Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

USG dzieci


ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 36, Katowice

Brak informacji o cenie

Pediatryczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PORADNIA PEDIATRYCZNA NZOZ bilans zdrowia

Bardzo dobry pediatra! Moja corka i jej awersja do bialych fartuchow toleruja jedynie pania doktor ;)
Ogromny plus za opieke pediatryczna podczas pobytu w przedszkolu.
Drugi mega plus za opieke nad mlodszym rodzenstwem ;)


K
Użytkownik zweryfikowany

Ja trafiłam do Pani doktor z polecenia mojej sąsiadki ponieważ mam córeczke która jest wcześniakiem bardzo dobrze sie nią zajęła zrobiła wszystkie potrzebne badania a gdy zachorowała wyleczyła ją zwykłymi lekami bez żadnych antybiotyków dziś moja córeczka ma 15 miesiecy i bardzo rzadko choruje :) wszystkim bardzo polecam te Panią najlepszy pediatra jakiego znam profesjonalistka pozdrawiam:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Bardzo troskliwie zajmuje się moimi dziećmi. Zawsze potrafi trafnie postawić diagnozę. Można liczyć na jej pomoc o każdej porze. Oddana dzieciom i temu co robi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest lekarzem, który działa natychmiast. Moją miesięczną córeczkę bardzo dokładnie oglądała zanim postawiła diagnozę. Zrobiła szczegółowy wywiad i przepisała leki, które okazały się trafne i skuteczne. W ciągu kilku dni moja miesięczna córeczka została wyleczona. Poza tym dr Michalska zawsze odbiera telefon, zawsze służy pomocą, konsultacją. Polecam tego pediatrę.

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

www.doktormichalska.pl www.przedszkoledomino.pl


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Bardzo skoncentrowana na problemie, z którym się przyszło, jednocześnie nie traci zdrowego rozsądku i nie wyszukuje problemów tam gdzie ich nie ma. Serdeczna i zawsze służy radą a często i gotowym rozwiązaniem jeśli chodzi o wszelkie tematy związane z dziećmi. POLECAM!

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Serdecznie dziękuję za uznanie dla mojej codziennej pracy. Zapraszam do nowej Poradni Pediatrycznej w Katowicach ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 36, codziennie w godzinach od 8.00 do 14.00 i od 18.00 do 20.00 ( do ostatniego pacjenta ). Pozdrawiam Bożena Marek - Michalska


G

Najlepszy pediatra! Do Pani doktor trafiłam z polecenia i nie żał€ję. Pomogła mi radzić sobie z AZS mojego syna. Dobrała leki bez metody prób i błędów. Tera leczy równiez moje kolejne dziecko. Jestem bardzo zadowolona,że do niej trafiłam. Stawia trafne diagnozy, jest lekarzem zdecydowanym, z dużym doświadczeniem. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z maluchami i podejście do dzieci. Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Poradnia Pediatryczna www.doktormichalska.pl


B

Do Pani doktor Marek-Michalskiej trafiłam ponad 12 lat temu, z moim pierwszym synem Kamilem.Dzieki tak wspaniałej i profesjonalnej opiece Kamil nie chorował często, a kiedy się to przydażylo,zawsze z opanowaniem i spokojem wszystko zostało zdiagnozowane znakomicie i nie koniecznie leczone przy pomocy antybiotyków ( do tej pory, a ma lat 15 - zastosowano antybiotyk 4 razy).Szczepienia obowiązkowe i nie tylko, nie były dla "nas" koszmarem o jakich się słyszy w innych przychodniach!Aktualnie jestem także mamą 3-letniego Igorka i też oddałam go w ręce pani doktor Marek-Michalskiej.Uważam z całym przekonaniem, że jest to PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU!!!

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

www.doktormichalska.pl


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam Serdecznie:o) Pani dr Marek-Michalska jest cudoną osobą i bardzo dobra lekarką polecam ją wszystkim !!! mój 3 letni syn Mikołaj nie choruje z byt często ale ani razu nie został mu przez Pania doktor przepisany antybiotyk wszystko z jej pomocą zostało zastąpione wziewami syropkiem na kaszel ponieważ ma atopowe zapalenie skóry Pani doktor wspaniale chroni go przed niepotrzebnymi lekami(antybiotykami) . W każdej chwili można na nią liczyć jest naprawde lekarzem z powołania , a od września moj syn będzie uczęszczał do jej przedszkola i jestem całkowicie o niego spokojna :o)

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

www.doktormichalska.pl


J
Użytkownik zweryfikowany

Gdy trafiliśmy do pani doktor bylismy bezśilni nasza córka julia (aktualnie 5 lat) chorowała właściwie co miesiąc, w publicznej przychodni lekarka przepisywała antybiotyk za antybiotykiem niestety córka nie była zwolenniczka picia syropów(słodkich malina)a co dopiero antybiotyków niekiedy gorzkich, potrafiła wywołac celowo wymioty tylko aby nie czuc paskudnego smaku antybiotyku.co w rezultacie nie byłam pewna jaka ilośc antybiotyku moja córka przyjała do organizmu i czy powtórzyć dawke ...Dzięki pani doktor i lekarstwom które przepisywała nasza córka przekonała sie że kaszel trzeba leczyć wziewami z tuby,teraz pije syropy i antybiotyki w tej chwili nie trzeba jej przekonywać do lekarstw .
A do gabinetu pani doktor wchodzi bardzo chętnie z usmiechem na ustach,
aktualnie jestem także mamą niespełna 2 miesiecznej zuzi ją także oddam w ręce pani doktor Marek-Michalskiej
PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

www.doktormichalska.pl


W

Panią doktor Bożenę Marek-Michalską znam od ponad 12 lat. Moje dzieci miały wiele dolegliwości zdrowotnych, korzystałam zawsze z porad Pani doktor, rozpoznanie choroby było trafne od pierwszego spojrzenia, dokładnego wysłuchania moich problemów i dokładnego osłuchania moich dzieci. W razie potrzeby Pani doktor wykonywała badanie USG - jest w tym bardzo dokładna, wręcz perfekcyjna. Nigdy nie przepisywała na wyrost antybiotyków, ani drogich niepotrzebnych lekarstw. Dzieci moje zdrowiały szybko a ja obdarzyłam Panią doktor wielkim zaufaniem. Teraz moje dzieci chorują bardzo rzadko ale w razie potrzeby korzystam z konsultacji telefonicznych. Polecam Panią doktor moim koleżankom z pracy - młodym matkom. Są bardzo zadowolone. Wielki tłok jaki był zawsze w gabinecie Pani doktor świadczył o tym, że nie tylko ja znalazłam w potrzebie najlepszego pediatrę, a przede wszystkim wspaniałego CZŁOWIEKA ODDANEGO MAŁEMU PACJENTOWI.

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Poradnia Pediatryczna www.doktormichalska.pl


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria