcza że mój mąż jest DDA i szukając dla niego pomocy, natknęłam się na informację które nie dają mi spokoju. Chciałabym sobie przypomnieć, co dokładnie się stało. Nie wiem od czego zacząć, postanowiłam że nie mogę całe życie się zamykać. Czy hipnoza będzie dobrym rozwiązaniem?

  Pani uświadomienia i samoobserwacja prowadzą do ważnego kroku. Życie nie musi być tylko zmaganiem i walką o przetrwanie lub tkwieniem w poczuciu wycofania, wstydu i samotności. Kluczem nie jest tylko odkrycie urazu lecz uświadomienie wszystkiego co wpływa na Pani obraz siebie i odbiera pewność, radość i satysfakcję z życia. Bardzo pomocna może tu być psychoterapia. Jako sposób na poznanie siebie, rozwój własnej świadomości. To po to właśnie żeby mieć wybór i wpływ na to co, jak i z kim chce Pani robić w swoim życiu. Czego Pani w nim dla siebie potrzebuje, a czego nie chce i na co się nie zgadza. Samo odkrycie prawdopodobnej traumy z dzieciństwa może być początkiem tej drogi, ale samo w sobie nie uwalnia od lęku. To po prostu dobry moment na tę decyzję. Zwłaszcza, że dostrzega Pani taką potrzebę po stronie męża, widząc jak jego osobista historia wpływa na niego obecnie. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie.

  mgr Cezary Repelewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany psychoterapeuta i trener rozwoju osobistego. Absolwent Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredyto...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • depresja
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
 • Centrum Zdrowia Psychicznego Egomedica w Częstochowie

Certyfikaty


Zdjęcia