Bruno Krauze verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Znakomity specjalista i przesympatyczny człowiek, który podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Serdecznie polecam :)

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Mikołaj Buczyński
  Mikołaj Buczyński
  Fizjoterapeuta
  Oliwkowa 2, Warszawa
  Bardzo długo, rok- półtora zmagałam się z bólem kręgosłupa lędźwiowego. Ból był tak dokuczliwy, że bardzo utrudniał… więcej

  Rajmund Tomczakowski
  Rajmund Tomczakowski
  Fizjoterapeuta
  Szafranów 41, Warszawa
  Świetny fachowiec. Dobiera ćwiczenia pod konkretną dolegliwość. Elastyczne godziny przyjęć. Szczerze polecam. więcej

  Kamil Bartnicki
  Kamil Bartnicki
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Samorządowa 5, Otwock
  Bardzo dobrze wykonana terapia. Rzadko korzystam z tego typu usług, ale mam pewność ze usługa… więcej

  Agnieszka Pawlak-Zych
  Agnieszka Pawlak-Zych
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Samorządowa 5, Otwock
  Bardzo kompetentna i miła osoba. Dokładnie i bez pośpiechu zbadała dziecko, wszystko dokładnie wyjaśniła i pokazała… więcej

  Paweł Ruszczuk
  Paweł Ruszczuk
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Samorządowa 5, Otwock
  Profesjonalna pomoc, szybkie postawienie na nogi . Męczyłem się długo z bólem w odcinku lędźwiowym. Dwie wizyty… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi, szczególnie w okresie pooperacyjnym oraz przygotowującym do zabiegu. Zajmuje się leczeniem dolegliwosci bólowych kręgosłupa, dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego, rwy kulszowej i ramiennej. Pracuje z pacjentami z uszkodzeniami więzadeł krzyżowych (ACL) oraz łąkotek, po przebytych urazach i przeciążeniach. W swojej pracy stosuje Terapię Manualną oraz techniki Tkanek Miękkich. Doświadczenie zdobywał w publicznych i prywatnych placówkach leczniczych, a także uczestnicząc w wielu kursach doszkalających takich jak:
   Terapia Manualna wg. koncepcji Cyriax’a
   Dry Needling Therapy – terapia punktów spustowych
   Kinesiology Taping
   Anatomy Trains I i II wg. koncepcji Thomasa Mayersa
   Masaż leczniczy i klasyczny

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Znakomity specjalista i przesympatyczny człowiek, który podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Serdecznie polecam :)

  • Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: przepukliny i wypukliny kręgosłupa szyjnego ( C5-C6)

   Mam wypukliny i przepukliny kręgosłupa szyjnego ( odcinek C5-C6). Generalnie wskazanie do operacji. Poprzedni fizjoterapeuta zrobił mi terapię manualna bez spojrzenia w zdjęcia kręgosłupa. Skończyło się na pogotowiu. Kiedy przyszłam do Pana Bruna, zrobił wnikliwy wywiad, obejrzał szczegółowo dokumentację medyczną. Po jego terapii manualnej czuję zdecydowaną ulgę. Pokazał mi też ćwiczenia, które mogę wykonywać w ramach rehabilitacji. Zdecydowanie polecam Pana Bruna. Niezwykle kompetentny, a przy okazji bardzo miły i wsłuchany w pacjenta człowiek.

  • K
   Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia

   Do pana Bruna trafiłam po poważnym urazie kolana, przed operacją. Po urazie noga praktycznie się nie zginała, a po kilku tygodniach terapii manualnej kwalifikowałam się na zabieg (pełen wyprost kolana, ponad 120 stopni zgięcia). Po operacji (rekonstrukcja ACL, plastyka MCL, szycie łąkotki, skrócenie troczka rzepki), dzięki Panu Brunowi, szybko odzyskuję sprawność. Pan Bruno jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale także ma świetne podejście do pacjenta. Poza tym cierpliwie i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam!

  • Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: stan po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych,bocznego,pobocznego kolana

   Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek, w 100% zaangażowany , Pan Bruno w ciagu trzytygodniowej terapi wyprowadził moją nogę ze stanu odrętwienia poprzez zabiegi manualne, igłoterapie uzupelniajac odpowiednimi ćwiczeniami, juz od pierwszej wizyty poczulem znaczną poprawę, dobrze wydane pieniążki☺ Polecam tego Pana

  • K
   Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: rehabilitacja pooperacyjne

   Pana Brunona polecił mi lekarz operujący kolano syna. Próbowałem rehabilitacji w Siedlcach ale niestety efektów nie było, groziła synowi ponowna artroskopia. Trafiłem z synem do p. Krauze i dopiero zobaczyłem jak wygląda rzetelnie wykonywana rehabilitacja (terapia manualna, igłoterapia, ćwiczenia do domu dla syna). Przed wizytą kolano praktycznie się nie zginało, po pierwszej wizycie kąt zgięcia wzrósł o 10 stopni. Dzięki pracy p. Brunona mój syn wrócił do sprawności, uniknął drugiej operacji. W tym momencie zgięcie wynosi ok 150 stopni - sukces !!!! Bardzo komunikatywny, otwarty i zdolny człowiek. Moim zdaniem wie co robi. Polecam wszystkim baaaardzo!!!!!!!!!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: fizjoterapia

   Świetny specjalista polecony mi przez ortopedę. Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Terapia manualna z Panem Brunem uruchomiła zgięcie w moim kolanie o kilkanaście dodatkowych stopni a o kolejne walczymy dalej.

  • Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia

   Według mnie Bruno Krauze to jeden z najlepszych fizjoterapeutów w Warszawie - a prawde mówiąc możliwe, że w Polsce. Trafiłem do niego z licznymi problemami, na które zastosował terapie manualną i igłoterapię punktów spustowych, dzięki czemu mięśnie zostały szybko rozluźnione - dla utrzymania efektu pomóg ułożyć mi zindywidualizowany trening rozciągający. Ponadto Bruno zawsze służył pomocą odpowiedając na moje pytania dotyczące kregosłupa i tego w jaki sposób dbać o niego najlepiej.
   Polecam!

  • M
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Trafiłam do pana Bruna z silnym bólem kręgosłupa lędźwiowego, który uniemożliwiał swobodne poruszanie się. Po pierwszej wizycie nastąpila znaczna poprawa, natomiast po drugiej wizycie czuję się jak nowo narodzona, znowu mogę swobodnie chodzić i siedzieć, nie czując przy tym żadnego bólu w odcinku lędźwiowym. Trochę niesamowite jak na dwa dni terapii. Serdecznie polecam pana Bruna, bo jest naprawde skutecznym fizjoterapeutą.

  • A

   Profesjonalny,życzliwy ,pomocny . Jego znakomite wskazówki rehabilitacyjne pomogły mi wyjść z sytuacji pooperacyjnej,kiedy musiałam wyjechać i nie mogłam dalej korzystać z zabiegów. Dziękuję!.

  • Do Pana Bruna trafiłam z polecenia mojego ortopedy dr Kamińskiego po artroskopii kolana. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej rehabilitacji, która początkowo polegała na terapii manualnej potem na indywidualnych ćwiczeniach. Na każdym etapie rekonwalescencji Pan Bruno dobierał inne techniki i metody, które stopniowo ale bardzo konsekwentnie zwiększały sprawność kolana i sprawiły, że w końcu mogę chodzić i funkcjonować bez bólu i dyskomfortu. Pan Bruno to nie tylko świetny specjalista ale także bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG