Bożena Sikora, stomatolog Chrzanów

lek. dent. Bożena Sikora

Stomatolog więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul.Broniewskiego 14/32, Osiedle Północ-Tysiąclecie, Chrzanów
Praktyka stomatologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
ul. Broniewskiego 14, Chrzanów
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Bożena Sikora, lekarz stomatolog godny polecenia ! Ja i moje córki pozostajemy w leczeniu wiele lat. Solidność, fachowość, trafna diagnoza, bardzo dobre "materiały" do wypełnień, wreszcie sprzęt na najwyższym poziomie powodują, że za nic na świecie nie zmieniłabym tego lekarza. Każda wizyta jest niemal przyjemnością, bo pani doktor czuwa żeby nie bolało, informuje o rodzaju schorzenia i sposobie wyleczenia, co dla mnie jest niezmiernie ważne. Mam poczucie, że istotnie nie jestem sztuką, lecz Pacjentem przez duże P. Moje wcześniejsze doświadczenia związane z gabinetem stomatologicznym są przykre, Nie wyobrażałam sobie, że gabinet stomatologiczny można kojarzyć z czymś pozytywnym, no chyba że stomatolog jest profesjonalistą, a taką jest Pani doktor Bożena Sikora.


B
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się ja i cała moja rodzina u doktor Sikory prawie 20 lat. Pani doktor to profesjonalistka z doskonałym podejściem zarówno do małego jak i dorosłego pacjenta. Polecam korzystanie z jej usług stomatologicznych.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie mam w zwyczaju dodawać komentarzy, ale... przeszłam przez wielu stomatologów, niestety mało kompetentnych. Na szczęście trafiłam do Pani lek. Sikory, bardzo miłej i ciepłej osoby.:) Aktualnie jestem po leczeniu kanałowym - wszystko odbyło się bezboleśnie, PROFESJONALNIE!!! Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Na pewno zagoszczę tutaj na dłużej :) Z całego serca polecam wszystkim osobom, które się wahają lub mają problem ze znalezieniem profesjonalnego stomatologa :) Pani lek. Bożenie Sikorze możecie zaufać!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Posiadam bardzo niemiłe doświadczenie związane z wyżej wymienioną Panią. Chodziłam kiedyś do P. Bożeny i wszystko było ok po jakimś czasie znów zaczęłam uczęszczać do P. Doktor i robiła mi zęba 2 u góry wywierciła, założyła plombę i ok. Niestety po jakimś miesiącu a nawet nie zaczął mnie ten ząb pobolewać i pewnej nocy dostałam od niego atak. Dzwonię do P. Doktor i mówię, że boli mnie ząb który mi robiła i czy mnie przyjmie bo coś jest nie tak na co P. Doktor cytuję: " Nie przyjmę Pani ponieważ mam wyznaczoną listę pacjentów a w poniedziałek idę na urlop". Brzydko mówiąc miała to gdzieś, że to ona mi robiła tego zęba i że jestem jej pacjentką. W sobotę dostałam takiego bólu, że zadzwoniłam do pewnej Pani Doktor z Libiąża, która bez mrugnięcia przyjęła mnie w sobotę o 20:00 wieczór!!! Okazało się, że Pani Doktor Sikora zamiast założyć mi lekarstwo na tego zęba odrazu zapchała go plombą i nerwy z zębie zaczęły mi gnić najnormalniej w świecie. Mam leczenie kanałowe i martwego zęba!!! Każdy chyba wie, że ząb martwy zmienia kolor na szary a to nie jest ząb z tyłu tylko 2 także wygląda to ślicznie. Dodam jeszcze, że oczywiście oprócz tego, że zapłaciłam Pani Sikorze która najnormalniej zawaliła robotę to oczywiście kanałowe leczenie też sobie troszku kosztuje!!! Nie polecam nikomu takiego podejścia do pacjenta i tego w jaki sposób Pani S. robi zęby. Porażka!!!

lek. dent. Bożena Sikora

Leczenie próchnicy zęba wykonuje się na jednej wizycie opracowując ubytek i wypełniając w ramach standardowej procedury. W wypadku próchnicy głębokiej lekarz uprzedza pacjenta że po leczeniu mogą wystąpić objawy wzmożonej nadwrażliwości termicznej lub pojawią się pojedyncze dolegliwości bólowe. Należy wtedy niezwłocznie zgłosić się do gabinetu. Pani prawdopodobnie zareagowała dopiero w momencie pojawienia się ciągłego bólu a to często oznacza zapalenie miazgi zęba i rozpoczęcie procedury leczenia kanałowego. Współczesna stomatologia zapewnia stosowanie materiałów do wypełnienia kanałów korzeniowych które nie przebarwiają korony zęba a jeśli mimo wszystko dochodzi do zmiany koloru to jest możliwość wybielenia pojedynczego zęba odpowiednim preparatem


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania